Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#762723
Dodger έγραψε:Απλά δεν ενδιαφέρεται να πριζώνει.

Αυτό ήθελα να ακούσω :shifty:

Καλές αποφάσεις! :)
Άβαταρ μέλους
By edmond
#762725 Βλέπεις σκοτσέζε, είναι και αυτοί που δεν ασχολούνται και δεν θέλουν να ασχοληθούν καν μεν πρίζες, μπαλαντέζες και το κακό συναπάντημα. :lol:

Από εμένα πάντως η ψήφος πάει άουδι όπως ακριβώς το περιέγραψε πιο πάνω ο σκους.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#762728
edmond έγραψε:Βλέπεις σκοτσέζε, είναι και αυτοί που δεν ασχολούνται και δεν θέλουν να ασχοληθούν καν μεν πρίζες, μπαλαντέζες και το κακό συναπάντημα. :lol:

Ναι, ξέρω κι εγώ πολλές κοπελίτσες που δεν θέλουν π.χ. αυτόματο επειδή έχουν μάθει με ταχύτητες και δεν θέλουν άλλες σκοτούρες. Κάπως έτσι κι εδώ. :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By skous
#762754
NickTG έγραψε:
skous έγραψε:Λίγο "τραγικό" να θέλει κάποιος/α αυτοκίνητο με 50κ και να σκέφτεται τα "προβλήματα" που ενδέχεται να βγάλουν, που είναι λογικά ελάχιστα και μηδενικού κόστους εντός εγγύησης....



Όποιος δίνει τόσα δεν ενδιαφέρεται αν μείνει στο δρόμο? :hmmm:
Θεωρείς πιθανό να μένει κανείς με καινούργιο αυτοκίνητο των 50 στον δρόμο συνεχώς και λόγω «προβλημάτων» τα οποία είναι κληρονομιά του μοντέλου;;;;

Η μάλλον, γνωρίζεις πολλά καινούργια αυτοκίνητα πάνω από 20-25κ που έχουν συνεχώς προβλήματα και σε αφήνουν στον δρόμο;;

Διοτι εγω δεν γνωρίζω κανένα. Αν μιλαγαμε για μεταχειρισμένα των 2-4-8 χιλιάδων ναι, στα 50, όχι δεν υπάρχουν τέτοια προβλήματα γενικευμένα!


< >
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#762758
skous έγραψε:
NickTG έγραψε:
skous έγραψε:Λίγο "τραγικό" να θέλει κάποιος/α αυτοκίνητο με 50κ και να σκέφτεται τα "προβλήματα" που ενδέχεται να βγάλουν, που είναι λογικά ελάχιστα και μηδενικού κόστους εντός εγγύησης....



Όποιος δίνει τόσα δεν ενδιαφέρεται αν μείνει στο δρόμο? :hmmm:
Θεωρείς πιθανό να μένει κανείς με καινούργιο αυτοκίνητο των 50 στον δρόμο συνεχώς και λόγω «προβλημάτων» τα οποία είναι κληρονομιά του μοντέλου;;;;

Η μάλλον, γνωρίζεις πολλά καινούργια αυτοκίνητα πάνω από 20-25κ που έχουν συνεχώς προβλήματα και σε αφήνουν στον δρόμο;;

Διοτι εγω δεν γνωρίζω κανένα. Αν μιλαγαμε για μεταχειρισμένα των 2-4-8 χιλιάδων ναι, στα 50, όχι δεν υπάρχουν τέτοια προβλήματα γενικευμένα!


< >
?Προφανώς και υπάρχουν .Ειδικά σε BMW Audi και mercedes.


< >
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#762767
skous έγραψε:
NickTG έγραψε:
skous έγραψε:Λίγο "τραγικό" να θέλει κάποιος/α αυτοκίνητο με 50κ και να σκέφτεται τα "προβλήματα" που ενδέχεται να βγάλουν, που είναι λογικά ελάχιστα και μηδενικού κόστους εντός εγγύησης....



Όποιος δίνει τόσα δεν ενδιαφέρεται αν μείνει στο δρόμο? :hmmm:
Θεωρείς πιθανό να μένει κανείς με καινούργιο αυτοκίνητο των 50 στον δρόμο συνεχώς και λόγω «προβλημάτων» τα οποία είναι κληρονομιά του μοντέλου;;;;

Η μάλλον, γνωρίζεις πολλά καινούργια αυτοκίνητα πάνω από 20-25κ που έχουν συνεχώς προβλήματα και σε αφήνουν στον δρόμο;;

Διοτι εγω δεν γνωρίζω κανένα. Αν μιλαγαμε για μεταχειρισμένα των 2-4-8 χιλιάδων ναι, στα 50, όχι δεν υπάρχουν τέτοια προβλήματα γενικευμένα!


< >


Εγώ πάλι γνωρίζω και Audi και BMW νεότερα της 2ετίας που έχουν μείνει στο δρόμο. Δεν χρειάζεται να γίνεται συνεχώς. Μια φορά αρκεί.

Ότι δεν είναι τόσο πιθανό δεν διαφωνώ αλλά δεν βλέπω και που είναι το κακό κάποιος που δεν γνωρίζει τόσα να ρωτήσει.
Άβαταρ μέλους
By skous
#762768 |λογοκρισία| ερώτηση είναι

Προφανώς και ΟΛΑ μπορούν να μείνουν στον δρομο, αλλα η ερωτηση δεν παυει να ειναι μλκια….


< >
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#762769 Ότι πεις.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#762773 Λάδια ,dsg,πολλαπλασιαστές,καδένες ,αντλία νερού.
Αυτά τα ολίγα.

< >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#762775 Γι' αυτό το...χιλιοτραγουδισμένο dsg, έχουμε κάποιο feedback σχετικά με την αξιοπιστία του;
Θέλω να πω, είναι πλέον τόσο ζημιάρικο όσο εκείνα τα πρώτα...10 χρόνια παραγωγής του; Ένα πχ 5ετίας είναι στανταράκι πως θα σε στείλει ταμείο;
Ντωμεταξύ απ' ότι έχω καταλάβει, πρέπει να ισχύει ότι το 6άρι υγρού τύπου είναι πολύ πιο αξιόπιστο από το "κλασικό" 7άρι ξηρού. Υπάρχει πλέον το 6άρι; :hmmm: (το οποίο έμπαινε στα ακριβότερα-δυνατότερα μοντέλα του βαγκρουπ).
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#762777 Δε νομίζω.Το7αρι υγρού για διαμήκη τοποθέτηση στο allroad χάλασε πάντως.

< >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#762779 7άρι υγρού; ωπ, δεν το' χω! :s_dunno
Νόμιζα πως μόνο το 6αρι είναι υγρού. Τεσπα.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#762782
skous έγραψε:
Διοτι εγω δεν γνωρίζω κανένα. Αν μιλαγαμε για μεταχειρισμένα των 2-4-8 χιλιάδων ναι, στα 50, όχι δεν υπάρχουν τέτοια προβλήματα γενικευμένα!


< >


To "εγώ δεν γνωρίζω" είναι διαφορετικό από το "δεν υπάρχουν"... :lol: