Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#684622
sknipper έγραψε:
manoliossss έγραψε:Τελικά βρέθηκε μια ευκαιρία ....Επίσης τα δυο μπροστά δερμάτινα έχουν σκάσει από τον ηλιο (160€ ντύσιμο στο ίδιο χρωμα)....
Που-ποιος κάνει ντύσιμο δερμάτινα καθίσματα και τα 160 είναι λογική τιμή;;
160 αλλαγή !Ντύσιμο από την αρχή.εμένα καλά μου φάνηκαν σαν λεφτά.Είμαστε και επαρχία και οι επιλογές περιορισμένες..
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#684623
georgetz έγραψε:το μπροστινό τρακάρισμα που είχε δεν ήταν κάτι σοβαρό ε? :hmmm:

καλοτάξιδο το αμάξι :s_howdy
Τρακάρισμα σοβαρό δεν είχε το αμάξι.Ψιλολογια.Αλλιώς δεν θα το έπαιρνα ούτε τζάμπα να μου το δίναν, γιατί είναι για την μικρή αδερφή.
Ευχαριστούμε πολύ!!!
Άβαταρ μέλους
By Chris
#684637 λολ μεγεια! Εχω ενα ιδιο του 2007, οτι θες ρωτα

O george λεει για τρακαρισμα γιατι το καπω/φαναρι/προφυλακτηρας φαινονται λιγο οφφ. Βεβαια οι φωτο τα κανουν αυτα καμια φορα, θυμαμαι ειχα ανεβασαι αγγελια για ενα 308 που πουλαγε ο πατερας μου και καποιος εδω μεσα ειδε ξαναβαμμενη πορτα, ενω ηξερα 1000% πως το αμαξι ηταν καθαρο. Τεινω να πιστεψω πως με τον καιρο κρεμαει η κατασταση μπροστα, και το δικο μου και πολλα που βλεπω στο δρομο εχουν λιγο περιεργα διακενα. Το δικο μου παντως δεν εχει σημαδια στουκας απο μεσα

Κρατα αυτο το bookmark παντως για καλο και για κακο:

https://sites.google.com/site/proluxelectronics/ :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#684639 ήμουν σίγουρος ότι έχει τρακάρισμα το αμάξι γιατί η φωτό είναι ανεπεξέργαστη (όση επεξεργασία κάνει τελοσπάντων αυτόματα μια μηχανή/κινητό) και στο σημείο που ενώνεται καπώ με προφυλακτήρας , δεν αλλάζει η γωνία του φωτός ενώ φαίνεται οτι έχουμε διαφορετικό χρώμα.
Χαίρομαι που είναι ψιλολόγια , να το χαρείτε οπως και να έχει.

είναι αλήθεια αυτό που λέει ο Chris, πολλές φορές θα κάνετε :shifty: λάθος βλέποντας μια τέτοια φωτογραφία
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#684668 Σας ευχαριστούμε πολύ!Ε ας το χαρεί το καμπριο τώρα που είναι νέα και χωρίς υποχρεώσεις ακόμα!Ε και ολο και για καμία Χαλκιδική θα το παίρνει και ο big brother