Forum για τα πρωταθλήματα rally, WRC, ERC, Dakar
Άβαταρ μέλους
By mirage
#622875 Για 3η φορα ο King Carlos νικητής του αγώνα στα αυτοκίνητα.
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#622885 Και η Χόντα μετά από καμιά τριανταριά χρόνια.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#622901
thazio έγραψε:Τι να του πούνε οι αμμόλοφοι...
Έτσι τιμής ένεκεν:
https://www.youtube.com/watch?v=iz22lVvFZcE


Απλα θεος :yahoo:

Και μαλιστα με το πρωτο αμαξι που καψουρευτηκα στη ζωη μου στα 12 μου χρονια, μεχρι να ερθει η Μ3 και να στοιχειωσει τα ονειρα μου :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By thazio
#622908
Απλα θεος :yahoo:


Ωραία,
τώρα που είδες τι σημαίνει θεός Ισπανός, δες και τι σημαίνει θεός από τις Κάτω Χώρες γιατί έχεις μπερδευτεί χεχε :innocent:

https://www.youtube.com/watch?v=-mwh06GwQPI
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#622910
thazio έγραψε:
Απλα θεος :yahoo:


Ωραία,
τώρα που είδες τι σημαίνει θεός Ισπανός, δες και τι σημαίνει θεός από τις Κάτω Χώρες γιατί έχεις μπερδευτεί χεχε :innocent:

https://www.youtube.com/watch?v=-mwh06GwQPI

Κι αυτος θεος!

Το μπερδεμα μου δεν καταλαβα ομως... Μπας κι εχεις μπερδευτει εσυ καπου και νομιζεις οτι μπερδευτηκα εγω? :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By thazio
#622915
Το μπερδεμα μου δεν καταλαβα ομως... Μπας κι εχεις μπερδευτει εσυ καπου και νομιζεις οτι μπερδευτηκα εγω? :s_tongue


Έλα βρε σε πηράζω για την εκτίμηση που τρέφεις σε Alonso Verstappen. (και μιας και έχω τους rallymans πολύ πιο ψηλά... :) )

σόρρυ στους υπόλοιπους :offtopic:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#622916
thazio έγραψε:
Το μπερδεμα μου δεν καταλαβα ομως... Μπας κι εχεις μπερδευτει εσυ καπου και νομιζεις οτι μπερδευτηκα εγω? :s_tongue


Έλα βρε σε πηράζω για την εκτίμηση που τρέφεις σε Alonso Verstappen. (και μιας και έχω τους rallymans πολύ πιο ψηλά... :) )

σόρρυ στους υπόλοιπους :offtopic:


Φιλε η προσωπικη μου αρρωστια με την πιστα, δε σημαινει οτι δεν παιζει απιστευτο respect στους υπολοιπους μηχανοκινητους οδηγους/αγωνες. Ολα τα ειδη αγωνων εχουν τους κορυφαιους τους. Που τους βλεπεις και δεν πιστευεις αυτα που κανουνε.

Μη μου το κανεις σαν το μισο petrolheads που εχει χωρισει τους φιλαθλους σε 2 κατηγοριες. Οι καλοι που υποστηριζουν ομαδα και απο την αλλη οι κακοι που υποστηριζουν οδηγο. Στην ουσια ολοι το ιδιο πραγμα γουσταρουμε (το γκαζι) και τα ιδια κολληματα εχουμε (να "ζησουν" οι δικοι μας και να "πεθανουν" οι οχτροι).
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#622947
thazio έγραψε:(και μιας και έχω τους rallymans πολύ πιο ψηλά... :) )


:lipsealed: :omg: :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By thazio
#622975 εντάξει rallymen... δεν το πιστεύω τι έγραψα :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#622983
thazio έγραψε:εντάξει rallymen... δεν το πιστεύω τι έγραψα :lol:


ελα wrc βρε μανουλα μου,φετος εχω την αισθηση οτι θα ειναι η καλυτερη χρονια του αχωνευτου :shifty:
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#623075 Ο Βασιλιάς στο θρόνο του!
Παρόλο που ζοριστηκε τις τελευταίες μέρες με τα σκασμενα λάστιχα, κατάφερε να ελέγχει τη διαφορά και να το πάρει άξια!
Το Ντακάρ είναι αγώνας για μεγάλες ηλικίες αφού η εμπειρία παίζει τον σημαντικότερο ρόλο.


don't panic
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#623076 Εικόνα