Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By sebastian
#743123 Βρες ενα με το Ν18 μοτερ και πιστεψε με θα το ευχαριστηθεις φουλ.

Ειχα γραψει στο θεμα των Mini ενα reviewδακι και μεσα στις γιορτες αν βρεθει χρονος, θα κανω μια ανανεωση γιατι κλεινουμε 2ετια.

Εννοειται δεν κοιτας καν r53 για πρωτο αμαξι.
Ο χριστος και η παναγια, δλδ :lol:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#743844 φίλη καθηγήτρια στο ΕΜΠ έχει φέρει το 2000, Μερσεντές c elegance με τον επαναπατρισμό είναι full loaded, από έξτρα δέρματα κλπ έχει 100000 χλμ με 1.8 μοτέρ. θέλει 4000 Χιλ. ενδιαφέρεται κανείς να μάθω λεπτομέρειες.?? όλα τα σέρβις κλπ ΚΤΕΟ εφορίες πληρωμένες.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#744373
224v έγραψε:φίλη καθηγήτρια στο ΕΜΠ έχει φέρει το 2000, Μερσεντές c elegance με τον επαναπατρισμό είναι full loaded, από έξτρα δέρματα κλπ έχει 100000 χλμ με 1.8 μοτέρ. θέλει 4000 Χιλ. ενδιαφέρεται κανείς να μάθω λεπτομέρειες.?? όλα τα σέρβις κλπ ΚΤΕΟ εφορίες πληρωμένες.

< Note >


Χειροκίνητο;
Άβαταρ μέλους
By 224v
#744515 είναι μπλε, χειροκίνητο, ήρθε με φορτωτική από Γερμανία που είχε παραγγελθεί λόγω επαναπατρισμού, με ο,τι έξτρα υπήρχαν τότε. φωτογραφίες αναμένονται!!!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By nikos
#744612
224v έγραψε:εδώ και οι φωτογραφίες εάν υπάρχει σοβαρό ενδιαφέρον θα σας δώσω τηλέφωνο ώστε να μιλήσετε με την ιδιοκτήτρια.ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

< Note >
Με οτι εξτρα υπήρχαν τότε δε το λες. Ζάντες,ηλιοροφή,προβολείς δεν υπάρχουν ενώ δε βλέπω ούτε εργοστασιακό ηχοσύστημα.
Παρόλα αυτά αν είναι καθαρό ίσως να αξιζει
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#744617 Εμένα μου φαίνεται πιο βασικό πεθαίνεις, αφήστε που είναι πάρα πολύ παλιό μοντέλο πια το συγκεκριμένο.
Και ένα από τα λιγότερο επιτυχημένα της μάρκας θα έλεγα.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#744621
NiTse έγραψε:Elegance ή avantgarde ήταν η κορυφαία έκδοση;;

Νομίζω και οι δύο. Η μία έδινε έμφαση στην άνεση/πολυτέλεια (π.χ. δέρμα, ηλιοροφή, ξύλο, κλπ), η άλλη στην zμπορτάδα (4πίστονες, ζαντούμπες, ζμπορ αναρτήσεις, κλπ).