Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By edmond
#725501 Καλά, τα ρομποτιζέ χειροκίνητα είναι ιστορία-αμαρτία από μόνα τους.
Κάποια στιγμή θα κάνω ένα ριβιού στο citigo που έχουμε στην δουλειά και που με κάνει να σιχτιρίζω κάθε φορά που το οδηγώ. :rant:
Άβαταρ μέλους
By Γιώργης
#725519 Ωραίο, καλοτάξιδο. :superman:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#725598 Chris καλοτάξιδο το Α3! Ελπίζω να μην έχεις βάλει το κεφάλι σου σε κανένα λάκο με όσα ακούς για τα DSG :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#839632 Τι νεκρα εχει πεσει σε αυτη την υποκατηγορια, που το προηγουμενο μου θεμα ειναι δευτερο στη λιστα :s_omg

Ας κανω μια ανασκοπηση του Α3 λοιπον μετα απο 2 χρονια κατοχης.

Εχω πληρωσει
- Ενα σερβις με κτεο 255, στον "δικο" μου, οχι στην αντιπροσωπεια, γιατι η αντιπροσωπεια χρεωνει το αυτοκινητο αντικαταστασης, τι λετε ρε
- Ενα τορναρισμα στις μπροστινες ζαντες που ηταν χαλια
- Καθαριστηρες
- Μια ωριτσα σε ανυψωτικο να χαζεψω απο κατω και να βγαλω μερικες φωτος για το αρχειο
- Τιποτα για ζημιες

Χτυπαει ο αισθητηρας πιεσης μια φορα το μηνα για το πισω δεξι αλλα δεν εχω ασχοληθει ακομα, απλα το γεμιζω. Επισης εχει φαει ενα καλο χαλικι στο παρπριζ γυρω στο 1 εκ διαμετρο κεντρο χαμηλα αλλα φοβαμαι να αλλαξω παρπριζ για ενα σημαδι. Α, και οταν γυρνας τον αερα στα ποδια δε γυριζει ο αεραγωγος στο αριστερο ποδι του οδηγου. Αυτο μαλλον το ειχε απο παντα, αλλα φοβαμαι πως θελει ξηλωμα το ταμπλω οποτε επισης δεν το ακουμπαω

Ωρες ωρες μετανιωνω που δεν πηρα πιο ψηλο, οποτε του δινω μια κλωτσια να κατεβασει 3-4 σχεσεις και μου περναει. Τι κιβωτιαρα ειναι αυτη. Αν το δηλωναν 140 αλογα δεν θα απορουσε κανεις

20600χλμ και 6.24 λιτρα

Εικόνα