MotoGP, World Superbikes και κάθε άλλο είδος αγώνων με μοτοσικλέτες
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#398089 21 χρόνια πρωταγωνιστεί. Έχει κερδίσει τα πάντα.
Κάποιοι όμως δεν νιώθουν!! Δεν πειράζει , κάποτε θα νιώσουν!

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By edmond
#398143
Geo f1 έγραψε:Καλος κλαψας μωρε..

.

Είπε ο φαν του Αλόνσο... :lol:
Παρεμπιπτόντως δεν τον λες και κλάψα. Τέτοια εγκατάλειψη ούτε στον εχθρό σου βέβαια, να τα λέμε αυτά :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#398147 Οταν ηταν τιμ μειτ του χορχε είδαμε πολλα απο κλαψες και συμπεριφορες. Τεσπα

.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#398155 Ο Ροσι κλάψας , το είδαμε κι αυτό :lol:

Καλά έκανε και το πίεσε σήμερα , όλοι κάνουν λάθη, ο Μαρκέθ χθες έπεσε 3 φορές ενώ και σήμερα δεν το λες και βελτιωμένο.
Έχει εξωγηινη αίσθηση της μοτοσυκλέτας και των ορίων της αλλά οδηγεί απίστευτα επιθετικά , νομίζω οτι τυχερός είναι ακόμη, σοβαρές πτώσεις δεν είχε μέχρι σήμερα αναλογικά με το υπερβολικό της οδήγησης του.

Οι Βινιάλες και Ζάρκο έχουν ακόμη πολύ πτώση στο φετινό, οπότε είναι πολύ νωρίς ακόμη για να το
προδικάσουμε το πρωτάθλημα

Ο Πεντρόσα κινείται σαν σιγανοπαπαδιά, άρχισε να μ'ανησυχεί :shifty: :metalo: :lol:
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#398170 Μεγάλο ταλέντο ο Ζαρκο. Θα είναι βάθρο φέτος αρκετές φορές.
Μην υποτιμάτε τον Μαρκεθ. Είναι νωρίς ακόμα.
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#398272
Geo f1 έγραψε:Οταν ηταν τιμ μειτ του χορχε είδαμε πολλα απο κλαψες και συμπεριφορες. Τεσπα

.

Ο Χόρχε εντάξει με το Miller; Γιατί ο Jack του είπε "ότι οι απόψεις είναι σα τις κωλοτρυπίδες, όλοι έχουν μία" και ο Lorenzo άρχισε πάλι να κλαίγεται στους δημοσιογράφους :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#398283 Α καλα και ο Χορχε κλαψοπαπαρι είναι...
Αλλα δεν ηθελε να βαλουν χωρισμα στο γκαραζ για να μη βλεπει ο Ροσσι τις ρυθμισεις του :lipsealed: :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By xenos
#398638 Σαν τον σουμαχερ κ αυτος.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#399038 συγκινητικη η φωτο που εβαλε ο Τοντ για τον Χειντεν :(

Jean Todt‏
.@NickyHayden will remain one of the greatest motorcycle racer of all time. My deepest sympathies go out to his family.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#399043 Κάτι τέτοια βλέπω και δε θέλω να πιάσω τιμόνι στα χέρια μου. Βοηθάει και το yaris σ'αυτό βέβαια . :ninja:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#399052 Εικόνα