Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#710786 Αγνοούσα το νέο i10 το οποίο φαίνεται πολύ ωραίο μέσα και έξω ενώ ο εξοπλισμός του φαίνεται υπερπλήρης στα περί τα 13k. Alexm έγιναν εκπτώσεις προσφορές πλέον της έκπτωσης που έχει στο site?

< >
Άβαταρ μέλους
By mmarkom
#710797 Εξαιρετικα τιμια επιλογη το i10.Το έχω σε εταιρικό (το 3ο πλεον),το 1ο ηταν 1,2 και τα υπόλοιπα 1,0.Παταει πολυ καλα στο δρομο,με εξαιρετικά φρένα, μαζευει ευκολα χλμ (το 1,2) και επειδη ειναι σχετικα φαρδυ πισω στριβει πολυ καλα και σε πατημενα.Μετα απο σχεδον 300.000 χλμ με αυτά,κανενα δεν εχει τριξει ή κοπανησει ακόμα.Αν επαιρνα μικρο δικο μου το 1,2 θα αγοραζα
Άβαταρ μέλους
By edmond
#710800
mmarkom έγραψε:Εξαιρετικα τιμια επιλογη το i10.Το έχω σε εταιρικό (το 3ο πλεον),το 1ο ηταν 1,2 και τα υπόλοιπα 1,0.Παταει πολυ καλα στο δρομο, με εξαιρετικά φρένα, μαζευει ευκολα χλμ (το 1,2) και επειδη ειναι σχετικα φαρδυ πισω στριβει πολυ καλα και σε πατημενα.Μετα απο σχεδον 300.000 χλμ με αυτά,κανενα δεν εχει τριξει ή κοπανησει ακόμα.Αν επαιρνα μικρο δικο μου το 1,2 θα αγοραζα

Στέκομαι στα φρένα, μιας και είναι -νομίζω- το μοναδικό αμάξι της κατηγορίας του που έχει και πίσω δισκόφρενα.
Στα υπόλοιπα όλα, προσυπογράφω.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#710813
bibendum έγραψε:Μάλλον από συγκεκριμένη έκδοση και πάνω

< >

Αυτό.
Οι 2 πρώτες έχουν ταμπούρα, οι 3 πιο πλούσιες δίσκους, ανεξαρτήτου κυβισμού.
Η style έχει ταμπούρα.
Άβαταρ μέλους
By alexm
#710998 Καταρχάς, να σας ευχαριστήσω όλους.
Η έκδοση style πράγματι έχει πίσω ταμπουρα, σε σύντομο test drive δεν προβλημάτισαν.

Μου έκανε εντύπωση ποσό ακριβά είναι πια τα καινούργια αυτοκίνητα. Το i10 βγήκε μετά από κάποια παζάρια στα 13 με το κλειδί στο χέρι με μόνο έξτρα το μεταλλικό χρωμα που κόστισε 400€.

Είδαμε πολλά αυτοκίνητα στα 13.000, όπως το νέο swift, το aygo, κάποια τελευταία κομμάτια της προηγούμενης γενιάς Clio, και το καινούργιο 208 σε pov spec.

Κανένα δεν άρεσε στην ενδιαφερόμενη όσο το i10 (φυσικά και ήθελε 500αρακι αλλά η οικογένεια της είπε όχι).

Επομένως η επιλογή έγινε μονόδρομος.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#711004 Υπάρχουν ακόμα απούλητα clio4? :ninja:
Ο εργοδότης μου πήρε ένα στην κόρη του για να πηγαίνει στο ΠαΠει ( :lol: :lol: ) τον περασμένο Σεπτέμβριο, και υποτίθεται πως ήταν τα τελευταία κομμάτια που τα έσπρωχναν όπως όπως μιας και ήδη είχε ξεκινήσει την πορεία του το 5άρι.
Για την ιστορία, ήταν 1.2 75hp λευκό με καλούλη εξοπλισμό στα 13 γκράντς.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#711016 Μικρό μέγεθος σε χώρους επιβατών λόγω σχήματος του πίσω μέρους, και σαφώς πολύ μικρού χώρου αποσκευών. Δεν έχουν βάλει και στο 500 συστήματα ασφαλείας πια οι Ιταλοί; Δεν έχω ιδέα, απλά θεωρούσα πως θα το έχουν κάνει αφού συνεχίζει να πουλάει εξαιρετικά και η καινούρια γενιά είναι μόνον ηλεκτρική.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#711074
alexm έγραψε: κάποια τελευταία κομμάτια της προηγούμενης γενιάς Clio.


για λεγε.Κινητηρες,εξοπλισμος,τιμη?
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#711090 Εμένα τον Σεπτέμβριο η automotivo μου πουλούσε μεταχειρισμένο dynamique με ατμοσφαιρικό κινητήρα στα 13k με 20000 χλμ η κάτι τέτοιο

< >
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#711091 Εμένα τον Σεπτέμβριο η automotivo μου πουλούσε μεταχειρισμένο dynamique με ατμοσφαιρικό κινητήρα στα 13k με 20000 χλμ η κάτι τέτοιο

< >