Forum για τα πρωταθλήματα rally, WRC, ERC, Dakar
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#25633
nafpaktos έγραψε:Τελειο
http://m.youtube.com/watch?v=mEsbz60Djr ... e=youtu.be

Υ.Γ πως βαζω βιντεο σε αυτο το site?


menu BBcodes-->video (όλο το url)

Άβαταρ μέλους
By cmarin
#29721
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#30927 Τετοια βιντεαρα δεν θα μπορουσα να μην τη μοιραστω.Ελα ρε Παολο οδηγαρα!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#32198 https://www.youtube.com/watch?v=FUed_nun2Iw
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#35833 Ωραιο βιντεο ,στο 5.16 Ελλαδα.
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#36931 Ωραιο βιντεο!
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#38319 Τι κανει η πουτ@ν@ η τεχνολογια!

Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#38719 Οχι τοσο καλο οσο το προηγούμενο βεβαια,αλλα συμπαθητικό.
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#38720 :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: αφιερωμενο σε όποιον νομίζει οτι ξερει να οδηγάει και νομίζει γενικα οτι εχει αίσθηση του αυτοκινητου,σημερα δυστυχως ειναι Σάββατο αλλιως θα ειχα παραδώσει ηδη το διπλωμά μου.

Άβαταρ μέλους
By nass
#38724 Οσοι δεν έχουμε facebook δε βλέπουμε τίποτα δυστυχώς. Δεν μπορούν να ανέβουν στο Youtube ?
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#38755 Το facebook, για πολλους αποτελεί ενα μέσο εθισμού.ειναι μια εφαρμογή που πολλοι εκθέτουν την προσωπική και οικογενειακή τους ζωη, κατι που θεωρω ανόητο.Ομως μπορει να χρησιμοποιηθεί σαν ενας κατάλογος ατόμων που θελει καποιος να εχει επαφή.Οπως επισης για άμεση προώθηση ειδήσεων,βιντεο,μηνυμάτων σε φιλους(κατι που κανω συχνα) αλλα και για ενημέρωση.η προτροπή μου σε οσους δεν εχουν και ειναι αρνητικοί στο φου μπου ειναι να κανουν ενα προφίλ βάζοντας ενα ψευδονυμο και φυσικα κανενα στοιχείο τους-φωτογραφία τους και να το χρησιμοποιούν μονο για ενημέρωση,οποτε δεν τίθεται θεμα υποκλοπή προσωπικών στοιχείων και δεδομένων.αρχικα και εγω ημουν επιφυλακτικός αλλα απο τη στιγμη που καποιος το χρησιμοποιεί σαν εργαλείο και οχι σαν ναρκωτικό νομιζω οτι εχει μονο θετικά.δεν κανω μάθημα φυσικα σε κανενα, απλα τη γνωμη μου παρέθεσα(αν και δε μου ζητηθηκε). :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#38758 Καλα τα λες ρε επαχτε αλλα για τη ταμπακερα δε λες τιποτα. :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#38773 Και απο αλλη γωνία!
Άβαταρ μέλους
By nass
#38776 Δεν θέλω να ανοίξω off-topic συζήτηση εξάλλου υπάρχει και σχετικό θέμα στο Forum αλλά η άποψή μου είναι ότι το να είσαι σε ένα δημόσιο μέσο (όπως το παρόν Forum, το οποίο, υπενθυμίζω, είναι ανοικτό για διάβασμα στους επισκέπτες) και να παραπέμπεις για ενημέρωση σε ένα ιδιωτικό μέσο (που είναι "κλειστό" και χρειάζεται username & password για πρόσβαση ακόμα και μόνο ανάγνωσης) είναι φάουλ. Μπορεί να είναι το facebook μπορεί να είναι το forum του XYZ κλειστού club, το αποτέλεσμα είναι το ίδιο.