Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By antonis78
#816876 Λοιπόν, ο κύβος ερρίφθη, TUCSON (όχι πως δεν το περιμένατε :lol: ).

Αυτό που δεν περιμένατε ήταν ότι το πήρα μεταχειρισμένο :lol:

Ο κολλητός του αδελφού μου πουλούσε το δικό του για να πάρει υβριδικό ή ηλεκτρικό μέσω της εταιρείας που έχει, οπότε μου το πρότεινε. Είναι ενός χρόνου (2023-03), αυτόματο, 48V mild hybrid, 4x4 180ps, Distinctive έκδοση με 18.000χλμ. Η μεταβίβαση έγινε οπότε τώρα μένει να ξεφορτωθώ το Fiat και να έχουμε απροβλημάτιστα χλμ :yahoo:

Σας ευχαριστώ όλους για τον χρόνο σας.
Άβαταρ μέλους
By antonis78
#816889 Ευχαριστώ πολύ.

Έχει αρκετά καλούδια, το μόνο που "λείπει" είναι το wireless android auto (αλλά οκ, παίζει με καλώδιο) και θα ήθελα το πακέτο με τις κάμερες τυφλών σημείων και το αυτόματο άνοιγμα πορτ μπαγκάζ. Βέβαια, ούτως ή άλλως δεν θα τα έβαζα αυτά και καινούργιο να το έπαιρνα γιατί ήταν 2000€ παραπάνω και 12 μήνες αναμονή.

Ψάχνω να βρω μήπως μπορώ να προσθέσω το αυτόματο πορτ μπαγκάζ τουλάχιστον εκ των υστέρων. Είδομεν...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#816897
antonis78 έγραψε:Λοιπόν, ο κύβος ερρίφθη, TUCSON (όχι πως δεν το περιμένατε :lol: ).

Αυτό που δεν περιμένατε ήταν ότι το πήρα μεταχειρισμένο :lol:

Ο κολλητός του αδελφού μου πουλούσε το δικό του για να πάρει υβριδικό ή ηλεκτρικό μέσω της εταιρείας που έχει, οπότε μου το πρότεινε. Είναι ενός χρόνου (2023-03), αυτόματο, 48V mild hybrid, 4x4 180ps, Distinctive έκδοση με 18.000χλμ. Η μεταβίβαση έγινε οπότε τώρα μένει να ξεφορτωθώ το Fiat και να έχουμε απροβλημάτιστα χλμ :yahoo:

Σας ευχαριστώ όλους για τον χρόνο σας.


Ωραίος.

Πρέπει να είναι εξαιρετικό αμάξι, έχω απλά την εντύπωση πως καίει αρκετά; Πώς το βλέπεις;
Άβαταρ μέλους
By antonis78
#816906
markvag έγραψε:Ωραίος.

Πρέπει να είναι εξαιρετικό αμάξι, έχω απλά την εντύπωση πως καίει αρκετά; Πώς το βλέπεις;

Ευχαριστώ.

Σαν ποιότητα κατασκεύης και κύλισης δεν έχω λόγια, νιώθεις άρχοντας μέσα (αθόρυβο, ξεκούραστο, κτλ). Πολλά "μπλιμπλίκια", όλη την ώρα βαράει κάποιος αισθητήρας ( :lol: ), είτε για την λωρίδα, ειτε για αυτούς που χώνονται μπροστά σου, κτλ. Από κατανάλωση, σύμφωνα με το αμάξι είμαι περίπου στο 10λ/100χλμ από τον τελευταίο ανεφοδιασμό, θα δείξει...

Σίγουρα θα είμαι πιο πάνω από ότι θα ήμουν με το Corolla αλλά τώρα με το μετρό στην γειτονιά μου, ήδη έχω μειώσει τα χλμ και περιμένω να μειωθούν και άλλο.