Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#662605
trident1971 έγραψε:Παει λιγο προς τα δεξια ειναι η αλήθεια.


Μην ανησυχείς Τεό. Αν πήγαινε αριστερά να ανησυχούσες :lol:

Η κατανάλωση δεν μπορεί να πέσει δραματικά μέσα στην πόλη για αμάξι με τέτοιο βάρος, κινητήρα, ελαστικά.

Ψάξε κάποιο manual για να δεις oem διαστάσεις.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#662643 Πάνε σε έναν ανταλλακτικατζή και πάρε μία 4άδα 17" oem r171 ανταλλαγή με τις δικές σου και τέλος. Μην ψάχνεις οφσετ κλπ για να ταιριάξεις άκυρες μάρκες aftermarket.
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#666630 Trident, κάνα ριβιού θα διαβάσουμε ή θα ξοδεύουμε το χρόνο μας με άρθρα για την Αυτού Κομψότητα;
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#666638 Κι εγώ περιμένω ριβιού. Εξάλλου θέλω το επόμενο τουτούνι μου να είναι στην κατηγορία ρόουτστερτ και μαζεύω γνώση.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#671775 Up! Πώς πάει το κάμπριο;
Άβαταρ μέλους
By Chris
#671830 Ελα μου! Θα το φανταζοσουν ποτε να ενιωθα ευτυχισμενος που εχω τοσο μεγαλο πορτπαγκαζ? Με εχει βολεψει απιστευτα ενα μηνα τωρα, που εχει χρειαστει να κουβαλησω ενα σωρο πραγματα! Αν επεφταν και τα καθισματα...

Ξερω πως ρωτας τον τριντεντ, αλλα ηθελα να τα πω :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#671831 Ο trident1971 θ'αργήσει λίγο ν'απαντήσει, μιας και είναι σε ολιγοήμερες διακοπές από το φόρουμ. Μόλις επανέλθει, θα τον παρακαλούσα κι εγώ να μας πει για το κάμπριο και να μείνει μακριά από θέματα που τον επιβαρύνουν με ποινές.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#694675 :s_sorry

Παει...

Λογω συνθηκων επρεπε να φυγει, η συνεχεια στο αλλο θεμα ( viewtopic.php?f=23&t=2719 ), αλλα προς το φθινοπωρο

Να θυμισω, το ειχα παρει 3700 απο 3900, το εβαλα αγγελια 4000, εμφανιστηκαν διαφοροι τρελοι που μου προτειναν 1000-1500, αναμενομενο, το εριξα στα 2950 για να φυγει και το πηρε ο ολλανδος james hetfield με 2500 για αντικαταστατη ενος rav του '95. Αγνωστες οι βουλες του κυριου :s_rofl

Θα ηθελα να το εχω δωσει 3000, και μαλλον θα γινοταν αν ειχα κανα μηνα ακομα υπομονη, αλλα ηθελα να φυγει σχετικα αμεσα

Μπονους, ο πιο εξυπνος απο τους εξυπνους (στο λινκ του στελνω ενα ρημαδι που το δινει 1000):

Εικόνα

Και 2-3 του αυτοκινητου, ετσι για να μελαγχολησω :lol:

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#694679 Να το χαρεί ο επόμενος, να χαρείς κι εσύ το επόμενο με το καλό. :)
Άβαταρ μέλους
By Chris
#694693 Ναι, ευτυχισμενος εφυγε. Τελεια εποχη κιολας, θα το χαρει. Κι εγω χαρηκα τη μισαωρη διαδικασια. Ηρθε, το ειδε, το εβαλε μπρος, ανεβοκατεβασε την οροφη, καναμε τη μεταβιβαση επιτοπου απο το κινητο, χαιρετηθηκαμε κι εφυγε. Ουτε εξτρα παζαρια στη συμφωνημενη απο μηνυματα τιμη, ουτε γκρινια για τις γρατζουνιες, μια χαρα

Παρεπιπτοντως, αρχικα ειχα βαλει αγγελια μονο στο αντιστοιχο ολλανδικο car.gr, και εκει μου εστελναν ολοι οι περιεργοι, μονολεκτικα με ενα νουμερο, αφηναν την αντιπροσφορα μου στο διαβαστηκε, ειρωνιες κλπ. Μετα το εβαλα στο fb και οσοι ενδιαφερθηκαν ηταν τουλαχιστον σοβαροι. Ο ενας ρωτουσε για τις γρατζουνιες, ο αλλος αν χωραει καροτσι μωρου, αν εχω τιμολογιο απο την αλλαγη ιμαντα, κλπ. Εψαχναν αμαξι δλδ, οχι να πιασουν τον αλλο κοτσο. Καμια σχεση η εμπειρια, το συνιστω φουλ το fb marketplace

Μονο ενα θεματακι μου εκανε, μου αλλαξε τον τιτλο μονο του, και εσβησε τα παντα εκτος απο το μοντελο. Συζητωντας λοιπον με τον αγοραστη, του ανεφερα πως εχω πιασει 190 στην autoban και παει αλφαδι, μου λεει γρηγορο για 1.6, του λεω ωπα ρε, το διλιτρο ειναι, και εκει συνειδητοποιησα πως εχει γινει edit στον τιτλο της αγγελιας
Άβαταρ μέλους
By theo13
#695514
Chris έγραψε: Καμια σχεση η εμπειρια, το συνιστω φουλ το fb marketplace


To Ελληνικό fb marketplace είναι λίγο χειρότερο από το παζάρι στο Σχιστό
Άβαταρ μέλους
By Chris
#695515
theo13 έγραψε:
Chris έγραψε: Καμια σχεση η εμπειρια, το συνιστω φουλ το fb marketplace


To Ελληνικό fb marketplace είναι λίγο χειρότερο από το παζάρι στο Σχιστό


:s_biggrin :s_biggrin