Forum για τα πρωταθλήματα rally, WRC, ERC, Dakar
Άβαταρ μέλους
By Himalayan
#613275 Φήμες θέλουν Evans στην Toyota.
Πηγή:Autosport..
να θυμίσω ότι τη μεταγραφή του Tanak την είχαν προβλέψει έγκαιρα..
Πολύ ενδιαφέρον!
Άβαταρ μέλους
By Herc73
#613852 Ειναι πολυ κοντα.Αλλα υπαρχουν φημες οτι βρεθηκε Φινλαδια και ο Neuville.
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#628865 Γνωμες για dirtfish; εγω το βρισκω εξαιρετικο στο autosport περιμεναμε μερες να διαβασουμε κάτι.
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#651930 Πέθανε ο μέγιστος όλων δημοσιογράφος και φωτογράφος Martin Holmes. τον συναντούσα για χρόνια στις ειδικές του Ακρόπολις τη δεκαετία του 90 και 00.

Εικόνα


https://rallysportmag.com/vale-martin-h ... rAAhGgTr1I
Άβαταρ μέλους
By DAP
#651991 Κατι και απο μενα για τον Χολμς......

Τον θυμαμαι με ενα μπλοκακι στο ενα χερι και μια μικρη καμερα στο αλλο να γυροφερνει αναμεσα σε πληρωματα και συνεργεια και να περνει συνεντευξεις...
Η πρωτη μου επαφη μαζι του ηταν σε μια στροφη στις Καρρουτες,(μη ζητατε χρονια,αποκλειεται να θυμηθω) που τσακωνοτανε με ενα θεατη,ο καθενας στη γλωσσα του,για μια καλυτερη θεση αναμεσα στα πουρναρια......
Και κατι ακομη σχετικα με τα βιβλια του.
Στη αναγραφη της τελικης καταταξης καθε αγωνα εγραφε ,δεν ξερω για ποιο λογο,και τον αριθμο κυκλοφοριας εκαστου αγωνιστικου που τερματισε στις πρωτες 10-12 θεσεις......
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#652002 rip...
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

https://dirtfish.com/rally/obituary-mar ... 1940-2020/
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#653177 μακαρι να πραγματοποιηθει,ευκαιρια να δουμε απο κοντα οτι γρηγοροτερο εχει φτιαχτει στα ραλλυ. :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#653208 show είναι! Αυτοί στα μαρκετινγκ σκέφτονται ότι μπορούν για προβολή! Θα προετοιμαστούν εδώ όλοι μαζί για τους αγώνες της Ιταλίας, Τουρκίας. Οι αγώνες έχουν την δόξα. Εμείς δεν πρόκειται σύντομα να ξαναδούμε αγώνα. Το μόνο θετικό - αν φερθούμε έξυπνα - είναι οι δημόσιες σχέσεις.
Στο Λουτράκι θα είναι το κέντρο, όποτε καζίνο, πισίνες και τέτοια βλέπω...
Άβαταρ μέλους
By DAP
#653210 Κωστα μου ο,τι και να'ναι εγω θα παω....Εσυ θ'ανεβεις;
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#659921 Φετος δε θα ερθουν οι ομαδες για δοκιμες στα ελληνικα βουνα οπως τα προηγομενα χρονια τον Αυγουστο;

Γνωριζει κανενας φιλος κατι;
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#659931
Yugo_para_siempre έγραψε:Φετος δε θα ερθουν οι ομαδες για δοκιμες στα ελληνικα βουνα οπως τα προηγομενα χρονια τον Αυγουστο;

Γνωριζει κανενας φιλος κατι;

κοίτα 5 ποστ πιο πάνω...
viewtopic.php?p=653175#p653175
Άβαταρ μέλους
By DAP
#659941 4 ΤΡΟΧΟΙ Αυγουστου,σελιδα 9.....
"........Τι ιδιο αναμενεται να συμβει και στα τελη του μηνα -για λογαριασμο της Τoyota-,αφου το πλανο των ομαδικων δοκιμων τελικα δεν προχωρησε,για λογους που κατα κυριο λογο εχουν να κανουν με τη μη εγκαιρη οριστικοποιηση του ημερολογιου."

Αυταααααα..... :x