Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου

Να το πάρω το Accord;;

8
40%
12
60%
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#745174
popolaros έγραψε:Τον απαλλάσσω από το βάρος της 320 πάντως με 4.000 ευρώ, αύριο το πρωί. Αρκεί να πει το ναι

< >

πιές κάνα αναβράζων
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#745196
mousatos έγραψε:
popolaros έγραψε:Τον απαλλάσσω από το βάρος της 320 πάντως με 4.000 ευρώ, αύριο το πρωί. Αρκεί να πει το ναι

< >

πιές κάνα αναβράζων


Ότι να ναι mousatos για ακόμα μια φορά. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#745557
NiTse έγραψε:Μάρκο αν σου μπήκε πάντως η ιδέα της αλλαγής, σου έφυγε ο νταλκας του πισωκινητου και δε γουστάρεις σεντάν ούτως η άλλως τότε ίσως καλύτερα να πας σε λύση νεώτερου χατς. Δηλαδή αν η bmw πιάνει όντως 8000, με κανά δεκαρι δεν παίρνεις focus 3 με τον 1,6 και τα 182; Πχ


Εάν μιλάμε για Focus III, έχω οδηγήσει το pro faxe lift και το αμάξι ήταν πραγματικά απαγοητευτικά απαράδεκτο (με την σπορ ανάρτηση κιόλας και έστριβε χειρότερα από το Πικάσο :tomato: ). Άκουσα ότι το face lift βελτιώθηκε συγκλονιστικά, αλλά δεν ξέρω...

Όπως είπα, ΑΝ γίνει αλλαγή τώρα (που 99,99% ΔΕΝ θα γίνει), θα γίνει μόνο με το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ Accord. Δεν έχω τις ψυχολογικές αντοχές να ψάχνω την αλήθεια και τα ψέμματα του κάθε πωλητή μεταχειρισμένου αυτή τη στιγμή :lol: :lol: , απλά το συγκεκριμένο το ξέρω και εμπιστεύομαι τον ιδιοκτήτη απόλυτα. Αλλά ξαναλέω, εκτός πολύ συγκλονιστικού απροόπτου δεν θα γίνει τίποτα (μου έφυγε... :oops: ). Βέβαια, θα δούμε τι θα βγάλει το χειρουργείο της μπεμπέκας αύριο... :help:

Εναλλακτικά, σε λίγο μεγαλύτερο βάθος χρόνου, θα πάω σε κανένα i30 με τα 160 ατίθασα Κορεάτικα.
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#746740 Βρες κάποιον που ξέρει ολλανδικά για περισσότερες λεπτομέρειες

Honda Accord 2.0 - 2011 - 377.591 km σχεδόν έφτασε στο φεγγάρι !

https://www.youtube.com/watch?v=GA1BrtgCOwg&t=18s

Φυσικά και χωρίς μετάφραση καταλαβαίνεις ...αστέρι είναι!
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#746775 Ο τιράντας τα έκανε αυτά σε 2/3 του χρόνου... :metalo:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#746783
MONMAN έγραψε:Βρες κάποιον που ξέρει ολλανδικά για περισσότερες λεπτομέρειες

Honda Accord 2.0 - 2011 - 377.591 km σχεδόν έφτασε στο φεγγάρι !

https://www.youtube.com/watch?v=GA1BrtgCOwg&t=18s

Φυσικά και χωρίς μετάφραση καταλαβαίνεις ...αστέρι είναι!


Εχει φαση αυτη η εκπομπή, ειναι απ τις παλιές :metalo:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#746969 Απλά, να σημειώσω πως το συγκεκριμένο πουλήθηκε (αν κάποιος το ζαχάρωνε).
Άβαταρ μέλους
By markvag
#747030 Δυστυχώς όχι, φαντάζομαι όμως γύρω στο 10χίλιαρο.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#747045 Θα μου έκανε τεράστια εντύπωση αν όντως εισέπραξε 10χίλιαρο. Οτιδήποτε πάνω από 7Κ θα το θεωρούσα τρομακτική επιτυχία. Μπορεί να κάνω και λάθος όμως.
Άβαταρ μέλους
By nikos
#747060 Δύσκολο να δώσει κανείς 10000 για δίλιτρο αυτής της χρονολογίας. Μόνο αν δεν ήξερε την αγορά και πήγε με κλειστά ματια
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#747101 νταξ κλείστε το κλειδώστε το, όλο το τοπικό , η σκέψη και το 10κ ήταν απο τα καλά ανέκδοτα.

Παρακάτω