Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#730253
edmond έγραψε:Νικοπαππά σου άρεσε που μπήκες στις εκθέσεις; :shifty: Η φάση είναι καπνού με φωτιά,, μόνο που εδώ τρίβεις το ξυλαράκι για να βγεί καπνός μόνος σου :shifty: :lol:

Ειχα πολυ καιρο να μπω η αληθεια ειναι.

Αλλα απλως ερευνουσα τις πιθανοτητες και απλα επιβεβαιωσα οτι δεν με παιρνει. Στηγν φαση που ειμαι το σπιτι θελει μαζεματα, ο μικρος σε 3 χρονια θα ετοιμαζεται για πανελληνιες κι εγω δεν μπορω να αποπληρωνω δανειο αμαξιου ακομα.
Αφου δεν μπορω να το παρω και να το εχω ξοφλησει σε 2 χρονια, δεν συμφερει. Ειδικα με επιτοκια του 8%
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#730256
saxon_747 έγραψε:Ευχαριστώ παίδες.

@g8777 , άντε βρε σαχλε. Μάλλον έχω παλιό κινητό (redmi note 6 pro) Με της γυναίκας παίζει κανονικά.
Καλοτάξιδο κ από εμένα να το χαρείτε!
Δες αν έχεις παλιά έκδοση android ,πρέπει να το κατεβάσεις εκτός store. Android auto

< Note >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#730258
Scotch έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:Ειδικα με επιτοκια του 8%

Κανένα ηλεκτρικό με 3%; :shifty:

Ωραιο το επιτοκιο αλλα μας λειπει το χρημα να το ξοφλησουμε Σκοτσεζε. Γιατι οπως ξερεις μονο Τ αξιζει απο ηλεκτρικα. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#730265
dekouk έγραψε:Δες αν έχεις παλιά έκδοση android ,πρέπει να το κατεβάσεις εκτός store. Android auto


Εχω android 9 και κατέβασα το android auto από εδω: https://auto.myzone.gr/

Δεν συνδέεται με τίποτα, μου βγάζει σφάλμα σύνδεσης 16
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#730270
Giuseppe Busso έγραψε:Ευκαιρία να πάρεις καινούριο τηλέφωνο και μάλιστα Samsung (κορεατικό :rtfm: )
Μλκ, το σκέφτομαι έτσι ακριβώς. :)
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#730273 Αν η γυναίκα έχει Android 10 ίσως αυτός είναι ο λόγος
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#730278 Ε μάλλον δεν παίζει με 9. Ευκαιρία για αλλαγή
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#730323 Μιας και πιάσατε κουβέντα σχετικά. Κάπου διάβασα στο manual του Captur ότι μπορεί να συνδεθεί με το multimedia ,μέσω ενός app aha. Ξέρεις κάνεις τι παίζει;

< >
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#730324
Asimov έγραψε:Ε μάλλον δεν παίζει με 9. Ευκαιρία για αλλαγή
Παίζει αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται... Υπάρχει περίπτωση να φταίει το miui
Άβαταρ μέλους
By babakos
#730341 Το παραπάνω μαλλον θα δουλέψει αλλά αυτή η Xiaomi ενω δίνει καλό HW για τα λεφτά που κοστολογεί τις συσκευές της, το MIUI ειναι τραγικό και μετά απο λίγους μήνες χρήσης σε κάνει να θέλεις να πετάξεις την συσκευή .

Καλοτάξιδο το αυτοκίνητο :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#730351 Καλοτάξιδο Γιώργο!!!


babakos έγραψε:το MIUI ειναι τραγικό και μετά απο λίγους μήνες χρήσης σε κάνει να θέλεις να πετάξεις την συσκευή


Εμένα αντιθέτως με έχει βολέψει πάρα πολύ. Βρίσκω πολύ πιο εύκολο το μενού σε σχέση με το καθαρό Android. Είναι λόγος να θέλω να ξαναπάρω Xiaomi.