Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#730374
saxon_747 έγραψε:
Asimov έγραψε:Ε μάλλον δεν παίζει με 9. Ευκαιρία για αλλαγή
Παίζει αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται... Υπάρχει περίπτωση να φταίει το miui
Κ εγώ έχω xiaomi αλλά πήρε 10 android κ συνδέεται. Φίλος Με Huawei σίγουρα πιο παλιό,, ούτε type c δεν εχει, συνδέθηκε κανονικά.Απο εκεί που κατέβασες πήρε το app k αυτός..

< Note >
Άβαταρ μέλους
By nikos
#730416
saxon_747 έγραψε:
dekouk έγραψε:Δες αν έχεις παλιά έκδοση android ,πρέπει να το κατεβάσεις εκτός store. Android auto


Εχω android 9 και κατέβασα το android auto από εδω: https://auto.myzone.gr/

Δεν συνδέεται με τίποτα, μου βγάζει σφάλμα σύνδεσης 16
Πολλές φορές φταίει το καλωδιο
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#730429
nikos έγραψε:
saxon_747 έγραψε:
dekouk έγραψε:Δες αν έχεις παλιά έκδοση android ,πρέπει να το κατεβάσεις εκτός store. Android auto


Εχω android 9 και κατέβασα το android auto από εδω: https://auto.myzone.gr/

Δεν συνδέεται με τίποτα, μου βγάζει σφάλμα σύνδεσης 16
Πολλές φορές φταίει το καλωδιο
Χρησιμοποιώ το original, θα δοκιμάσω κι άλλο.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#730431
mirage έγραψε:Καλοτάξιδο! Για το προβλημα σου ριξε μια ματια εδω
https://en.xiaomitoday.it/amp/solve-com ... iaomi.html
Οκ, δεν βγάζει πλέον το σφάλμα 16 αλλά δεν συνδέεται. Βασικά, ξεκίνησε τη σύνδεση, αποδέχτηκα στην οθόνη του αυτοκινήτου κάποια prompts και μετά έμεινε στην προσπάθεια.

Εντωμεταξυ, όταν ανοίγω το app από το κινητό , κολλάει εδώ:Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#730432 Έχεις καλό σήμα εκεί που ξεκινάς την σύνδεση;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#730447 OK, γιατί είχα ένα ελαφρώς παρόμοιο θέμα όταν προσπαθούσα να κάνω την πρώτη σύνδεση χωρίς να έχω σήμα.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#730451
drdino έγραψε:OK, γιατί είχα ένα ελαφρώς παρόμοιο θέμα όταν προσπαθούσα να κάνω την πρώτη σύνδεση χωρίς να έχω σήμα.
Δεν φαίνεται στο screenshot, αλλά στο στάδιο που κολλάει (στο google assistant) μου βγάζει μήνυμα "πρόβλημα με τη σύνδεση, δοκιμάστε ξανά. Αλλά όπως είπα είμαι οκ από σήμα.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#730484
babakos έγραψε:Το παραπάνω μαλλον θα δουλέψει αλλά αυτή η Xiaomi ενω δίνει καλό HW για τα λεφτά που κοστολογεί τις συσκευές της, το MIUI ειναι τραγικό και μετά απο λίγους μήνες χρήσης σε κάνει να θέλεις να πετάξεις την συσκευή .

Καλοτάξιδο το αυτοκίνητο :thumbsup:


Αγόρασα το Μάη το Xiaomi Mi11 (τούμπανο σε specs) και το επέστρεψα πίσω σε λιγότερο από μια εβδομάδα. Κόντευα να γίνω ναρκομανής. Ζητάω δημόσια συγγνώμη σε όσους πρότεινα Xiaomi στο παρελθόν. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#730498 και εγω.Εχω ενα φθηνο χιαομι των 120 ευρω,αγορασμενο πριν 1 μηνα.Το χαβαι αντιστοιχης τιμης ειναι μακραν καλυτερο.
Τρωει κατι κολληματα καμια φορα,ειναι αργο στο να ανοιξει μειλ,φωτο,να μπεις καπου στο μενου του,οπως και ειναι πολυ αργη η περιστροφη της οθονης.Φαντασου να παλιωσει δλδ ποσο αργο θα ειναι.
Ποτε ξανα.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#730516
bibendum έγραψε:Σαξονα πες μας ρε για το αυτοκίνητο γιατί μπορεί να κράζουμε Xiaomi μέχρι να σβήσει ο ήλιος.

< >


Ε, δεν πρόλαβα να καταλάβω και πολλά. Από χθές που παρέλαβα έκανα 90χλμ. Ωραία θέση οδήγησης με πολλές δυνατότητες ρύθμισης, καλή ηχομόνωση και ωραίο "πάτημα". Εξοικειώθηκα κάπως με τον εξοπλισμό και τα μπιχλιμπιδάκια, μένει να κάνω καμιά εκδρομούλα/βολτούλα να δω πως είναι και οδηγικά.