Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#600861 Ε, μια χαρά λογικό είναι έτσι. Με πόνο ψυχής θα πω πάντως πως ο Asimov έχει δίκιο και πως καλό είναι να δεις προσεκτικά το 308 που είπαμε. Οι χώροι του είναι παρόμοιοι με το Tivoli.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#600862 ρε συ μιλάμε για καινούριο :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#600864 και μόλις μίλησα με τα κεντρικά στην Αθήνα και λένε ότι δεν υπάρχει κανένα στις αντιπροσωπίες τους και θα δείξει εάν το εργοστάσιο θα ξαναστείλει από Οκτώβρη :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy:

ΗΦ δεν το συζητάμε ότι δεν συγκρίνονται, αυτό έλειπε. αλλά το ένα είναι καινούριο και το άλλο μεταχειρισμένο αγνώστου ταυτότητος :hmmm:

σούπερ χαμάλης να γίνει έχει και 5 χρόνια εγγύηση, θα βγάλει μια 100άρα χωρίς να ανησυχώ καθόλου :vava:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#600865 Δες αν το Peugeot έχει ακόμη εγγύηση. Έδινε και δίνει 5 χρόνια η αντιπροσωπεία. Αν ισχύει ακόμη, θα βγάλει τα 100Κ κι αυτό πανεύκολα. Και με μεγαλύτερη ασφάλεια, άνεση. Μην παρασύρεσαι σε επιλογές που θα το μετανιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#600866 εάν θα έπαιρνα μεταχειρισμένο, αυτήν την στιγμή μονάχα το οκτάβια με τραβάει και το ντάστερ του φίλου (που ακόμα δεν πήρα απάντηση...)
Άβαταρ μέλους
By markvag
#600869
JBT έγραψε:
η τιμή όντως είναι δελεαστικότατη κι ας είναι Σανγκονγκ :hmmm:


Απ' ότι έχω διαβάσει, πρέπει να είναι αξιοπρεπές αμαξάκι, προφανώς όχι κάτι το ιδιαίτερο, αλλά τη δουλειά του την κάνει...

Βέβαια, αν θα το κρατήσεις για λίγο καιρό, θα σου βγει πιο ακριβό, καθώς δεν νομίζω να κρατάει καθόλου αξία... Θα κερδίσεις δηλαδή σήμερα σε τιμή αγοράς, αλλά θα χάσεις αύριο σε αξία μεταπώλησης...

Το octavia φυσικά είναι καλύτερο για ταξίδια, έχει και άπειρους χώρους, να βρεις καλό φυσικά είναι ένα θέμα...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#600870
JBT έγραψε:και μόλις μίλησα με τα κεντρικά στην Αθήνα και λένε ότι δεν υπάρχει κανένα στις αντιπροσωπίες τους και θα δείξει εάν το εργοστάσιο θα ξαναστείλει από Οκτώβρη :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy:

ΗΦ δεν το συζητάμε ότι δεν συγκρίνονται, αυτό έλειπε. αλλά το ένα είναι καινούριο και το άλλο μεταχειρισμένο αγνώστου ταυτότητος :hmmm:

σούπερ χαμάλης να γίνει έχει και 5 χρόνια εγγύηση, θα βγάλει μια 100άρα χωρίς να ανησυχώ καθόλου :vava:
Ανταλλακτικα έχουν; service που γίνεται; αν χρειαστεί ένας προφυλακτήρας ξέρω γω ή ένας καθρέφτης θα καλύψουν ή αντε γειά;
Καλά ότι δεν θα φεύγει με τίποτα, εάν και όταν, δεν το συζητάμε καν
Επίσης μέσα πρέπει να είναι λίγο πανηγύρι και να σκορπάει για πλάκα, όπως το βλέπω....
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#600875
JBT έγραψε:Εάν υπάρχει σέρβις μπουκ από επίσημη, πώς μπορούν ρε παιδιά να κάνουν ματσακουνιά; :hmmm: :hmmm: πείτε να ξέρουμε τι να ψάχνουμε :(

Για Volvo σε αντιπροσωπεια ή σε εξειδικευμενο ζητας update στο DIM (Driver Information Module)...αυτοματα γυριζει στα κανονικα του χιλιομετρα :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#601186 https://www.car.gr/15032388-volvo-v60-s ... -1-6diesel

δηλαδή τώρα αυτό μπορώ να το πάω στην βόλβο και μπορεί 100% να με πει τι παίζει με τα χλμ;

(κι ας μην έχει τους σουπερ χώρους :lol: )
Άβαταρ μέλους
By JBT
#601190 ρε συ έχω κι εγώ πολλές τέτοιες περιπτώσεις

συμβαίνουν :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#601191
Anonymous Founder έγραψε:Σε 6 χρόνια, 86Κ χιλιόμετρα, λίγο πάνω από 15Κ το χρόνο, δεν πρόλαβε ο άνθρωπος να κάνει απόσβεση στο diesel και του πουλάει... :( :help:


:s_sarcastic


Γιατί νομίζεις πολλοί ξέρουν γιατί αγοράζουν ντίζελ; Γιατί σου κάνει εντύπωση. Ειδικά μετά την απελευθέρωση πολλοί πήγαν και πήραν χωρίς λόγο.