Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#786612
224v έγραψε:Διάβασε τι εχει γράφει για τις BMW ως αξιόπιστες.... εδώ μέσα


markvag έγραψε:Το 1/3 των οποίων τα έχω γράψει εγώ...


Για εδω μεσα λες εσυ 224?

Σε ολοκληρο τον κοσμο λοιπον, το 1/3 των αρνητικων σχολιων τα εχει γραψει ο Μαρκοβαγκος, το 1/3 ο ΧαιΦαι και το υπολοιπο 1/3 ολη η υπολοιπη υφηλιος μαζι :lol:
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#786618 Τα χουμε ξαναπεί ,δεν υφίσταται τοπικό που περιέχει συζήτηση για BMW χωρίς:

1) Προτάσεις βελτίωσης από Busso :inlove:
2) Εκθειασμό σε ιταλικά 30ετίας από 224v. :eat:
3) Memes g για alfa romeo :superman:
4) Αναλυτική κατάσταση χρηματοοικοινομικών επιλογών ζωής από HF :rtfm:

Meanwhile εγώ χαζεύοντας τι αγοράζω σήμερα με 20.000€ :
"fool Extra"
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#786620
socratesn έγραψε:Meanwhile εγώ χαζεύοντας τι αγοράζω σήμερα με 20.000€....

Απο την στιγμη που δεν υπαρχει κατι αλλο που να σου κανει κλικ για να αλλαξεις την BMW κακως μπηκες ακομα και σε σκεψεις να την δωσεις.
Δεν εχει σχεση με το τι βρισκεις στα λεφτα αυτα εχει σχεση με το οτι εσυ δεν την βαρεθηκες
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#786621
socratesn έγραψε:Meanwhile εγώ χαζεύοντας τι αγοράζω σήμερα με 20.000€ :
"fool Extra"




Eddieτ --> φιξάκι
"Extra fool"
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#786624
Νίκος Παππάς έγραψε:
socratesn έγραψε:Meanwhile εγώ χαζεύοντας τι αγοράζω σήμερα με 20.000€....

Απο την στιγμη που δεν υπαρχει κατι αλλο που να σου κανει κλικ για να αλλαξεις την BMW κακως μπηκες ακομα και σε σκεψεις να την δωσεις.
Δεν εχει σχεση με το τι βρισκεις στα λεφτα αυτα εχει σχεση με το οτι εσυ δεν την βαρεθηκες

Καλά ναι, αλλά έγινε μία ενδιαφέρουσα συζήτηση με αφορμή τις σκέψεις αυτές. :s_drinks
Πίστεψέ με αν έβρισκα κανένα τετρακίνητο Countryman (απ' τα καινούρια PHEV) στα 20φεύγα θα την πουλούσα χθες, οπότε ναι μεν όντως το γουστάρω το αυτοκίνητο ακόμα, αλλά αντικειμενικά δεν υπάρχει και κάτι εξίσου ενδιαφέρον στα λεφτά της για τις δικές μου ανάγκες.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#786628
socratesn έγραψε:
Meanwhile εγώ χαζεύοντας τι αγοράζω σήμερα με 20.000€ :
"fool Extra"
Εικόνα



https://www.car.gr/classifieds/cars/view/325654000-suzuki-swift

Τρεχα πριν το κλεισει ο Ντιμης. :shifty:

( Για τα υπολοιπα θα περιμενω την σειρα μου. :shifty: )
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#786632
224v έγραψε:Μα για αυτό το έγραψα και εγώ, προσωπικά δεν θα αγοράζω ποτέ γερμανικό όχημα και η αξιοπιστία τους λίγο με απασχολεί, δεν μπορώ όμως να μην σέβομαι την οδική συμπεριφορά των ιταλικών, που διαχρονικά την έχουν δεκαετίες.
Τελευταία μάλιστα είναι η mc 20 την οποία οποίος την δοκίμασε την εκθείασε σε υπερθετικό βαθμό.

.


Πουλα κι εσυ ρε γυφτο socratesn το μπουρδελο τη μπεμβε και παρε μια mc20. Tι περιμενεις?
Άβαταρ μέλους
By g8777
#786634
Zeus έγραψε:
224v έγραψε:Μα για αυτό το έγραψα και εγώ, προσωπικά δεν θα αγοράζω ποτέ γερμανικό όχημα και η αξιοπιστία τους λίγο με απασχολεί, δεν μπορώ όμως να μην σέβομαι την οδική συμπεριφορά των ιταλικών, που διαχρονικά την έχουν δεκαετίες.
Τελευταία μάλιστα είναι η mc 20 την οποία οποίος την δοκίμασε την εκθείασε σε υπερθετικό βαθμό.

.


Πουλα κι εσυ ρε γυφτο socratesn το μπουρδελο τη μπεμβε και παρε μια mc20. Tι περιμενεις?



Εικόνα

480 χιλιαρικα αμαξι και η Στελλαντις του βαζει τον ιδιο επιλογεα με το βασικο Corsa των 48 χιλιαδων ευρω. Και δεν εχει καν την τσιπα να αλλαξει την ονομασια, ετσι για τα ματια του κοσμου.


ΧΡΦΤΟΥ
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#786650 Σόκρατες ετούτη η πεεμβε μπετζίνα δεν είναι - 20κ δεν έχει αλλά φτιάξε λίγο παπάρι

https://www.car.gr/classifieds/cars/vie ... gran-coupe

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#786672
224v έγραψε:300 χιλιάρικα κάνει μην υπερβάλεις!!!

.


Δεν κανει τοσο λιγο αλλα αντε, να το δεχτω. Δωσε λοιπον 300 σπαρταριστα χιλιαρικα για να εχεις μοχλο φλας που δεν κρατιεται στη θεση του ουτες με Περματεξ φλατζοκολλα . :s_omg

Εικόνα

Εδω κοιτα Ιταλιές. :s_shout


ΧΡΦΤΟΥ

Θελουν και 300. :s_sarcastic

300 μυδια θα παρουν. :s_yes

Σαβορε. :eat:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#786694 Έλα ρε, αυτό απλά το ενεργοποιεί, όταν στρίψει και επανέλθει το τιμόνι σταματάει μονο του. Οι Γερμανοί το εχουν έτσι για τις προσπεράσεις, αναβιώσουν τρεις φορές και σταματάει...

.
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#786699 Κάποτε στο φόρουμ οι standard προτάσεις σε κάθε σκέψη αγοράς ακόμα και με 3.000€ μπατζετ, ήταν elise, exige και brera. :inlove:
Πλέον περάσαμε σε Maserati MC20 :superman: