Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#735576 540 Arkana στο mobile de

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sear ... =ASCENDING

1391 peugeot 3008 μοδελα απο 2016 -2020

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sear ... =ASCENDING
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#735579 Γιάννη εφόσον μιλάμε για κασέρι στο χέρι και εφόσον έχουμε τον Ντίμη, θεωρώ ότι έχεις μεγάλο αβαντάζ να πας σε ανάλογη επιλογή με μεγάλα οφέλη στο τι θα φύγει από την τσέπη και τι θα πάρεις σαν προϊόν. Νομίζω είναι καλή η στιγμή τώρα που ο Μήτσος είναι ζεστός.
Όσον αφορά το αν θα πάρεις ή όχι καρβουνιάρη, εγώ απλά θα πω ότι αν κάνεις πολλά χιλιόμετρα και ταξίδια, αποτελεί μονόδρομο. Μπορεί να στα πει και ο BEAMS.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#735695 Φρένο παιδιά, ΔΕΝ μιλάμε για κασέρι :lol: Ρώτησα για εξωτερικό, μια και ενδιαφέρεται και ο bro. Εγώ προκαταβολή και δόσεις. Είδα το Arkana χθες, ωραίο μου φάνηκε, πολύ. Είδα όμως και το Tucson, ΠΟΛΥ όμορφο που βέβαια αγγίζει οριακά τα 30 χιλιάρικα (αυτόματο με τα 150 άλογα). Θα πάω να ξαναδω το Arkana, θα τσεκάρω το C4 και το Xceed, που είμαι ψιλοαρνητικός λόγω χώρων, αλλά θα δω και το Compass, αν και θα'θελα να αποφύγω το μεγάλο κόστος των ανταλλακτικών του.
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#735762 πολύ ωραίο πάντως το XCeed.

Άβαταρ μέλους
By edmond
#735764 Η κατασκευή μπετόν του κια, είναι απλά φοβερή. Ποιοτικότατο σαλόνι, σε καταλαβαίνω για τους χώρους, αν θες περιμένεις να δεις και το μεγαλύτερο sportage. Ναι μεν 7 χρόνια εγγύηση, τιμολογιακά όμως θα είναι πάνω κάτω τα ίδια.
New Qashqai?? :hmmm:

Edit
https://www.drive.gr/news/kosmos/kia-xekinise-tin-paragogi-toy-neoy-sportage-sto-ergostasio-tis-zilina
Άβαταρ μέλους
By vagmann
#735780
Dodger έγραψε:1) Skoda Kamiq με τον 1.5 tsi 150ps (7-DSG)
2) Renault Arkana 1.3 tce 140ps edc hybrid MHEV
3) Hyundai Tucson 1.6T 48V (7-DCT) 2WD


Χάλια ονόματα και τα 3...,πως θα κάνεις το nickname απο dodger???
1)kamiqer
2)Arkaner
3)tucsoner
???

:lol:
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#735812 :lol: να'σαι καλά vagman...

@edmond το είδα το Qashqai αλλά σε λεφτά βγαίνει στα ίδια με το Tucson, μια και μιλάμε πάντα για αυτόματο, και θεωρώ το Hyundai ανώτερο.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#735893 Εικόναpicture to url

Θα τα πω ξανά άλλη μια φορά.
Κινητήρας 1.5 με 150 ίππους
Σύστημα απενεργοποίησης κυλίνδρων
LED
DSG7
Εκμετάλλευση χωρών σε λογικό μήκος
Τιμή
Εμένα προσωπικά μου αρέσει λόγω διαχρονικής εμφάνισης
Ποιότητα υλικών καμπίνας
Συναρμογή



Θα του έριχνα σίγουρα μια ματιά
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#735896 2 φωτογραφίες στη σειρά!
Παραλίγο να με πάρει ο ύπνος! :omg:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#735911 Πριν επιλέξω τα είδα σχεδόν όλα live στην ΚΑΡΕΝΤΑ, που είχαν καμιά δεκαριά για παράδοση και το σωστό χρώμα είναι αυτό προφανώς :Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#735918 Αναφέρθηκε ότι ήταν ψηλό και τον πήγε παντού κλπ. Υπάρχει κανένα από τα προαναφερθέντα που να έχει τετρακίνηση; Ή αυτό δεν ενδιαφέρει;
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#735920 Ούτε το Dodge έχει.
Δεν θα του λείψει αν και η αλήθεια είναι ότι αν είχα την επιλογή θα την προτιμούσα.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#735928 Παίδες το Kamiq είναι στις επιλογές, το έχω γράψει στην αρχή. Θέλω να το οδηγήσω κιόλας. Θα μου άρεσε η 4κινηση, όχι όμως ότι τη χρειάζομαι. Και επίσης, ανεβαίνει πολύ το μπάτζετ.