Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By markvag
#751404 Καλά χλμ!
Άβαταρ μέλους
By ArrowsFA1
#751563 Να είστε καλά, είμαι σίγουρος ότι θα το χαρεί πολύ
(και εμένα μου αρέσει πολύ το άτιμο!)

Η οφειλόμενη φωτό:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By ArrowsFA1
#751737 Σας ευχαριστούμε πολύ! Σήμερα έγινε δεύτερος έλεγχος στο αμάξι και βρέθηκαν μόνο τα αναμενόμενα για τα χλμ. του ψιλοπράγματα (αμορτισέρ κλπ), οπότε όλα καλά!
Σχετικά με την τιμή, ο μηχανικός μου είχε προβλέψει ότι αυτό τον καιρό τα καλά 500άρια προ του 2011 πηγαίνουν περίπου 7-8k, και τούτο δεν ήταν εξαίρεση, μαζί με τη μεταβίβαση και τα λίγα μερεμέτια που θέλει, θα ακουμπήσει τα 8k. 1 χρόνο πριν θα ήταν περίπου 1,5k κάτω.

Σημεία των καιρών, αλλά δεν πειράζει, χαλάλι.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#751738 Καλά χιλιόμετρα, να το χαρείτε! Είναι πραγματικά ωραίο αμαξάκι, όχι μόνον να το κοιτάς, αλλά και να το οδηγείς. Εξαιρετική ποιότητα κύλισης επίσης για την κατηγορία και όχι μόνον.
Άβαταρ μέλους
By ArrowsFA1
#751754
Anonymous Founder έγραψε:Καλά χιλιόμετρα, να το χαρείτε! Είναι πραγματικά ωραίο αμαξάκι, όχι μόνον να το κοιτάς, αλλά και να το οδηγείς. Εξαιρετική ποιότητα κύλισης επίσης για την κατηγορία και όχι μόνον.

Είναι όντως ευχάριστο. Απ' όσα μικρά έχει τύχει να νοικιάσω, μου είχε μείνει πάντα στο μυαλό.
Με τον 1.2 δεν το έχω οδηγήσει, αλλά μεταξύ 0.9 Twin Air, 1.3 Multijet και 1.4 100hp, θα ψηφίσω τον τελευταίο, έχει σαφώς περισσότερο "χαρακτήρα". Βέβαια εντός πόλης καίει όπως θα ανέμενε κανείς, πιθανότατα όχι τρομερά λιγότερο από ό,τι το TSI μου (σε συνθήκες νορμάλ κίνησης)...αλλά χαλάλι του. Ας απολαύσουμε το κύκνειο (;) άσμα των μηχανών εσωτερικής καύσης :lol: