Forum για τα πρωταθλήματα rally, WRC, ERC, Dakar
Άβαταρ μέλους
By mirage
#500481
dimviii έγραψε:
mirage έγραψε:Εγω ποτέ δεν καταλαβα την καουρα του Ελληνα οπαδου WRC με τον Loeb...

< >


για ποια καουρα μιλας?
Την ΑντιLoebικη καουρα.

< >
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#500488 DAP μου ,
το ξέρω και το θυμαμαι , γιατί τον αντιπαθείς .

Αλλά κανένας τους δεν είναι αυτό που λέμε συγκαταβατικός χαρακτήρας .
Είναι όλοι τους κωλοπαιδα μέχρις αποδείξεως του εναντίου. Αλλιώς δεν θα είχαν καμμία ελπίδα να γίνουν πρωταθλητές .

Τάδε έδη παλιός πρωταθλητής Ελλάδας , κοινός μας γνωστός , και μελετώντας τα πράγματα , νομίζω ότι είχε δίκιο .

Ιδιαιτέρως όσον αφορά τον κοντό , ένας άνθρωπος με τον δικό του εγωισμό , την ευθύτητα μέχρι ωμότητος και τον λιγομίλητο χαρακτήρα του, δεν θα μπορούσε να είναι συγκαταβατικά κοινωνικός.
Ακόμα και αν αυτό αφορά ένα παιδί και η συμπεριφορά του ήταν για φτύσιμο (που ήταν!).
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#500489
mirage έγραψε:
dimviii έγραψε:
mirage έγραψε:Εγω ποτέ δεν καταλαβα την καουρα του Ελληνα οπαδου WRC με τον Loeb...

< >


για ποια καουρα μιλας?
Την ΑντιLoebικη καουρα.

< >


εχει και σε αλλες χωρες πονεμενους.Που να δεις τι γινεται με Φιλανδους. :twisted:
και η τελευταια για σημερα.
σειρα εκκινησης για σημερα (και χθες),η χειροτερη δυνατη,με τον πιο βρωμικο δρομο απο ολους.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#500494 O Meeke εκτός με 5η , σε στροφή 3ης! :help:

Μάλλον άκουσε λάθος τις σημειώσεις, απ´ότι λένε στη Σιτροέν
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#500497
tsilis έγραψε:O Meeke εκτός με 5η , σε στροφή 3ης! :help:

Μάλλον άκουσε λάθος τις σημειώσεις, απ´ότι λένε στη Σιτροέν


δεν σωνεται με τιποτα αυτος.Κριμα.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By DAP
#500501 Επειδη αυριο καποια ωρα θα παω για τον οβελια και ισως και σεις θα κανετε το ιδιο,πριν λοιπον χαθουμε ηθελα να σας πω τις θερμοτερες ευχες μου για την αυριανη μερα,να΄στε καλα με ΥΓΕΙΑ.....

Κριτικη αποτελεσματων του αγωνα σε λιγα τερμινα.....
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#500710 Απιστευτος Οζιε στην Κορσικη, ουσιαστικα τελειωσε τον αγωνα απο την 1η, 50αρα, ειδικη του αγωνα.

Πηγε ταπα, τους αφησε πολυ πισω, τους εκοψε τα ποδια ψυχολογικα και τελος. Μετα διαχειριζοταν τον αγωνα.

Εξαιρετικος ρυθμος απο τον Λεμπ, θα γινοταν φοβερη μαζη με τον Οζιε, αλλα με ενα ψιλοχαζο λαθος μολις στη 2η ειδικη, τελειωσαν ολα.

Παροτι ο Οζιε εχει κανει 3/4 νικες φετος σε σχεση με τις 1/4 που ειχε περυσι, ο Νεβιλ εχει μαζειψει πονταλακια και ειναι πιο κοντα του φετος...

Νομιζω οτι φετος ο Οζιε εχει φερει το αμαξι πιο πολυ στα μετρα-γουστα του, αισθανεται πιο ανετα και μαζι με το κινητρο να δειξει οτι αξιζει απεναντι στο Λεμπ, εκανε δυο συνεχομενους αγωνες με ταχυτητα απο τα παλια, που δεν ειχε δειξει περυσι.
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#505005 Πάλι game over για τον JML ,
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#505465 λαιβ η παουερ στειτζ απο Αργεντινη τωρα.Δουλευει με γκουγκλ κρομ.
http://cricbox.net/bt-sport-espn-live-s ... uk-hd-115/
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#505483 Πολυ δυνατος ο Τανακ, μπραβο του και ελπιζω να το μπει δυνατα στη μαχη του τιτλου !!!

Νεβιλ αποτελεσματικος και γρηγορος, τσιμπησε μποτακια της δευτερης θεσης και της Power Stage.

Οζιε μαλλον σε ενα μετριο αγωνα που ομως κρινοντας και απο τους δυο ομοσταυλους του μαλλον το αμαξι δεν ηταν τοσο καλο.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#505537
Yugo_para_siempre έγραψε:.......................................................................................

Οζιε μαλλον σε ενα μετριο αγωνα που ομως κρινοντας και απο τους δυο ομοσταυλους του μαλλον το αμαξι δεν ηταν τοσο καλο.

Μαλλον δεν του παει η Αργεντινη μιας και δεν εχει νικησει ποτε τον αγωνα.... :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#505538
DAP έγραψε:
Yugo_para_siempre έγραψε:.......................................................................................

Οζιε μαλλον σε ενα μετριο αγωνα που ομως κρινοντας και απο τους δυο ομοσταυλους του μαλλον το αμαξι δεν ηταν τοσο καλο.

Μαλλον δεν του παει η Αργεντινη μιας και δεν εχει νικησει ποτε τον αγωνα.... :lol:


κριμα...ο Λεμπ νικησε στην Αργεντινη οποτε συμμετειχε. :twisted:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#505547 Για κοιτα το 2004.......Ενταξει Xsara νικησε αλλα στα πηδαλια ηταν Ισπανος...Ο κοντος ηταν δευτερος.....

Δημητρη θα βρεις τιποτε αλλο η να βαλω τα κιταπια παλι στξ θεση τους; :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#505567
DAP έγραψε:Για κοιτα το 2004.......Ενταξει Xsara νικησε αλλα στα πηδαλια ηταν Ισπανος...Ο κοντος ηταν δευτερος.....

Δημητρη θα βρεις τιποτε αλλο η να βαλω τα κιταπια παλι στξ θεση τους; :lol:


και το 2003 το εβγαλε. :rtfm:

απο τα 10 πηρε τα 8 δλδ.