MotoGP, World Superbikes και κάθε άλλο είδος αγώνων με μοτοσικλέτες
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#405564
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#416778

Απ'τα καλυτερα on board video που εχω δει...19 λεπτα παρανοιας :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#446401 :omg: :omg: :omg: :omg:

http://www.zougla.gr/automoto/racing/di ... anagia-mou

υπαρχει τροπος να βαζω κατευθείαν το βιντεακι? κανω δεξι κλικ πανω στο βιντεο,αλλα δεν μου βγαζει copy. :oops:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#446405 Νομίζω πως ΔΕΝ είναι το ΤΤ γιατί εκεί ΔΕΝ τρέχουν με βροχή και ΔΕΝ τρέχουν όλοι μαζί: ο κάθε αναβάτης φεύγει με κάποια διαφορά από τον άλλο και μετράνε χρόνο.
Αυτό που έβαλες πρέπει να είναι από το πρωτάθλημα των τρελοΒορειοιρλανδών, με σημαντικότερο αγώνα το NorthWest 200. Αυτό το στιγμιότυπο, δεν πρέπει να είναι από αυτό όμως.

Όσο για το βίντεο, από την Ζούγκλα δεν μπαίνει κατευθείαν.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#446406
Anonymous Founder έγραψε:Νομίζω πως ΔΕΝ είναι το ΤΤ γιατί εκεί ΔΕΝ τρέχουν με βροχή και ΔΕΝ τρέχουν όλοι μαζί: ο κάθε αναβάτης φεύγει με κάποια διαφορά από τον άλλο και μετράνε χρόνο.
Αυτό που έβαλες πρέπει να είναι από το πρωτάθλημα των τρελοΒορειοιρλανδών, με σημαντικότερο αγώνα το NorthWest 200. Αυτό το στιγμιότυπο, δεν πρέπει να είναι από αυτό όμως.

Όσο για το βίντεο, από την Ζούγκλα δεν μπαίνει κατευθείαν.


για τον αγωνα δεν εχω ιδεα ποιος είναι,υπεθεσα ότι θα είναι το ΤΤ,(δεν ηξερα ότι δεν τρεχουν με βροχη,και ολοι μαζι οι αδελφουλες :lol: ) φοβερο περασμα παντως!!
για το βιντεο απο ζουγκλα,καποιος από εδώ αν θυμαμαι καλα το ειχε καταφερει να το ποσταρει εδώ μονο του. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#512559 https://twitter.com/iom_tt/status/1001519343451164677



Isle of Man TT

Dean Harrison says the Superstock bike has more to come once he’s made some changes and the Superbike is ‘comfortable’ - seriously, at 133.4mph!
Άβαταρ μέλους
By Morx
#512915 Ειναι τεραστιο το ρισκο... απαξ και σου φυγει παει, καρφωσες. Καμια σχεση με αγωνα σε κλειστη πιστα.

RIP
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#512922 Όσο κι αν είναι εντυπωσιακό το θέαμα, αυτό το λουτρό αίματος είναι και λίγο ντροπή... :help:
Κανείς τους δεν τρέχει εκεί με το ζόρι ασφαλώς, αλλά τι να πω...
:s_sorry
Άβαταρ μέλους
By NxOxT
#513290 ο Kneen ειναι τεράστια απώλεια για το σπορ... στις δοκιμες της δευτερας και ο Dunlop ηταν κοντα σε ασχημο ατυχημα.

Εικόνα

αυριο οι πρωτοι αγωνες.
Άβαταρ μέλους
By NxOxT
#513535 Νικη νουμερο 16 για τον Dunlop στον αγωνα Superbikes και ενα αποκοσμο ρεκορ γυρου απο τον Hαsrrison που εγκατελειψε (Τα εκλασε το Kawasaki) με 134.432 !!!!!! Απο σταση !!!!! πηγαινε για 135+ στον δευτερο γυρο αλλα το kawa τα κορδωσε...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By NxOxT
#514128 134.405 σημερα απο το νικητη των Superstock Πετερ Hickman σε ενα αγωνα που σε 4εις γυρους ειχαμε 4εις διαφορετικους προπορευομενους...

134.405Mph με λαστιχα βολτας... οχι slick.

Εικόνα

δηστυχως ειχαμε και μια νεα απωλεια στον αγωνα supersport που κερδισε ο Dunlop τον πρωτοεμφανιζομενο 26χρονο adam lyon