Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#563955 Μονο μια εχω και ειναι τερμα μουφα, με ανοιχτες πορτες.

Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#563961 Πρόσεξε τις ζάντες. Έχουν κλαπεί πολλές τετράδες από κατόχους κουπρα.
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#563963
diplomat έγραψε:Λαρακώ.

235/35 ή 245/30 τα ελαστικά;

235/35/19 με conti τελικά;
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#563964
Deleted User 1 έγραψε:Μονο μια εχω και ειναι τερμα μουφα, με ανοιχτες πορτες.

Εικόνα

< >

:inlove: :oops:
Βλέπω στην πόρτα δεξιά το κατάργησαν το σήμα του που έγραφε και τα άλογα.
Το Τεχνοκάρ πρέπει να φύγει άμεσα και πες τους να μην σου βάλουν πλαίσιο,δεν θα τους κανεις και τσάμπα διαφήμιση
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#563968 Καλορίζικο και να το χαίρεσαι με υγεία!

< Note >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#563969 235/35/19 Conti SportContact 5p (εμετος)

Ελπιζω μονο να εχουν καλο rim protection γιατι μονο αυτο με απασχολει στην παρουσα φαση.

Καλα εννοειται θα φυγει το αυτοκολλητο οπως και το πλαισιο της πινακιδας.



< >
Άβαταρ μέλους
By citastak
#563970
Deleted User 1 έγραψε:Δε δινουν προσφορα χωρις να το δουν. Κατα πασα πιθανοτητα θα το παω στον Πλατωνα (auto star detailing στη Λυκοβρυση) αλλα λεω να παρω προσφορα και απο Swell που χει ανεβει Φιλοθεη και ειναι κοντα.

Γκροσσο μοντο 400-600€ υπολογιζεις αναλογα ποση διορθωση θα κρινει οτι θελει το χρωμα. Εμενα δεν το εχουν ακουμπησει καθολου κατα το pdi οποτε ελπιζω να παιξω στο κατω μερος του range.

Οντως το χρωμα μπλεδιζει αρκετα αναλογα το φωτισμο και γι' αυτο το χαρακτηριστικο το διαλεξα. Ευτυχως ειχε φερει ενα 1000αρι Λεον στην εκθεση με αυτο το χρωμα και ειχα ζωντανο δειγμα για να το διαλεξω.

< >


Δες και το advanced detailing services στα Μελίσσια. Πολύ σοβαροί.
Καλά χιλιόμετρα!!
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#563971 Σωστός. Κι αυτόν τον είχα στο πλάνο γιατί βλέπω δουλειές του στο φβ και φαίνεται αξιόλογος.
Άβαταρ μέλους
By georgex72
#563974
Deleted User 1 έγραψε:Μονο μια εχω και ειναι τερμα μουφα, με ανοιχτες πορτες.


< >


Μια χαρά είναι φαίνεται και ο ambient φωτισμός του εσωτερικού...

Καλόταξιδο να το χαρείς!!!!

Καλές στροφοδιαδρομες!!!

< PAD 4 >
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#563976
elteo έγραψε:Πρόσεξε τις ζάντες. Έχουν κλαπεί πολλές τετράδες από κατόχους κουπρα.


Να τις παίρνεις σπίτι όταν κλειδώνεις! :lol:
Άβαταρ μέλους
By citastak
#563986
citastak έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Δε δινουν προσφορα χωρις να το δουν. Κατα πασα πιθανοτητα θα το παω στον Πλατωνα (auto star detailing στη Λυκοβρυση) αλλα λεω να παρω προσφορα και απο Swell που χει ανεβει Φιλοθεη και ειναι κοντα.

Γκροσσο μοντο 400-600€ υπολογιζεις αναλογα ποση διορθωση θα κρινει οτι θελει το χρωμα. Εμενα δεν το εχουν ακουμπησει καθολου κατα το pdi οποτε ελπιζω να παιξω στο κατω μερος του range.

Οντως το χρωμα μπλεδιζει αρκετα αναλογα το φωτισμο και γι' αυτο το χαρακτηριστικο το διαλεξα. Ευτυχως ειχε φερει ενα 1000αρι Λεον στην εκθεση με αυτο το χρωμα και ειχα ζωντανο δειγμα για να το διαλεξω.

< >


Δες και το advanced detailing services στα Μελίσσια. Πολύ σοβαροί.
Καλά χιλιόμετρα!!


Τους χρησιμοποίησα για Interior detailing και θα τους πάω και το άλλο.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#563989 Τι λένε από κόστη? Πήρες καμιά ενδεικτική προσφορά για κεραμικό?
Άβαταρ μέλους
By citastak
#563995 Δεν ρώτησα τίποτα για exterior καθώς βασικά πράγματα τα κάνω μόνος μου και είμαι ικανοποιημένος (πηλό, ελαφριά διόρθωση/φινίρισμα με αλοιφαδόρο, γυάλισμα κτλ).
Στο Interior δεν ήταν οι πιο φθηνοί, αλλά με κέρδισε η συμπεριφορά τους και ο επαγγελματισμός τους.
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#563998 Στην ads πηγα και εγώ την Jaguar για καθάρισμα εσωτερικού και μια βασική περιποίηση εξωτερικού.
300 ευρώ , αν θυμάμαι καλά.
Πολύ ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα και τη συμπεριφορά, αλλά δεν είμαι και τόσο μανιακός για το θέμα για να αποτελώ μετρο σύγκρισης.