Για τα πρωταθλήματα πίστας, GP2/GP3, IndyCar, WTCC, BTCC, Le Mans και άλλα
Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#115996 Προτεινω να μπειτε στο site του Ρωσσου (τις φλεγομενες ροδες :s_rofl ) να δειτε τους αγωνες του TCR στην Monza. Της μαχης και του slipstream το καγγελο εγινε. :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#172239 Mικέ συγχαρητήρια και με την ευκαιρία θα μου λύσεις μία απορία; Για ποιο λόγο ένα μικρό παιντί σαν και σένα μπορεί να γίνει οπαδός της Χόντα; :lol:
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#172278
Corto Maltese έγραψε:Mικέ συγχαρητήρια και με την ευκαιρία θα μου λύσεις μία απορία; Για ποιο λόγο ένα μικρό παιντί σαν και σένα μπορεί να γίνει οπαδός της Χόντα; :lol:


Γιατί βρε, τόσο κακό είναι; :lol:
Άβαταρ μέλους
By Άμπαλος
#172487
mikeerfol έγραψε:ΕΛΑ ΑΜΠΑΛΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΟ BTCC ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ :metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :lol:

Καλά μας πήγε σήμερα.
Νίκη στο Μοτέγκι και θαυμάσια διπλή βαθμολόγηση στη Ρωσία, αν δεν ήταν το κουλάδι ο Λολόνσο... :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#179239
Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#182111
Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#222765 Round 4 - Race 1

Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#223079 Round 4 - Race 2

Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#242395 Ξεκινησε και το WTCC

Περιμενα την περσυνη σουπα αλλα οκ. Μεχρι στιγμης ο πρωτος αγωνας ειναι ενδιαφερον. :hmmm: :innocent: :yahoo:

https://www.youtube.com/watch?v=1drIaC3InXA

https://www.youtube.com/watch?v=Y2M6plArszg
Άβαταρ μέλους
By Go_For_Pole
#251070 Φέτος είναι εξαιρετικό το WTCC, ίσως επειδή η Citroen έχει κόψει την εξέλιξη, ίσως επειδή επιτέλους οι άλλοι βελτιώθηκαν. Πάντως όπως και να έχει νομίζω ότι μέσα στη χρονιά θα κερδίσουν όλοι από έναν αγώνα, ακόμη και η Volvo
Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#251160
Go_For_Pole έγραψε:Φέτος είναι εξαιρετικό το WTCC, ίσως επειδή η Citroen έχει κόψει την εξέλιξη, ίσως επειδή επιτέλους οι άλλοι βελτιώθηκαν. Πάντως όπως και να έχει νομίζω ότι μέσα στη χρονιά θα κερδίσουν όλοι από έναν αγώνα, ακόμη και η Volvo


Νομιζω οτι παιζει ρολο οτι βαλανε τα Citroen να κουβαλανε περισσοτερο ballast. :innocent: :metalo: