Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#627671
jaxws έγραψε:Για την περιπτωση σου εγω θα προτεινα ενα 108 με υφασματινη οροφη. μεταχειρισμενο βρισκεις στο ποσο που ψαχνεις περιπου. Τετραπορτο και καινουριο. εχει κυκλοφορησει και σε aygo και c1 αλλα δεν εχω βρει μεταχειρισμενο πουθενα. ευχαριστώ

Θυμάμαι Polo, Twingo και σίγουρα και άλλα με τέτοια οροφή. Βασικά και το C3 και Smart κάπως έτσι είναι. Και η A-class και κάποιο Fiat νομίζω Stilo είχαν σαν περσίδα, οπότε δεν ήταν ύφασμα. Ίσως να έβγαινε και η Cayenne ή/και Mercedes ML με τέτοια.
Εκτός από το 500αράκι ποια άλλα μοντέλα με μεγάλες οροφές είτε υφασμάτινες είτε περσιδωτές υπάρχουν. Εννοώ σχετικά φρέσκα και εργοστασιακά όχι κομμένα.
Άβαταρ μέλους
By Serf
#629206 Επικρατεί σιγή ιχθύος από πλευράς μου στο τοπικό γιατί στο μεσοδιάστημα έχουν πέσει στο τραπέζι από την :inlove: SUV - Alfa Romeo Giulietta - κτλ. Οπότε δεν ασχολούμαι μέχρι να αποφασίσει πραγματικά τι θέλει :)
Άβαταρ μέλους
By g8777
#629207 Αν συνεχίσει με Άλφα μην ασχολείσαι γενικότερα, θα σου βρούμε εμείς άλλη γυναίκα.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#629211
g8777 έγραψε:Αν συνεχίσει με Άλφα μην ασχολείσαι γενικότερα, θα σου βρούμε εμείς άλλη γυναίκα.



:s_howdy

Τόση αντικειμενικότητα ούτε ο Σταύρος Κόλκας στο Total Football. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#630522
Serf έγραψε:Διαβάζοντας τα σχόλια για τη Giulietta το σκέφτομαι να αναφέρω ότι η :inlove: είδε στο δρόμο Opel Astra Twintop και της άρεσε :)

< Note >


Εικόνα

:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#632371
PeterPan έγραψε:Serf γνώμη μου είναι να βρεις μια καλή e93.
+1 μεν γιατί είναι αυτοκινητάρα με χίλια καλά αλλά από την άλλη είναι σχετικά μεγάλο και βαρύ αυτοκίνητο και με κάμποσα κυβικά.