Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By bebes
#789642
alexandros.K έγραψε:
bebes έγραψε:
alexandros.K έγραψε:Προλαβαινεις να παρεις κι εσυ ενα Μazda 2 . Εγω το παρηγγειλα . Σε κανα 6μηνο θα ερθει . Απο Νοεμβριο ανεβαζουν τιμες και τα Μαζντα. Προλαβαινεις να το παραγγειλεις με κλειδωμενη τιμη

Αν η κόρη αποφασίσει για καινουριο ειναι σχεδον στην κορυφη της λιστας πλεον.
Πηρα προσφορά με μαίιλ και οταν παω Θεσσαλονίκη θα το δω απο κοντα.
Το κοίταξα λιγο και πράγματι ειναι πολύ καλο αυτοκίνητο


Απο Νοεμβρη ανεβαινει η τιμη του, να ξερεις
Τι τιμη πηρες στην προσφορα ?

Για το hybrid ρωτησα γιατι τα "απλά" τα εχει στο σάιτ

18800 κλειδί σε λευκο χρωμα
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#789647 https://www.mazda.gr/Portals/4/adam/Con ... 202022.pdf
Το εχει και το hybrid πλεον
Αλλά αυτο ειναι Toyota με σημα Mazda , ξερεις νομιζω

Και κατι καινουριο . Δινουν πλεον 6 χρονια εγγύηση
https://www.mazda.gr/κατοχοι-mazda/εγγυήσεις
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#790122 @bebes Μην το αργεις, μια ψυχη που ειναι να βγει ας βγει. Σημερα εκλεισα Mazda 2 το τελευταιο λιγων μηνων μτχ με 19980€ και το mild hybrid.
Το αμαξι ειναι για φιλη :lol:
Άβαταρ μέλους
By bebes
#790157 Aφου εφτασα μεχρι εδω, πήγα είδα και τα ΤΟΥΟΤΑ

Το Aygo X πρωτη έκδοση (με καλο επιπεδο εξοπλισμου) 14900€ + 300€ το μεταλλικο χρωμα. Αναμονη 3 μήνες.
Πολυ όμορφο είναι, αλλά εχει πολυ μικρο χωρο αποσκευων και παρα πολυ στεναχωρο πίσω κάθισμα (για 2 επιβάτες).

Το Yaris 1000cc 16250€ η πρωτη εκδοση active και +1100€ η επόμενη (5 μήνες αναμονη)
Το 1500 δε συμφερει, αν ειναι να πας εκει παιρνεις το Hybrid στα 19250€ (εδω η αναμονη ειναι 14-15 μηνες)

Πολύ ωραιο το Yaris, και σίγουρα θα εχει την πιο ευκολη μεταπώληση αν θελήσει να το αλλάξει στο μέλλον.
Κι εδω η τιμη ειναι ανοιχτή, σε ενημερωνουν πριν ερθει αν θες να το πάρεις.

Ειδα και το C3 μιας και ηταν στον ιδιο χωρο.
17100€ είχε μια πλήρης εκδοση σε λευκο χρώμα, 1200κ.εκ. καλοεξοπλισμενο και ομορφούλικο με τα bumbers και τις προστασίες γυρω γυρω. Ολα τα C3 μποιαζουν με μικρα SUVλάκια.
Δεν συγκινήθηκα, ειδικα οταν μου ειπαν για ανοιχτη τιμη και 6 μηνες αναμονη.
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#790272
Thomas_C200K έγραψε:@bebes Μην το αργεις, μια ψυχη που ειναι να βγει ας βγει. Σημερα εκλεισα Mazda 2 το τελευταιο λιγων μηνων μτχ με 19980€ και το mild hybrid.
Το αμαξι ειναι για φιλη :lol:


Στην Ελλαδα ειναι φθηνοτερα :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#790564
alexandros.K έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:@bebes Μην το αργεις, μια ψυχη που ειναι να βγει ας βγει. Σημερα εκλεισα Mazda 2 το τελευταιο λιγων μηνων μτχ με 19980€ και το mild hybrid.
Το αμαξι ειναι για φιλη :lol:


Στην Ελλαδα ειναι φθηνοτερα :whistlink:

Στην Ελλάδα ειναι βασικά και με ενα εξτρα τα ονομαζεται φουλ εξτρα μανα μου :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#791199
alexandros.K έγραψε:Προλαβαινεις να παρεις κι εσυ ενα Μazda 2 . Εγω το παρηγγειλα . Σε κανα 6μηνο θα ερθει . Απο Νοεμβριο ανεβαζουν τιμες και τα Μαζντα. Προλαβαινεις να το παραγγειλεις με κλειδωμενη τιμη


Ανεβηκαν απο χθες, οπως μου ειχαν πει

https://www.mazda.gr/Portals/4/adam/Con ... 202022.pdf