MotoGP, World Superbikes και κάθε άλλο είδος αγώνων με μοτοσικλέτες
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#765045 O FQ προηγειται γιατι εχει χερια και αν ετρεχε με αλλη εταιρια, οποια εταιρια, θα ηταν πρωτος με διαφορα!
Ετσι οπως ειναι τωρα ομως προηγειται γιατι ελλειψει δυνατου ΜΜ κανεις αλλος δεν ειναι τοσο σταθερος στην αποδοση του.

Η Yamaha μαλλον εχει χασει το τρενο οριστικα. Ποσα χρονια ζητουσαν κι αλλη δυναμη Ροσσι, Βινιαλες, κλπ; Αντι να κανει βηματα μπροστα, χανει εδαφος. Αν της φυγει κι ο Φαμπιο στο τελος της χρονιας ουτε δεκαδα δεν θα βλεπει
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#765046 Σωστό, αν και νομίζω πως στο σημερινό MotoGP ο πιο γρήγορος είναι αυτός που του ταιριάζουν πολύ και τα λάστιχα και η διαχείρισή τους. Με τα Michelin, ο FQ και ο EB είναι μακράν οι καλύτεροι, γι'αυτό και τα αποτελέσματα αυτά.
Άβαταρ μέλους
By MEGAS
#765312 Δυστυχως και 4η εγχειριση ο μαρκ στην αμερικη αυτην την φορα,mayo clinic.
Καπακι μετα τον σημερινο αγωνα.
Τι να πει κανεις...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#765317 Το ότι άλλαξε ιατρική ομάδα και από Ευρώπη πάει πλέον Αμερική λέει πολλά για την προηγούμενη διαχείριση.

Νομίζω το κάνει τώρα ώστε να είναι έτοιμος να ξεκινήσει το στήσιμο της νέας μοτοσυκλέτας αυτός

< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#765323 Δυστυχώς δεν νομίζω να επανέλθει ποτέ στο επίπεδο πριν τον τραυματισμό.

Τριάντα του χρόνου έχοντας χάσει την περσινή και την φετινή χρονιά ενώ όλοι οι υπόλοιποι εξελίσσονται.

Κρίμα γιατί πληρώνει ακριβά τα ρίσκα που έπαιρνε

RMX3363
Άβαταρ μέλους
By g8777
#765324 Το κρίμα είναι ότι μάλλον"εξαναγκάστηκε" να πάρει αυτά τα ρίσκα. Ακόμα και να επανέλθει δεν θα είναι ποτέ ο ίδιος.
Άβαταρ μέλους
By MEGAS
#765326 Απ'οσα σχετικα με τον μαρκ αρθρα εχω διαβασει,το λαθος ηταν που στο 1ο χειρουργειο του ειπανε πηγαινε τρεξε μεσα σε λιγες μερες απκ την πτωση.Εκει ηταν η λαθος ιατρικη συμβουλη και εχουν μιλησει σχετικα ανοιχτα για τον γιατρο που του εδωσε το οκ τοτε.
Παντως we have to give it to him..ειναι πολυ πεισματαρης,αλλοι θα ειχαν σταματησει
Άβαταρ μέλους
By g8777
#765327 Ναι, θυμαμαι εκεινη την περιοδο ποσο εντυπωση ειχε κανει η τοσο συντομη επιστροφη του. Δυστυχως επιβεβαιωθηκαν οι φοβοι πολλων.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#769117 Συγκινήθηκα. Για τον WR και για την συνοδεία από τον μεγάλο Kenny. Είχα δει ζωντανά τον αγώνα με τον τραυματισμό του. Πραγματικά τρομακτικά άτυχος.
[tweet]https://twitter.com/LanzaroteCamel/status/1539993457317617669?[/tweet]
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#769137
Anonymous Founder έγραψε:Συγκινήθηκα. Για τον WR και για την συνοδεία από τον μεγάλο Kenny. Είχα δει ζωντανά τον αγώνα με τον τραυματισμό του. Πραγματικά τρομακτικά άτυχος.
[tweet]https://twitter.com/LanzaroteCamel/status/1539993457317617669?[/tweet]

Χαμογελουσα σαν χαζος! Πωωωω μνημες! :s_roses