MotoGP, World Superbikes και κάθε άλλο είδος αγώνων με μοτοσικλέτες
Άβαταρ μέλους
By ripper
#26278
Άμπαλος έγραψε:Ήταν σαφέστατα λάθη των αναβατών. Δεν άφησαν τη μοτοσυκλέτα να ξεθυμάνει, ενώ είχαν και κραδασμούς στο τιμόνι από συνεχή μπλοκαρίσματα... πανικού


fixed

Πως σου πέρασε από το μυαλό ότι ένα μπλοκάρισμα μπορεί να μην είναι πανικού; :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#26284
ripper έγραψε:
Άμπαλος έγραψε:Ήταν σαφέστατα λάθη των αναβατών. Δεν άφησαν τη μοτοσυκλέτα να ξεθυμάνει, ενώ είχαν και κραδασμούς στο τιμόνι από συνεχή μπλοκαρίσματα... πανικού


fixed

Πως σου πέρασε από το μυαλό ότι ένα μπλοκάρισμα μπορεί να μην είναι πανικού; :rtfm:


Άμπαλος όνομα και πράγμα :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By Άμπαλος
#26317
ripper έγραψε:fixed

Πως σου πέρασε από το μυαλό ότι ένα μπλοκάρισμα μπορεί να μην είναι πανικού; :rtfm:

Το μυαλό μου έκανε τετ-α-κε και διαλύθηκε στα εξ ων συνετέθη, από υπολείμματα φαιάς ουσίας που δεν είχαν καθαρίσει οι άνθρωποι της πίστας. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#26319
Άμπαλος έγραψε:
ripper έγραψε:fixed

Πως σου πέρασε από το μυαλό ότι ένα μπλοκάρισμα μπορεί να μην είναι πανικού; :rtfm:

Το μυαλό μου έκανε τετ-α-κε και διαλύθηκε στα εξ ων συνετέθη, από υπολείμματα φαιάς ουσίας που δεν είχαν καθαρίσει οι άνθρωποι της πίστας. :lipsealed:


Και για όσους έχασαν την φάση να τη δείξουμε τώρα στο replay Κώστα Λεβεντογιάννη και Νίκο Κατσαρέ, μην ανησυχείτε αγαπητοί τηλεθεατές τα βίντεο γράφουν. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#26326 ΤΠ: Η αγωνία ανεβαίνει στο κατακόρυφο... Γκραν Πρι Αμερικής φίλοι τηλεθεατές απευθείας από το Τέξας και ετοιμαζόμαστε για την εκκίνηση.. Ανάβουν τα κόκκινα φώτα.. ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΩΝΑ! :omg: Και φεύγει πολύ καλά απο την pole position ο Marquez αλλά χάνει 5 θέσεις στην εκκίνηση και είναι έκτος..
ΔΔ: ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΡΟΣΣΙ o οποίος είναι ο καλύτερος στα φρένα και το αποδεικνύει για άλλη μια φορά περνώντας τον παγκόσμιο πρωταθλητή στην Κ1.
ΤΠ: Ενώ εδώ Δημήτρη μου βλέπουμε την μνηστή του να μας χαιρετάει -γεια σου και εσένα-
ΔΔ: Η οποία δοκίμασε σοκολατένια γλυκά απο γνωστό ζαχαροπλαστείο της Πάτρας!

:metalo: :metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#26331
mikeerfol έγραψε:ΤΠ: Η αγωνία ανεβαίνει στο κατακόρυφο... Γκραν Πρι Αμερικής φίλοι τηλεθεατές απευθείας από το Τέξας και ετοιμαζόμαστε για την εκκίνηση.. Ανάβουν τα κόκκινα φώτα.. ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΩΝΑ! :omg: Και φεύγει πολύ καλά απο την pole position ο Marquez αλλά χάνει 5 θέσεις στην εκκίνηση και είναι έκτος..
ΔΔ: ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΡΟΣΣΙ o οποίος είναι ο καλύτερος στα φρένα και το αποδεικνύει για άλλη μια φορά περνώντας τον παγκόσμιο πρωταθλητή στην Κ1.
ΤΠ: Ενώ εδώ Δημήτρη μου βλέπουμε την μνηστή του να μας χαιρετάει -γεια σου και εσένα-
ΔΔ: Η οποία δοκίμασε σοκολατένια γλυκά απο γνωστό ζαχαροπλαστείο της Πάτρας!

:metalo: :metalo: :metalo:

ΔΔ: Βλέπετε το MotoGP από τον ΟΤΕ ΤV σε αποκλειστική μετάδοση, το καλύτερο πρωτάλθημα του μηχανοκίνητου αθλητισμού
ΤΠ: Να μας συγχωρέσουν οι κυρίες που μας παρακολουθούν, αλλά αυτά που κάνει ο Rossi μόνο άνδρας μπορεί να τα κάνει
ΔΔ: Αυτά που κάνει ο Rossi δε μπορεί να τα κάνει κανείς ΕΝΩΟΡΟΣΣΙΠΕΡΝΑΕΙΤΟΝΛΟΡΝΕΝΖΟΚΑΙΕΡΧΕΤΑΙΚΑΙ ΚΑΙΟΜΑΡΚΕΘ
ΤΠ: ΕΙΝΑΙΟΡΙΑΚΟΕΙΝΑΙΟΡΙΑΚΟ και ο Μαρκεθ περνάει εύκολα μπροστά.
Άβαταρ μέλους
By tazio
#26388
Άμπαλος έγραψε:Ήταν σαφέστατα λάθη των αναβατών. Δεν άφησαν τη μοτοσυκλέτα να ξεθυμάνει, ενώ είχαν και κραδασμούς στο τιμόνι από συνεχή μπλοκαρίσματα...



Ας κάνω μια προσπάθεια.
Τρείς έπεσαν με τον ίδιο τρόπο, ξερό κρέμασμα από το μπροστινό, και ναι ο Μαρκέθ ήθελε να τους κάνει διαφορά για το γαμώτο. Ναι ο Εσπαργκαρό πίεσε γιατί είχε ακόμα γύρους ώς το τέλος και τρεις πίσω του να τον κυνηγούν.
Ο Κράτσλοου όμως με 7-8 στροφές πριν τη σημαία και τον Λορένθο σε άλλο αγώνα είμαστε σίγουροι ότι πίεζε;



Για όσους έχουν ΟΤΕ και δε θέλουν να ακούν Διατσίδη.
Επιλέγετε από το μενού του δέκτη γλώσσα αγγλική, μετά πάτε στη τηλεόρασή σας και επιλέγετε ήχο μόνο από το δεξί κανάλι (συνήθως εμφανίζεται Δ-Δ και όχι δε σημαίνει Δημήτρης Διατσίδης) , έτσι ακούτε φυσικό ήχο.
Το έχω κάνει εδώ και χρόνια για να μην ακούω τις περιγραψές σε κανένα αθλητικό γεγονός κι έχω γλυτώσει και το στομάχι μου και μερικές σπασμένες οθόνες.
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#26389 Βασικά ο Άμπαλος θέλει να γίνει Τάκαρος στη θέση του Τάκαρου :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By tazio
#26392 Τάκαρος ;
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#26396 Σύμφωνα με το BT Sport, έπεσαν οι θερμοκρασίες στο τέλος και γι' αυτό έγιναν τόσες πτώσεις.

Κι ο Marquez σύμφωνα με τις δηλώσεις και την τηλεμετρία του, πήγαινε πιο αργά.
Άβαταρ μέλους
By liostemi
#28683 ...αφού δεν τά 'βαλε κανείς, ας τα βάλω εγώ... έτσι για το τυπικό του θέματος... :)

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#28898
the_sigman στο πρώτο ποστ του τοπικ έγραψε:Όσο δεν υπήρχε αυτό το φόρουμ, ο Marquez έκανε 11/12. Να δούμε τώρα. :s_biggrin

Το 2015 (μόνο) επιστρέφει το MotoGP στο Donington.

Όποιος χαίρεται για τις 3 πτώσεις του Marquez στους τέσσερις τελευταίους αγώνες να ευχαριστήσει τον HF :s_thumbsup :lol: