Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#581126 εδω εισαι
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... 8ab3c633eb

Εικόνα

εγω δεν το καταφερα με τους εισαγωγεις, αλλα αμα κοιτας και για μεταχειρισμενα.... :metalo:
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#581134
Deleted User 1 έγραψε:Αυτό. :roll:
elteo έγραψε:Τα vag είναι άσχημα ενώ το BMW grand tourer βλέπεται δηλαδή :s_sarcastic οκ :roll:

Τα VAG είναι άσχημα ενώ το BMW X1 όχι ..(ή Χ3, δεν είμαι σίγουρος με πιο να συγκρίνω τα L Version Τiguanοειδές). Σύγκριση SUV :rtfm: ( το καινούργιο το Q3 όμως είναι :eat: )

Σύγκριση MPV τώρα, ναι το BMW GT M Pack είναι απείρως ομορφότερο των TuranPicassoVersus & Co. Σε οποιοδήποτε εξοπλ.πακέτο και σίγουρα καλύτερο στο δρόμο.
Για μένα το πιο όμορφο κάρο είναι η Panamera, αλλά δε τη συγκρίνω με SUV και SW :dizzy:
Καταλαβαίνω τη διαφορά "οπτική," αλλά να συγκρίνουμε μήλα με πορτοκάλια, όχι με κουνουπίδια.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#581135 Ούτε οι VAGέληδες, ούτε η Grand Tourer είναι μνημείο κομψότητος... Ούτως ή άλλως, δεν ξέρω και πόσο προτεραιότητα είναι κάτι τέτοιο για τον τυπικό αγοραστή 7θέσιου οχήματος. Θέλω να πω, δεν είναι εύκολο να βγάλεις κάτι όμορφο (με την εξαίρεση του Volvo XC90, τα υπόλοιπα είναι το λιγότερο μιεχ).
Άβαταρ μέλους
By GTS
#581140
Anonymous Founder έγραψε:Ούτε οι VAGέληδες, ούτε η Grand Tourer είναι μνημείο κομψότητος... Ούτως ή άλλως, δεν ξέρω και πόσο προτεραιότητα είναι κάτι τέτοιο για τον τυπικό αγοραστή 7θέσιου οχήματος. Θέλω να πω, δεν είναι εύκολο να βγάλεις κάτι όμορφο (με την εξαίρεση του Volvo XC90, τα υπόλοιπα είναι το λιγότερο μιεχ).


το Χ7 μια χαρα ειναι παντως.
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#581210 Αυτά τα αμάξια είναι δύσχρηστα. Τόσο μεγάλα πιο πολύ μπελάς είναι μες την πόλη παρά βολή προσφέρουν. Ενώ το 2GT είναι στα ανεκτά όριο μεγέθους κ καλή οδηγική συμπεριφορά.

Το XC90 ήταν πολύ κακό στον δρόμο για να πάρω κάτι που δε θα με ευχαριστεί κ να κοστίζει τόσο. Με 55.000€ παίρνω ένα 2GT και οπως είπε ο markvag με τα ρέστα και κάτι ακόμα κάτι σπορ.


< >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#581214 Δεν είναι και λίγα τα 55Κ για κάτι σαν το 2GT βέβαια... Να ξαναπώ να σκεφτείς ξανά το 7θέσιο; Για ποιο λόγο ειλικρινά; Για 1-2 φορές το χρόνο; Πάτε με δύο αυτοκίνητα, σιγά! Αν ξεφύγεις από αυτό το κριτήριο, που εν τέλει δεν σε αφορά, αυξάνεις τρομερά τις επιλογές σου. Δες τι παίρνεις με 55Κ και 5θέσεις δηλαδή... Εγώ με αυτά τα λεφτά στην θέση σου, κάνα Evoque θα κοιτούσα.
Δεν είναι αχανές, αλλά είναι αρκετό. Αν θέλεις κάτι παραπάνω, δες τότε το XC60 μεταχειρισμένο.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#581216
PeterPan έγραψε:Αυτά τα αμάξια είναι δύσχρηστα. Τόσο μεγάλα πιο πολύ μπελάς είναι μες την πόλη παρά βολή προσφέρουν. Ενώ το 2GT είναι στα ανεκτά όριο μεγέθους κ καλή οδηγική συμπεριφορά.


Εφόσον έχεις και 2ο αμάξι χαμαλι, κρίμα να κόψεις επιλογές λόγω μεγέθους, αλλά οκ για να σου αρέσει εσένα ως εκεί, κάτι θα ξέρεις.

Βλέπω έχει και μια έκδοση μέ 6 θέσεις; φοβερή διάταξη αυτή, μακάρι να το είχε και το δικό μου, θα την είχα επιλέξει.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#581230
Anonymous Founder έγραψε: Εγώ με αυτά τα λεφτά στην θέση σου, κάνα Evoque θα κοιτούσα.


Δεν τον συμπαθείς καθόλου, ε;;; :( Καλό παιδί είναι ρε ο Πέτρος! Γιατί θέλεις να τον κάνεις κολλητό με το συνεργείο;;; :protest:

:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#581255
Anonymous Founder έγραψε:Δεν είναι και λίγα τα 55Κ για κάτι σαν το 2GT βέβαια...


55.000€ εννοούσα για να πάρω ένα XC90 6d-temp.
2GT κοστίζει περί τα 30.000€ ενός έτους. Το παίρνω για τα επόμενα 3-4 χρόνια κ μετά το δίνω.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#581257
markvag έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε: Εγώ με αυτά τα λεφτά στην θέση σου, κάνα Evoque θα κοιτούσα.


Δεν τον συμπαθείς καθόλου, ε;;; :( Καλό παιδί είναι ρε ο Πέτρος! Γιατί θέλεις να τον κάνεις κολλητό με το συνεργείο;;; :protest:

:lol: :lol:

Τουλάχιστον θα οδηγεί Range Rover και όχι κάτι άλλα που του προτείνουν κάποιοι άλλοι και θα τον στέλνουν τις ίδιες φορές στο συνεργείο! :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#581263
Anonymous Founder έγραψε:Τουλάχιστον θα οδηγεί Range Rover και όχι κάτι άλλα που του προτείνουν κάποιοι άλλοι και θα τον στέλνουν τις ίδιες φορές στο συνεργείο! :lol:


Νομίζω πως η RR είναι σε άλλο επίπεδο συμμετοχικότητας (του συνεργείου) :lol: