MotoGP, World Superbikes και κάθε άλλο είδος αγώνων με μοτοσικλέτες
Άβαταρ μέλους
By ripper
#9814 Ωραίος ο Γιατρός, και πριν πέσει ο Marquez το πάλευε.
Άβαταρ μέλους
By kantoniou
#9842
edmond έγραψε:κατα την γνωμη μου, οταν φυγει ο βαλεντινο απο την ενεργο δραση, το αθλημα θα χασει αρκετο απο το ενδιαφερον του.
μπορει να βρεθουν -αν δεν εχουν βρεθει ακομη :s_cool - ταχυτεροι, ικανοτεροι και γενικα καλυτεροι οδηγοι, αλλά την επικοινωνια που εχει ο Ιταλος με τον περιγυρο, δεν νομιζω να την εχει κανείς. αυτος ειναι αλλωστε και ο λογος, που και αλλοι πηραν πρωταθλημα, αλλά κανείς δεν ειχε την προσωπικότητα και γενικα το ειδικο βαρος του γιατρου για ικανη υστεροφημία.

Αυτο ^

Μπραβο στον παππου! :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#15745 :s_omg
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#16212
mikeerfol έγραψε:Ζούμε ιστορικές στιγμές :inlove: :inlove:

Crutchlow 4ος :s_omg :s_dunno

*5ος, ο Pol 4ος :s_yes
Άβαταρ μέλους
By tazio
#16419 Αυτός δε βγαίνει μόνο στη μεγάλη κατηγορία και στις υπόλοιπες βγαίνει ο Μπλιούνας;

Σημειώστε ότι λόγω καιρού άλλαξαν οι ώρες των αγώνων.
Μοτο3 τώρα :s_tongue
Μοτο2 13:40
Μοτο gp 15:00 ( η σύνδεση θα ξεκινήσει από τις 14:30, ουσιαστικά δε θα διακόψουν καθόλου) .
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#16422
tazio έγραψε:Αυτός δε βγαίνει μόνο στη μεγάλη κατηγορία και στις υπόλοιπες βγαίνει ο Μπλιούνας;

Σημειώστε ότι λόγω καιρού άλλαξαν οι ώρες των αγώνων.
Μοτο3 τώρα :s_tongue
Μοτο2 13:40
Μοτο gp 15:00 ( η σύνδεση θα ξεκινήσει από τις 14:30, ουσιαστικά δε θα διακόψουν καθόλου) .


Δεν ήταν ούτε χθες (και ήθελα να ακούσω τις κραυγές του όταν ο Rossi δε θα έμπαινε στη δεκάδα στο FP3 :shifty: :shifty: )

Ο Miller εκτός εντωμεταξύ, αγωνιστικό συμβάν μου φάνηκε :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By tazio
#16425 Δε ξέρω αν ήταν χθες (έχω ρυθμίσει και ακούω μόνο φυσικό ήχο πίστας) μακάρι να μην έπαθε πάλι κάτι άσχημο.

Το συμβάν με τον Μίλερ κι εμένα αγωνιστικό μου φάνηκε. Θα δούμε τι θα πουν οι αρμόδιοι όμως.

Μόλις έκανε λάθος ο Ρινς και πήρε μια ανάσα (όσο μπορεί σε αυτή τη κατηγορία) ο μικρός Μαρκέθ.
Άβαταρ μέλους
By tazio
#16506 Κοίτα που ο μικρός με την υπεροψία (του τη δίνει η βαθμολογική διαφορά ή του φουσκώσαν τα μυαλά) του, θα τον κάνει ντέρμπι τον τίτλο. :s_biggrin :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#16508
tazio έγραψε:Κοίτα που ο μικρός με την υπεροψία (του τη δίνει η βαθμολογική διαφορά ή του φουσκώσαν τα μυαλά) του, θα τον κάνει ντέρμπι τον τίτλο. :s_biggrin :s_biggrin

O κύριός του αντίπαλος είναι ο Pedrosa, οπότε τον έχει στο τσεπάκι τον τίτλο :s_tongue