Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#587648 Καλή σου μέρα,θες συγκεκριμένα BMW ή Mercedes;
Ή ας πούμε κοιτάζεις και Audi;
Μέ 310 άλογα μπορείς το Audi Tts να κοιτάξεις που είναι 4 κυλινδρο.

< >
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#587655 Στο λέω το Tts από προσωπική εμπειρία,ειμαι κάτοχος ενός, μοντέλο 2018...Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος...Στο προτείνω ανεπιφύλακτα, το S5 έχει άλλη φιλοσοφία αλλά είναι ειλικρινά ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ.

< >
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#587656 Βέβαια δεν ξέρω τι ακριβώς ζητάς, για ποια χρήση το προορίζεις κλπ. Αλλά το ΤΤ είναι πολύ καλό και μαζεμένο. Η 4άρα πιά είναι πολύ μεγάλη. Αλλά σε BMW υπάρχει και η 240i για κάτι πιο μαζεμένο και παιχνιδιάρικο.
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#587682 Όλες οι εταιρίες κρατάνε τα ίδια "μούτρα" για κάποια χρόνια αν δεν κάνω λάθος.
Το Audi εσωτερικά είναι απλά τέλειο,πολύ όμορφο,απλο και μεγάλο display, με ωραιο εσωτερικο σχεδιασμο,minimal,και ένα 90% είναι στραμμένο προς τον οδηγό.
Προσωπικά το Tts από το 2016 νομίζω μέσα και έξω έχει κάποιες μικρές αλλαγές.

< >
Άβαταρ μέλους
By alexm
#587713
patriotaki έγραψε:Αυτο που με νοιαζει πιο πολυ ειναι να ειναι το «καινουριο» το καινουριο design, καινουριες τεχνολογιες κτλπ.. οσο πιο προσφατο τοσο το καλυτερο. Δεν θελω να παρω κατι και μετα απο 1-2 χρονια να βγει το καινουριο. Το TTS αν δεν κανω λαθος εχει αρκετα χρονια που εχει τα ιδια «μουτρα».
Το C43 για παραδειγμα θα εχει τα ιδια μουτρα για τουλαχιστον ακομη 4-5 χρονια οπως και το νεο S5


< >
https://www.car.gr/22914722-lamborghini-huracan

Μην το κοιτάς ως ιταλικό, μέσα είναι audi.

.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#587716 Υπάρχει και το R8 τότε ή ακόμα καλύτερα μια 911, να έχει και πίσω θέσεις. Για οικονομία Cayman. Και το R8 και οι Porsche βγαίνουν και σε ανοιχτά.
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#589551
patriotaki έγραψε:Καλησπερα σε ολους,

Ειμαι κατοχος του BMW 320i E90 2009 και
Θελω να αγορασω ενα δευτερο αυτοκινητο πιο sport αλλα δεν μπορω να καταληξω πουθενα..θελω να εχει τουλαχιστον 300HP (λογικα 6κυλινδρο;;) και να ειναι μοντελο του 2016 και μετα.

Αυτα που εχω δει μεχρι στιγμης και εχω κανει test drive ειναι: Mercedes C43 Coupe και BMW 440i

Εχετε να προτεινεται κατι αλλο;


< >
Τελικά σε όπιο αυτοκίνητο κατέληξες patriotaki;
Πιστεύω να σε βοηθήσαμε.

< >