Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By alexm
#626977 Το budget ήταν 15-16. Σε περίπτωση τρομερής ευκαιρίας θα μπορούσα να το πάω ακόμη και 20. Αλλά είναι ένα αυτοκίνητο με αρκετά επίφοβη αξιοπιστία, 5ετιας και έχει μονοετή εγγύηση που δεν ξέρω αν θα με καλύψει όταν χρειαστεί.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#626992 Που είναι το πρόβλημα στο να προχωρήσεις εφόσον το αυτοκίνητο ελεγχθεί και βρεθεί ΟΚ? Ότι και να λέμε εμείς εδώ περιττεύει. Γενικά πάντως το stock center έχει καλή φήμη ως μαντράς. Η αξιοπιστία από την άλλη είναι λαχείο και θεωρώ ότι με το συγκεκριμένο BMW "κινδυνεύεις" λίγο πολύ όσο με οποιοδήποτε αντίστοιχο μεταχειρισμένο 5ετιας.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#627030
alexm έγραψε:Θα πρέπει να με ανησυχεί αυτό; Διότι για να αγοράσω το συγκεκριμένο αυτοκίνητο πρέπει να κάνω μια αρκετά σημαντική υπέρβαση σε σχέση με το αρχικό μου budget (γύρω στα 2-3 χιλιάρικα)


Δεν ξέρω...

Τα πρώτα της σειράς είχαν κάποια θέματα, αλλά έχω την εντύπωση πως λύθηκαν :hmmm: . Για τα Prinz μοτέρ (και γενικά τα της PSA), πιο αρμόδιος είναι ο drdinos...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#627049 +1 αλλά βάλε και κανένα κοντοσούβλι για ορεκτικό ρε συ, κατευθείαν στο γλυκό; :eat:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#627050
alexandros.K έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Είναι πανεύκολο να δεις αν το αμάξι έχει τρακάρει ή όχι.
Πως ?

Υπάρχουν όργανα που τσεκάρουν την αγωγιμότητα συνήθως της επιφάνειας. Πλέον, δεν είναι πολύ ακριβά, βρίσκεις διάφορα. Δεν έχω να συστήσω κάποιο, αλλά για να πάρεις μια ιδέα:
Coating Thickness Gauge CM-205FN | Best Digital Meter for Automotive Paint Thickness Measurement
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#627054
elteo έγραψε:πάει το BMW....το τσίμπησαν... :lol:

κάτσε να βάλω κι εγώ ένα που θα φύγει σε χρόνο dt.
https://autovalue.car.gr/cars/view/25763260/
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#627056
elteo έγραψε:πάει το BMW....το τσίμπησαν... :lol:

Η σελίδα δεν βρέθηκε.


Σε 2-3 μέρες θα γράψει ο socratesn για το καινούριο του απόκτημα. "... αυτόν τον άσο τον βρήκα στη Βελμαρ, ήμουν ανάμεσα σε παλέτες serenata, κάτι κοντοσούβλια και ένα άγνωστο ibiza..." :lol: