Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By 224v
#818030 Είχα το barchetta, και επιστρέφοντας απο τα Μέγαρα 200αρισα κάπου στο Μ. Πεύκο, ειχα ανεμοθραυστη, και με σηκωμένα τα παράθυρα δεν κατάλαβα αέρα. Βέβαια είναι μικρό σε μήκος και διθέσιο.. ωραία χρόνια...

.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#818045 Όχι ήταν μπλε μεταλλικό, δεν θυμάμαι το όνομα του χρώματος, το είχε ο γιος μου 2 χρόνια... ακόμα λυπάμαι που το δώσαμε... 138 άλογα 900 κιλά περίπου νομίζω..

.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#818106 200 ούτε με ανοικτή ηλιοροφή. Δεν βλέπω γιατί είναι ωραίο να σε χτυπάει αέρας...
Άβαταρ μέλους
By 224v
#818119 Μα δεν σε χτυπάει ουσιαστικά ο αέρας, η αίσθηση όμως ότι δεν είσαι σε κλειστό χώρο σε φέρνει πιο κοντά στο ελεύθερο περιβάλλον + ο ήχος από το μοτέρ, ο ήχος του αέρα. Βέβαια ο Ι για πολύ ώρα ειδικά με μεγάλη ταχύτητα.

.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#820138 Δεν έχει βγει ένα σύστημα, νομίζω της Mercedes, που σηκώνεται ένα κερατάκι σαν κουρτινάκι από την οριζόντια κολώνα που βοηθάει πολύ;
Άβαταρ μέλους
By 224v
#820150 Η 924 του 76, εάν είχε ηλιοροφή, όταν εβγαζες το τμήμα αυτό, έμενε ενα πλαστικο σαν κινητή αεροτομή που σηκώνεται κάθετα και έδιωχνε τον αέρα ώστε να μην μπαίνει στην καμπίνα, πολύ αποτελεσματικο..

.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#820259
224v έγραψε:Η 924 του 76, εάν είχε ηλιοροφή, όταν εβγαζες το τμήμα αυτό, έμενε ενα πλαστικο σαν κινητή αεροτομή που σηκώνεται κάθετα και έδιωχνε τον αέρα ώστε να μην μπαίνει στην καμπίνα, πολύ αποτελεσματικο..

.



Αυτό το σύστημα το έχει και το Xedos και η Ε92 και το 9-3 μου. Είναι αποτελεσματικό ως μια ταχύτητα, αλλά όχι πάνω από τα 140-150... Δεν σε χτυπάει αέρας μεν, αλλά ο ήχος γίνεται ενοχλητικός.