Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#711094
bibendum έγραψε:Εμένα τον Σεπτέμβριο η automotivo μου πουλούσε μεταχειρισμένο dynamique με ατμοσφαιρικό κινητήρα στα 13k με 20000 χλμ η κάτι τέτοιο

< >


ατμοσφαιρικο με τα 75 αλογα?
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#711108
bibendum έγραψε:Ναι Clio 4 0.9 75hp αν θυμαμαι καλά.

Dim8, κανα sandero του κουτιού σκέφτηκες;


< >


:x
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#711109
dimviii έγραψε:
bibendum έγραψε:Εμένα τον Σεπτέμβριο η automotivo μου πουλούσε μεταχειρισμένο dynamique με ατμοσφαιρικό κινητήρα στα 13k με 20000 χλμ η κάτι τέτοιο

< >


ατμοσφαιρικο με τα 75 αλογα?



bibendum έγραψε:Ναι Clio 4 0.9 75hp αν θυμαμαι καλά.


δεν ειναι καλη η τιμη οταν υπαρχουν κατι τετοια.

https://www.car.gr/classifieds/cars/vie ... nault-clio
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#711112 Όχι δεν ήταν καθόλου καλή τιμή. Προσπαθούσε να πουλήσει ακριβά γιατι είχε ακόμα την εγγύηση σε ισχύ αν θυμάμαι καλα.

Αυτός ο auto value είναι που είχε βάλει ο edmond?

< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#711113
bibendum έγραψε:Όχι δεν ήταν καθόλου καλή τιμή. Προσπαθούσε να πουλήσει ακριβά γιατι είχε ακόμα την εγγύηση σε ισχύ αν θυμάμαι καλα.

Αυτός ο auto value είναι που είχε βάλει ο edmond?

< >


δεν θυμαμαι αν τον ειχε βαλει ο Εντμοντ,αλλα εχει πολλα καθαρα αυτοκινητα σε κλιο που εχω δει.
Ολα τα κλιο του auto value ειναι Ελληνικα,οποτε και αυτα εχουν υπολοιπο εγγυησης και σχεδον ολα σερβις στην ωρα τους σε εξουσιοδοτημενα.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#711116 Νομίζω ότι είχε δει captur εκεί. Θα μας πει. Έχει πολλά ενδιαφέροντα ναι. Εμείς πάντως κ για 0.9 με 75 δεν θα λέγαμε όχι για την χρήση που το θέλουμε

< >
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#711119 Τόσο πάντως το δίνανε καινούργιο στα τελειώματα. 13,5 αν θυμάμαι καλά με τα έξοδα.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#711137 Auto value ναι, είχε καλά πραγματάκια, όλα τα ρενό μου είχε πει ότι είναι από λίζινγκ του Θεοχαράκη.
Το άνωθεν μπλέ είναι υπερπλήρες!
Άβαταρ μέλους
By alexm
#711139
dimviii έγραψε:
alexm έγραψε: κάποια τελευταία κομμάτια της προηγούμενης γενιάς Clio.


για λεγε.Κινητηρες,εξοπλισμος,τιμη?



https://www.car.gr/classifieds/cars/vie ... nault-clio

Σαν αυτό dimviii
Άβαταρ μέλους
By markvag
#711208
bibendum έγραψε:Νομίζω ότι είχε δει captur εκεί. Θα μας πει. Έχει πολλά ενδιαφέροντα ναι. Εμείς πάντως κ για 0.9 με 75 δεν θα λέγαμε όχι για την χρήση που το θέλουμε

< >


Με γειες! :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#711215 Αυτά θα μας φάνε. Περί ορέξεως βέβαια.
Όταν έψαχνα τέλη του 20, είχα στα πολύ σοβαρά υπόψιν το σαντέρο στέπγουεη. Πήρα τηλ. τα κεντρικά και ούτε που ήξεραν πότε θα έρθει(είχε γίνει ήδη η παρουσίαση). Μετά έμαθα ότι για αυτόματο έβαζαν cvt (CVT ΡΕ ΜΛΚΑ ΜΟΥ έλεος :s_hang ) και χαιρέτησα και επίσημα.