Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#569326 Να το χαρείτε!

Χωρίς τους τόκους πόσο έβγαινε τελική τιμή με την έκπτωση;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#569334 Καλοταξιδο και απροβληματιστο kantoniou :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Να σου δωσει πισω το 120% των χρηματων σε οδηγικη απολαυση και ψυχικη ηρεμια. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By kantoniou
#569362
Asimov έγραψε:Να το χαρείτε!

Χωρίς τους τόκους πόσο έβγαινε τελική τιμή με την έκπτωση;

19.310€ (Premium+ADAS, δωρεαν επιλογη χρωματος/διχρωμιας)
Άβαταρ μέλους
By kantoniou
#569364
belgarion έγραψε:Εγώ θα έλεγα, αν θες φυσικά, να τα βάλεις όλα τα εξελ, πιστεύω ότι θα είναι χρήσιμα και για άλλους που μπορεί να σκέφτονται κάποια από αυτά τα αυτοκίνητα

Νταξ, και η ψυχαναγκαστικη διαταραχη εχει ενα οριο. :lol: :innocent:
Οποιος θελει κατι επι συγκεκριμενου, εδω ειμαι, αλλα οι συγκρισεις μου αφορουν ανομοια αυτοκινητα και δυσκολα θα βοηθησουν σε λογικες αναζητησεις.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#569371
kantoniou έγραψε:
belgarion έγραψε:Εγώ θα έλεγα, αν θες φυσικά, να τα βάλεις όλα τα εξελ, πιστεύω ότι θα είναι χρήσιμα και για άλλους που μπορεί να σκέφτονται κάποια από αυτά τα αυτοκίνητα

Νταξ, και η ψυχαναγκαστικη διαταραχη εχει ενα οριο. :innocent:
Οποιος θελει κατι επι συγκεκριμενου, εδω ειμαι, αλλα οι συγκρισεις μου αφορουν ανομοια αυτοκινητα και δυσκολα θα βοηθησουν σε λογικες αναζητησεις.
Μην το λες αυτό... Μια χαρά λογική είχες. Με το καλό να έρθει το Stonic

< Note >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#569376 Ωραίος! Με το καλό! :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#569399 καλοταξιδο και καλοτυχο να ειναι! ωραια επιλογη. :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#569452
belgarion έγραψε:
kantoniou έγραψε:
belgarion έγραψε:Εγώ θα έλεγα, αν θες φυσικά, να τα βάλεις όλα τα εξελ, πιστεύω ότι θα είναι χρήσιμα και για άλλους που μπορεί να σκέφτονται κάποια από αυτά τα αυτοκίνητα

Νταξ, και η ψυχαναγκαστικη διαταραχη εχει ενα οριο. :innocent:
Οποιος θελει κατι επι συγκεκριμενου, εδω ειμαι, αλλα οι συγκρισεις μου αφορουν ανομοια αυτοκινητα και δυσκολα θα βοηθησουν σε λογικες αναζητησεις.
Μην το λες αυτό... Μια χαρά λογική είχες. Με το καλό να έρθει το Stonic

< Note >
Συμφωνώ!
Μια χαρά λογικά το αντιμετώπισες το θέμα και μια χαρά επιλογή έκανες στο τέλος, θεωρώ πως σαν προϊόντα τα περισσότερα ΚΙΑ δίνουν παραπάνω από τον ανταγωνισμό.
Και φυσικά αποδεικνύεται και πάλι πως για κάτι καλό, παίζουμε σε budget 20K.
Καλώς να έλθει, να το χαρείτε!
Άβαταρ μέλους
By theo13
#569902 Καλό ταξίδι! Πολύ ωραία επιλογή!! Συμφωνώ και με τον φίλο πιο πάνω που έγραψε ότι -δυστυχώς- για να πάρεις κάτι καλό θέλεις 20.000 €. Πόσα χρόνια εγγύηση δίνει η ΚΙΑ;

.
Άβαταρ μέλους
By theo13
#569963
saxon_747 έγραψε:
theo13 έγραψε: Πόσα χρόνια εγγύηση δίνει η ΚΙΑ;

.


7 χρόνια


:s_thumbsup

(Ναι αλλά δεν είναι μπριμιουμ σαν το vw μου :vava: να έχει 2 χρόνια εγγύηση :thumbsdown: )
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#569964 Η εγγύηση είναι μέσα στην τιμή. Με 7 χρόνια εγγύηση το VW μάλλον θα κόστιζε αρκετά παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
By dimik