Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By JBT
#602872 α ναι και μέχρι τότε θα έχω αγοράσει το γιαμαχάκι να κινούμαι σαν κυρία :yahoo: :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By JBT
#602882 Τίμιο
Άβαταρ μέλους
By markvag
#602899
Anonymous Founder έγραψε:SKODA


Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Δεν έχω κάτι άλλο να πω... :omg: :help:


Υ.Γ.: Το ενδεχόμενο του κάποιος στην Ελλάδα ν' αγόρασε 2λιτρο με 110 άτια μόνο (τη στιγμή που υπάρχουν μοτέρ με περισσότερα) το βρίσκω μικρό, ανεξάρτητα του τι λέει η αγγελία... :lol: Ελέγχεται εύκολα βέβαια...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#602905 Δεν το πρότεινα στον εαυτό μου! :lol:
To θεωρώ καλή λύση όμως για κάποιον που ψάχνει βανάκι. Έχει χώρους, είναι diesel και είναι και τετρακίνητο.
Εγώ στην θέση του JBT, θα ξανακοιτούσα το Duster πάντως.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#602909 Δεν έχει καμία σχέση το Υετι με το πεζούλι που έβαλα πιο πάνω....

Ο κύβος ερρίφθη άλλωστε. Προτιμάω να πάρω 2 οχήματα.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#602914
JBT έγραψε:α ναι και μέχρι τότε θα έχω αγοράσει το γιαμαχάκι να κινούμαι σαν κυρία :yahoo: :s_howdy

Για λεγε, το tricity?
Άβαταρ μέλους
By JBT
#602915 Σήμερα θα οδηγήσω το 155

:innocent:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#602925 Ρε συ, προσπαθώ να καταλάβω τι έχεις στο μυαλό σου και κοιτάς βανάκια; Υποθέτω να ρίχνεις το κάθισμα και να βάζεις το ποδήλατο μέσα; Αν ναι, πες το για να τελειώνουμε.
Αν λοιπόν βανάκι, δες όλα τα αντίστοιχα , έχει και η Fiat το Doblo που στα 1.6 diesel έχει 120 άλογα και θα παίρνει τα πόδια του (μην πάρεις κάποιο με λιγότερα άλογα, έχουν χάλια αεροδυναμική όλα τους και δεν παίρνουν τα πόδια τους).
Τέλος, να σου θυμίσω πως γενικώς όλα τα βανάκια καίνε αρκετά. Αν τα θέλεις για να ταξιδεύεις, θα κάψουν. Μην βλέπεις δηλαδή καλά και σώνει diesel και σκέφτεσαι 5λτ/100 χλμ.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#602943 Ένα doblo που είχαμε στην προηγούμενη δουλειά στο αεροδρόμιο, έκαιγε 6,κάτι

Το 1,3d με τα 95 ατίθασα, καθαρόαιμα ιταλικά άτια! :metalo:

Θεωρώ πως με λογική οδήγηση θα είσαι κάπου στα 7 με τα περισσότερα... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#602973 ρε συ αφού τα είπαμε, το λιγότερο μια φορά τον μήνα πηγαίνω θεσσαλονίκη και κατά τ'άλλα χώρους για τρέλες με τα αντράκια

ή με berlingo θα καταλήξω ή με κάτι παρεμφερές

οδήγησα το tricity :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#602983 Εντάξει, κατανοητό. Για μένα λοιπόν, πάρε βανάκι, αφού οι χώροι είναι το ζητούμενο. Τα station απλώς μεγαλύτερο χώρο αποσκευών έχουν, δεν έχουν τις χάρες των άλλων. Για το tricity, περιμένω ανάλυση στο τοπικό των μοτοσυκλετών! :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#603016 Απλά απίστευτο :yahoo:

Άσε το φρενάρισμα... :omg: