Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#804759
Giuseppe Busso έγραψε:
George_Prix έγραψε:
saxon_747 έγραψε:Discuss :help:

BMW 120i - Έκδοση Sportline
2.0 - 178PS - 280 Nm - Steptronic - 45500€

Mercedes A200 - Έκδοση AMG
1.4 - 163PS - 270 Nm - 7G-DCT - 44200€


Τωρα φταιω εγω να ρωτησω το κλασικο....

ΣΤΑ ΠΟΣΑ ΑΜΑΞΑ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΩΡΕ ΣΑΞΟΝΑ? :omg:



Όλοι οι κομμουνιστές έχουν λεφτά. Δεν γίνεται να τα βάλεις διαφορετικά με το Κεφάλαιο. :shifty:


Ρε συ Μπουσε, το αλλο το κομμουνι ο Ποπολαρος τι αμαξει εχει? Καιρο αναρωτιεμαι :shifty:
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#804764
George_Prix έγραψε:Τωρα φταιω εγω να ρωτησω το κλασικο....

ΣΤΑ ΠΟΣΑ ΑΜΑΞΑ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΩΡΕ ΣΑΞΟΝΑ? :omg:


Giuseppe Busso έγραψε:
Όλοι οι κομμουνιστές έχουν λεφτά. Δεν γίνεται να τα βάλεις διαφορετικά με το Κεφάλαιο. :shifty:


:s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#804765
Giuseppe Busso έγραψε:
REALZEUS έγραψε:H BMW είναι καλύτερη παντού, ειδικά στο μοτέρ και στην οδική συμπεριφορά (με πολλαπλούς πίσω).

ΥΦ: Αυτό το τραγικό εσωτερικό των νέων Mercedes με 2 tablets πεταμένα στο ταμπλό σας αρέσει;


Όταν στην A-Klasse βάζεις σαν έξτρα το AMG-pack ή/και την ενεργή ανάρτηση, τότε αυτομάτως το αμάξι έρχεται με πολλαπλούς από το εργοστάσιο. Αν δεν, τότε έχει ημιάκαμπτο πίσω.



Ε αν πρέπει να βάλω τον μισό κατάλογο των έξτρα... Και πάλι νομίζω καλύτερα στρίβει η BMW.


saxon_747 έγραψε:
George_Prix έγραψε:Τωρα φταιω εγω να ρωτησω το κλασικο....

ΣΤΑ ΠΟΣΑ ΑΜΑΞΑ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΩΡΕ ΣΑΞΟΝΑ? :omg:


Giuseppe Busso έγραψε:
Όλοι οι κομμουνιστές έχουν λεφτά. Δεν γίνεται να τα βάλεις διαφορετικά με το Κεφάλαιο. :shifty:


:s_rofl :s_rofl :s_rofl


Εσύ άσε τα γέλια και κανόνισε να πάμε για μπύρες. Αρκετό καιρό χαθήκαμε... :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#804766
George_Prix έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:
George_Prix έγραψε:
saxon_747 έγραψε:Discuss :help:

BMW 120i - Έκδοση Sportline
2.0 - 178PS - 280 Nm - Steptronic - 45500€

Mercedes A200 - Έκδοση AMG
1.4 - 163PS - 270 Nm - 7G-DCT - 44200€


Τωρα φταιω εγω να ρωτησω το κλασικο....

ΣΤΑ ΠΟΣΑ ΑΜΑΞΑ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΩΡΕ ΣΑΞΟΝΑ? :omg:



Όλοι οι κομμουνιστές έχουν λεφτά. Δεν γίνεται να τα βάλεις διαφορετικά με το Κεφάλαιο. :shifty:


Ρε συ Μπουσε, το αλλο το κομμουνι ο Ποπολαρος τι αμαξει εχει? Καιρο αναρωτιεμαι :shifty:

δεν θα σου πω τι αμαξι εχει,αλλα θα σου πω οτι τελη κυκλοφοριας και φορο πολυτελειας εχει πανω απο 1500 ευρω. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#804774
saxon_747 έγραψε:Αυτή τη στιγμή έχει Golf GT 170PS DSG


Άρα δεν τον τρομάζει η αναξιοπιστία... :lol: :lol:

Βέβαια, εντάξει, leasing είναι, οπότε άλλος θα την φάει. Και πάλι βέβαια θα πρότεινα την Α200, λόγω πιθανώς καλύτερης αξιοπιστίας του γαλλικού μοτέρ. Αλλά βασικά, αυτό που θα βρει ετοιμοπαράδοτο.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#804779
dimviii έγραψε:
George_Prix έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:
George_Prix έγραψε:
saxon_747 έγραψε:Discuss :help:

BMW 120i - Έκδοση Sportline
2.0 - 178PS - 280 Nm - Steptronic - 45500€

Mercedes A200 - Έκδοση AMG
1.4 - 163PS - 270 Nm - 7G-DCT - 44200€


Τωρα φταιω εγω να ρωτησω το κλασικο....

ΣΤΑ ΠΟΣΑ ΑΜΑΞΑ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΩΡΕ ΣΑΞΟΝΑ? :omg:



Όλοι οι κομμουνιστές έχουν λεφτά. Δεν γίνεται να τα βάλεις διαφορετικά με το Κεφάλαιο. :shifty:


Ρε συ Μπουσε, το αλλο το κομμουνι ο Ποπολαρος τι αμαξει εχει? Καιρο αναρωτιεμαι :shifty:

δεν θα σου πω τι αμαξι εχει,αλλα θα σου πω οτι τελη κυκλοφοριας και φορο πολυτελειας εχει πανω απο 1500 ευρω. :iconcool:


Σορρυ για το οφφ τοπικ, αλλα επιβαλεται να πω κατι πανω σε αυτο...

Αν γουσταρω 1 φορα τους αριστερους, γουσταρω 10 φορες τους αριστερους με δεξιο πορτοφολι :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#804813 Περι χωρων, αν αυτο ενδιαφερει καθολου, αυτα τα δυο ειναι παρομοια. Η μερκ εχει ελαχιστα περισσοτερο χωρο για τα ποδια αλλα λιγοτερο για το κεφαλι, και κανενα δεν πλησιαζει το Α3. Απο χωρο αποσκευων εχει καλυτερο η μερκ, αλλα αν υπολογισεις και το underfloor της 1 ειναι και εκει ισοβαθμα.

Ποιοτητα συναρμογης οπως αναφερθηκε ειναι μακραν καλυτερο το μπεμβε, για την ακριβεια ειναι εντυπωσιακο ποσο καλο δεν ειναι το μερκ. Απο την αλλη συνολικα εξωτερικα ειναι πιο ομορφο το μερκ.

Δυσκολη εξισωση..ισως μπεμβε να ξεφυγει απο το τρικιλυνδρο? Βεβαια για χρηση μεσα στην πολη θα καει, ηδη το 18i καιει τον πατο του.. :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By GTS
#804819 4κυλινδρο ειναι το μοτερ της Α200.

Το ενα εχει φορο πολυτελειας το αλλο δεν εχει, δεν ξερω πως πληρωνεται αυτο στο ληζινγκ αλλα κανει διαφορα στο κοστος.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#805535 Αν έχει πρότερη προτίμηση σε κάποια μάρκα αυτό. Αλλιώς παει τα βλέπει μπαίνει μέσα και όποιο του αρέσει περισσότερο και του κάνει κλικ ή όποιο δεν απορρίψει για κάποιο λόγο (πχ εμένα με ενοχλεί να πρέπει να σκύψω για να μπω επειδή η γωνία Α-pillar οροφή είναι χαμηλά και αμβλεία ή το να έχει γωνία στην κεντρική κονσόλα που βρίσκει στο γόνατο...). Μικρά πράματα που είναι και προσωπικά, πως κάθεσαι, πως είσαι συνηθισμένος κλπ.