Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#646142 Θα δώσω κι εγώ τα δύο σέντσια μου, στη θέση σου θα πήγαινα σε αυγό με λίγο χλμ., όπως αυτό του λύγκα στο πρώτο ποστίνι του παρόντος θρεντίου. :s_smile
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#646144
diplomat έγραψε:Θα δώσω κι εγώ τα δύο σέντσια μου, στη θέση σου θα πήγαινα σε αυγό με λίγο χλμ., όπως αυτό του λύγκα στο πρώτο ποστίνι του παρόντος θρεντίου. :s_smile


Είναι μια πάρα πολύ καλή περίπτωση. Εξαιρετική θα έλεγα.
Για αυτό και της το πρότεινα. Είναι και κόκκινο.
Με αυτό θα πηγαίνω Καραϊσκάκη :iconcool: :s_cool ( :shifty: :shifty: :shifty: )
Άβαταρ μέλους
By edmond
#646145 https://www.car.gr/24304221-suzuki-celerio-1-0-glx-68hp-aytomato

Επαρκής(επαρκέστατος κατ' εμέ) εξοπλισμός.
Αξιόπιστο μέχρι αηδίας.
Οικονομικό επίσης. Πιθανολογώ και σε αναλώσιμα.

Δεν αρέσει σε όλους προφανώς. Απο την 8ετή εμπειρία μου με atos(που το άνωθεν είναι και 8,5 κλάσεις πάνω), σεβάστηκα τα αυτοκίνητα πόλης και το τι μπορούν να κάνουν.
Σε αποανατολίτικα έχεις και το...bonus του χαμηλού προφίλ του στύλ "το παρατάω όπου να' ναι και δεν με πολυνοιάζει" κάτι το οποίο σε ποιό...φαντεζί ευρωπα'ι'κούλια δεν λες ότι ισχύει. Βέβαια άλλοι μπορεί και να το θέλουν αυτό. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#646147
Giuseppe Busso έγραψε:Παίδες μερικές διευκρινήσεις.

-Δεν θέλουμε μεγάλο αμάξι σε μήκος. Πχ το Swift στα 3.85 μήκος είναι το όριο (και αν). Άρα Fiesta κλπ, τρώνε Χ.



Εσένα ποιος σε ρώτησε;; :x Θα αποφασίσουμε και θα στο ανακοινώσουμε να πας να πληρώσεις! :rtfm:

Τέλος πάντων. ΛΗΚCIC. Πάτε και μία εκδρομή στην εξωτική Σαλονίκη να χαρείτε τον έρωτά σας, νέα παιδιά είστε, πότε θα πάτε, όταν έχετε 4 παιδιά;; :rtfm:

Τον έμπορα τον ξέρουμε ρε παιδιά, ή θα με καταριούνται για τα επόμενα 10 χρόνια;; :ninja:


Επιμένεις;;


Υπάρχει και η εναλλακτική της γνωστής και καλής ομάδας που κερδίζει και δεν την αλλάζεις, μπλα μπλα μπλα...


Μεταξύ μας, εγώ σε Panda θα πήγαινα με τα δεδομένα που δίνεις, αλλά να μην βγει παραέξω σε παρακαλώ... :ninja:

Ποιο Swift και ποιο Aygo τώρα;;; :tomato: :s_crazy :shifty:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#646148 ΠΑΨΕ ΑΝΟΗΤΕ! :x

Παντα ειχε και ο παππους της Μπουσσαινας το 2001 , να παρει κατι του αιωνος που διανυουμε. :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#646149 Για να δεις πόσο υπερτιμημένο είναι το Swift που θα πας να δεις, κοίτα πόσο πουλάνε Clio diesel 3ετιας με αστεία χιλιόμετρα (και σοβαρός έμπορος): https://www.carnext.com/el-gr/autokinit ... k97a-zv4x/
Εγώ κάτι τέτοιο θα κοίταζα. Είναι και Euro6.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#646150
Το μπάτζετ είναι αυστηρά στα 7Κ περίπου για αγορά μετρητοίς. Μόνο αν βρεθεί κάτι εξαιρετικό (αν και εφόσον ισχύει) όπως το εν λόγω Suzuki, θα δούμε αν γίνει επέκτασή του.


:roll:

Ελληνικα μιλαει ο Μπουσσος, οχι Βουλγαρικα :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#646151
g8777 έγραψε:ΠΑΨΕ ΑΝΟΗΤΕ! :x

Παντα ειχε και ο παππους της Μπουσσαινας το 2001 , να παρει κατι του αιωνος που διανυουμε. :adminpower:


Τζίζας. Έχει χακάρει ααδε αυτός εδώ.

Και όντως υπήρχε Fiat Uno αγορασμένο καινούριο το 1991. Αποσύρθηκε το 2016.
Δεν θέλουμε Fiat Panda. Το 500ράκι μας αρέσει αλλά αφενός έχω εγώ (αδερφός μου), αφετέρου είναι 3πορτο οπότε τρώει Χ κατά 99%.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#646154 Busso λογικα τωρα θα πεσουν προσφορες και σε νεα/πινακιδωμενα λογω της καταστασης.Εχε το νου σου.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#646159
dimviii έγραψε:Busso λογικα τωρα θα πεσουν προσφορες και σε νεα/πινακιδωμενα λογω της καταστασης.Εχε το νου σου.




πέστα ρε Μήτσο γαμώ τα σκάμπώ μου μέσα ... :rant: :rant:
πάνε να το χαντακώσουν το παιδί οι g και οι diplomat αυτού του κόσμου...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#646161 Ναι ρε, θα τα δινουν 7κ απο 12 :yahoo: . Παω να παρω και εγω αλλο ενα πολο :inlove: , να μας βρισκεται για ανταλλακτικα :shifty: . Εγινε η θαλασσα γιαουρτι παιδια, ΟΡΜΑΤΕ. :metalo:


:s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#646167
Giuseppe Busso έγραψε:Παίδες τα Aygo πόσα χρόνια έχουν εγγύηση;

πχ αυτό;
https://www.car.gr/27659810-toyota-aygo


Κινητήρας 6, ηλεκτρικά κλπ 3
Άβαταρ μέλους
By gianik
#646168 το συγκεκριμένο (φοράει ξένες πινακίδες) φαίνεται αρκετά καλό.. :hmmm: :hmmm: