Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Chris
#659842 Και μεσα ωραιο. Μεχρι που......

Εικόνα

Το κερατο τους για εταιρεια


< >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#659843 Η Lancia αν βρεθεί, έχει και σωστό αυτόματο. Αν και λίγο μεγάλο αμάξι αν δεν ενδιαφέρουν οι χώροι. Πιο λογική επιλογή το Α3, που θεωρώ πως είναι mainstream.
Το Lexus θα μπορούσε να είναι επιλογή, αναλόγως κατάστασης και εξοπλισμού. Έχει παρωχημένο infotainment.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#659855 Επίσης το προηγούμενο Mazda 3.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Chris
#659859 Σωστοοοοο, μαζντα αδυναμια, θα το κοιταξω. Το c4 ειναι στην κατηγορια μεγεθους που κοιταω, ε; Ιδια πλατφορμα με 308; Γιατι σχεδιαστικα μοιαζει με σουπερμινι το καημενο :lol:


< >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#659860 Γιατί οπωσδήποτε αυτόματο;
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#659861 Αν ζούσα στο εξωτερικό θα είχα (ήδη) το Infiniti Q30.
Εικόνα

Χαμηλωμένο premium "QQ" με μηχανικά από QQ! Καμία πρωτοτυπία
Άβαταρ μέλους
By Chris
#659863 Απο 18 ξεκιναει, δε μας κανει. Με 7,5 ομως παιρνω g35 :metalo:


< >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#659864 Το Mazda 3 ωραιο μου ακούγεται.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#659867
Chris έγραψε:Σωστοοοοο, μαζντα αδυναμια, θα το κοιταξω. Το c4 ειναι στην κατηγορια μεγεθους που κοιταω, ε; Ιδια πλατφορμα με 308; Γιατι σχεδιαστικα μοιαζει με σουπερμινι το καημενο :lol:


< >


Εκεί είναι αλλά αν πας προς εκεί θα δεις για DS4 είπαμε.
Ή αν είσαι πιο large DS5.
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#659869
EDDIE_147 έγραψε:Γιατί οπωσδήποτε αυτόματο;
Γιατί η Ολλανδία δεν φέρει ένδειξη χειροκίνητου υποθέτω (ιστορικά μποτιλιαρίσματα, έλλειψη ενδιαφέροντος επαρχιακού δικτύου για ταρζανιές, πυκνότητα οχημάτων στον αυτοκινητόδρομο), αλλά ας απαντήσει ο Chris.

Για τόσα λίγα χιλιόμετρα ανά έτος βέβαια, εγώ θα την έκανα την παραχώρηση εκεί αν έβρισκα κάτι 100% στα γούστα μου και προσιτό.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#659873
NickTG έγραψε:
Chris έγραψε:Σωστοοοοο, μαζντα αδυναμια, θα το κοιταξω. Το c4 ειναι στην κατηγορια μεγεθους που κοιταω, ε; Ιδια πλατφορμα με 308; Γιατι σχεδιαστικα μοιαζει με σουπερμινι το καημενο


< >


Εκεί είναι αλλά αν πας προς εκεί θα δεις για DS4 είπαμε.
Ή αν είσαι πιο large DS5.
Ουτε το ένα ουτε το άλλο.
Το 3 ειναι καλή φάση με βαση τα θέλω σου νομιζω.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#659874 Το DS4 δεν μου λέει κάτι, το DS5 αν ειναι face-lift ίσως είναι ωραίο σε κάποια καλή έκδοση.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#659880 Βλέπω ωραία 3ρια, νεοκοπα (2016) εκεί στο 15ρι-16ρι με λιγότερα από 100Κ χλμ.

Ίσως να προτιμούσα ένα 2.2 diesel βέβαια καθαρά για το ψυχολογικό της ιπποδύναμης

Το εσωτερικό ναι μεν ποιοτικό σε σχέση με τους άλλους Ιάπωνες αλλά δες πρώτα και κανένα Α3 για να συγκρίνεις.

< >
Άβαταρ μέλους
By Chris
#659887 Οχι ντιζελ για τοσα λιγα χμ, επισης τα τελη τους ειναι περιπου x2 σε σχεση με τα βενζινης, lose-lose

Με countrywide οριο στα 100 σε δρομαρες καλυτερες απο autobahn και ποδηλατες παντου, προτεραιοτητα πρωτα ολοι οι αλλοι και τα αυτοκινητα τελευταια, ειναι εγκλημα να ταλαιπωρουμαι με το λεβιε. Και τελοσπαντων οδηγαω κυριως αυτοματα καιρο τωρα και εχω εκτιμησει την απιστευτη ευκολια τους, δεν τα αλλαζω

Αυτοματο και βενζινης ειναι τα 2 βασικοτερα κριτηρια, ολα τα αλλα ειναι συζητησιμα, αυτα οχι


< >