Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By JBT
#595046 Αν μπω στο car και βάλω

- 2019
- καινούριο
- μέχρι 25000
- αυτόματο
- ντίζελ

Βγαίνουν ουσιαστικά...

500X
308
Renegade
Skoda scala

Από αυτά μόνο το 500χ είδα και οδήγησα, κάπου στα 23 βγαίνει με κοτσαδουρα και τεμπέλη τελική τιμή. Το περπάτημα του με φάνηκε λίγο απότομο, δεν μπορώ να πω ότι με άρεσε και πολύ :hmmm:

Τα άλλα θα δω εν καιρώ.

Τι ξέρουμε όμως για κινητήρα και κιβώτιο; υπάρχει κάποιο που θα αποκλείσω από τα αποδυτήρια;

(το τζιπάκι ακόμα κάνει endo στο φρενάρισμα ή το άλλαξαν αυτό;;; :lipsealed: :lipsealed:)
Άβαταρ μέλους
By JBT
#595050 Να σημειώσω ότι πέρασα (ξανά) από την Χοντα και πραγματικά ήθελα να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο...

Η νέα και μάλλον πεθαμένη άλφα ρομεο θα γίνει όπως πάει :(
Άβαταρ μέλους
By g8777
#595051 Η σύντομη απάντηση:
Περίμενε το Τέσλα :lol:
Από αυτά πού έβαλες, μόνο το 308 αξίζει ένα τεστ ντραιβ .Για να καταλάβεις πόσο στρίμωγμα πέφτει στους πίσω. :s_yes

Τό Ψιτροεν γιατί δεν σε καλύπτει πλέον;; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#595052 To psitroen δεν πρόκειται να φύγει εάν δεν χαλάσει σε σημείο που να μην φτιάχνεται :thumbsup:

Το Χοντα πρέπει να φύγει... :(
Άβαταρ μέλους
By g8777
#595058 Ααααα,οκ τότε.
Χτύπα το 308 για μένα, παίζει και προωθητική ενέργεια νομίζω αυτή την εποχή.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#595069
g8777 έγραψε:Ααααα,οκ τότε.
Χτύπα το 308 για μένα, παίζει και προωθητική ενέργεια νομίζω αυτή την εποχή.
Βρες εποχή που να μην παίζει προωθητική ενέργεια στο 308...

< Note >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#595071
JBT έγραψε:Το Χοντα πρέπει να φύγει... :(

Πόσο το δίνεις;

JBT έγραψε:Να σημειώσω ότι πέρασα (ξανά) από την Χοντα και πραγματικά ήθελα να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο...

Η νέα και μάλλον πεθαμένη άλφα ρομεο θα γίνει όπως πάει :(

Στην Αμερική η Honda "πετάει" , πολύ σκληρή για να πεθάνει.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#595099 Γύρω στο 9αρι θα φύγει εύκολα το S

Θα πάω να δω κάποιο σήμερα, βασικά και οι 3 αντιπροσωπείες κοντά είναι, ίσως τα προλάβω όλα :lol:

Το κυριότερο πρόβλημα όλων αυτών είναι ότι δεν έχουν φουλ led... Έχει να κάνει με την αρχική τιμή και το καπέλο που τρώει ο πλούσιος Έλλην των 2500 ευρώ όταν ξεπερνάει τα 17.οοο :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By JBT
#595102 Α... Επίσης...

Keyless... Σίγουρα έχει το skoda... Τα άλλα δεν έχουν...

Δηλαδή έχει ορέξεις για μανούρα τώρα το σύμπαν...

Εγώ με αμάξι του γκρουπ.... :(

:omg:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#595105 9K μόνον για το S2000; :omg: :help: :protest:
Δεν μπορεί μόνον τόσα, πρώτης γενιάς είναι;

Όσο για τα υποψήφια, μακράν το 500Χ είναι πιο ενδιαφέρον αυτοκίνητο από τα άλλα, και ειδικά σαν κατασκευή, το βρήκα πιο ποιοτικό από το 308. Για μένα ΌΧΙ, το 308.
Οδήγησες το 500Χ με το μοτέρ βενζίνης;
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#595114
JBT έγραψε:
Από αυτά μόνο το 500χ είδα και οδήγησα, κάπου στα 23 βγαίνει με κοτσαδουρα και τεμπέλη τελική τιμή. Το περπάτημα του με φάνηκε λίγο απότομο, δεν μπορώ να πω ότι με άρεσε και πολύ :hmmm:


Αγορασε προσφατα ο kostis20 το 500Χ βενζινη με full led. To face lift εχει πλεον αλλη αναρτηση. Κανε το μια βολτα ξανα να δεις και μονος σου.

Απο τα αλλα μονο το 308 θα κοιταγα αλλα σε κανα χρονο αλλαζει.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#595127 Ποιο ποιοτικο το 500 Χ απο το 308; :hmmm:

Full led δεν παιζει σε αυτη την κατηγορια τιμης Τζομπαρινο. :s_no

Keyless δεν θα συνιστουσα αν εισαι αγχωτικος με την ασφαλεια του αυτοκινητου. :ninja:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#595130 Ναι, έδειχνε πιο ποιοτικό. Το 308 δεν σου βγάζει με τίποτε την ποιότητα του 3008, δείχνει μια γενιά πίσω. Αν μιλάγαμε για το καινούριο, θα ήταν αλλιώς. Ας περιμένει ο JBT να δει το νέο 2008 θα έλεγα εγώ.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#595136 τι θέμα ασφάλειας έχει το keyless ;