Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By mirage
#597190 Δεν είναι ιδιαιτερα μεγαλύτερο από τον ανταγωνισμό. Κατά τα άλλα αδιάφορο φουλ.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#597320 Και δεν εισάγεται βέβαια... :lol:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#597322 Ελλάδα; Στην υπόλοιπη Ευρώπη πωλείται κανονικά ως αντικαταστάτης του Avensis μονο hybrid με τον 2.5 του RAV4.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#597334
mirage έγραψε:Ελλάδα; Στην υπόλοιπη Ευρώπη πωλείται κανονικά ως αντικαταστάτης του Avensis μονο hybrid με τον 2.5 του RAV4.

Ακριβώς. Μόνο μειονέκτημα η τελική των 180χλμ/ω.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#597342
mirage έγραψε:Ελλάδα; Στην υπόλοιπη Ευρώπη πωλείται κανονικά ως αντικαταστάτης του Avensis μονο hybrid με τον 2.5 του RAV4.


Ναι, απ' όσο ξέρω δεν εισάγεται στην Ελλάδα...

Χώρια φυσικά που είναι τελείως εκτός του πάτσετ του ενδιαφερόμενου, ο οποίος τηρεί σιγή ιχθύος! :protest:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#597345 Τσίμπησε κορολλα και πήγε να μονάσει, δεν άντεξε.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#597346 Όχι ρε σεις μέσα στην εβδομάδα θα ξέρω εάν θα πάω στην avis ή στη χρηματοδότηση της τουοτass
Άβαταρ μέλους
By JBT
#597348 Ε δώσε τα φώτα σου βρε Νικόλα

Ποιες εταιρείες εμπιστεύομαστε δηλαδή;;

Μίλα :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#597349
JBT έγραψε:Ε δώσε τα φώτα σου βρε Νικόλα

Ποιες εταιρείες εμπιστεύομαστε δηλαδή;;

Μίλα :adminpower:


Τα τελευταία μου εταιρικά είναι με leaseplan και σέρβις κάνω στο εξουσιοδοτημένο μια φορά το χρόνο ή με βάσει χλμ αν αυτά γίνουν νωρίτερα.

Μπορείς όμως να κοιτάξεις και ALD ή Executive Lease επίσης.

Με leaseplan είμαι πολύ ευχαριστημένος, έχουν και ένα app που έχεις διάφορες πληροφορίες (δε το έχω χρησιμοποιήσει απλά το αναφέρω για γκατζετιά πριν το tesla :lol: ).

AVIS & Hertz θα έλεγα μακριά.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#597350 :thumbsup:

Αύριο ξεκινώ με τα τηλεφωνήματα :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#597355 Η Arval επίσης κάνει σε εξουσιοδοτημένα, αλλά αν δεν σκοπεύεις να το κρατήσεις, δεν έχει διαφορά.
Γνώμη μου, πας εκεί που σου δίνουν την καλύτερη προσφορά, και όχι μόνον στην Avis. Ολες παρόμοια πακέτα έχουν, αλλά οι τιμές παίζουν, γιατί δεν έχουν όλες τις ίδιες τιμές από τους αντιπροσώπους.
Αφού σε ενδιαφέρει Toyota, δες και Eurolease, που νομίζω είναι θυγατρική της στην Ελλάδα.
Άβαταρ μέλους
By alexm
#597367
Anonymous Founder έγραψε:Η Arval επίσης κάνει σε εξουσιοδοτημένα, αλλά αν δεν σκοπεύεις να το κρατήσεις, δεν έχει διαφορά.
Γνώμη μου, πας εκεί που σου δίνουν την καλύτερη προσφορά, και όχι μόνον στην Avis. Ολες παρόμοια πακέτα έχουν, αλλά οι τιμές παίζουν, γιατί δεν έχουν όλες τις ίδιες τιμές από τους αντιπροσώπους.
Αφού σε ενδιαφέρει Toyota, δες και Eurolease, που νομίζω είναι θυγατρική της στην Ελλάδα.
99% η eurolease μας άφησε χρονους

.