Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Govus
#542309 Συγγνώμη που ρωτάω, αλλά μήπως είναι κάπως υπερβολικό να χρησιμοποιήσεις ένα αυτοκίνητο με τις προδιαγραφές που ζητάς, κατά ένα 80% της ζωής του σε βάναυσες συνθήκες πόλης :oops: ;
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#542312 Βγαινει λιγο εκτος budget αλλά καλυπτει ολα οσα ζητας
Καινουρια Alfa Giulietta Veloce (1.75 TBI 240hp TCT VELOCE)
Παιζουν καλες προσφορες λογω ληξης της καριερας της οσονούπω
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#542313 Μπα το θεμα δεν ειναι το μπατζετ. Τα αυτοκινητα που πραγματικα θα μου εκαναν διαφορα τωρα παιζουν στα 60-70Κ. Νουμερα εκτος πραγματικοτητας δηλαδη. Δεν ειναι τα 5-6Κ που ΟΚ κλαιν θα βαζα 2 χρονια δοσεις και τελος.

Το βασικοτερο ολων ομως ειναι η ωρολογιακη βομβα ονοματι Q5. Το κρατησα περσι αλλο ενα χρονο και του ριξα καποια λεφτακια αλλα οσο συνεχιζεται αυτη η δουλεια ειναι φαυλος κυκλος. Ειναι κριμα να μαζευω σα μλκ και στο τελος να τα φαει για αλλη μια φορα η Καρεντα.

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#542315
alexandros.K έγραψε:Βγαινει λιγο εκτος budget αλλά καλυπτει ολα οσα ζητας
Καινουρια Alfa Giulietta Veloce (1.75 TBI 240hp TCT VELOCE)
Παιζουν καλες προσφορες λογω ληξης της καριερας της οσονούπω
Γνωστη η λατρεια μου για τις Alfa αλλα η Giulietta δεν ειναι για πανω απο 26-27Κ. Μιλαμε για αμαξι αρχαιο πια που ακομα και στα νιατα του δεν ηταν η επιτομη της τεχνολογιας.

< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#542316 Stefan δεν το μεγαλωνεις λιγο ακομα το μπατσετ ?
Βαλε το γερο να δωσει κανα 5ληρο ακομα (ατοκα ε? :shifty: )
2λιτρο 370/450Nm 4wd, dual clutch για την κινηση,Ohlins dfv,advan rg,titan amuse r1,HKS camp2,λαστιχα καινουρια,12κ χλμ εγγυημενα,ΑΒΑΦΟ.
fabrique au japon.
την συχνοουρια την εγγυωμαι.

τα megane rs που βαλαμε προχθες,γιατι οχι? Καλυτερο αυτοκινητο απο ολα οσα εχουν αναφερθει εδω μεσα imho. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#542321 Να δω Ντίμη να πουλήσει φτερούγα στον Stefan και τι στον κόσμο.
:superman:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#542322
EDDIE_147 έγραψε:Να δω Ντίμη να πουλήσει φτερούγα στον Stefan και τι στον κόσμο.
:superman:

πριν κανα δυο εβδομαδες με ειχε παρει τηλεφωνο ο Νικος.
ρε γαμημενε σε ολα ειχες δικιο μου ειπε.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#542323 Δεν γινονται αυτα. Εκτος του οτι δε φτανει η τσεπη μου, δε βγαινει και η χρηση. Αει κανε 20χλμ κεντρο καθε μερα με τη φτερουγα. Γελαει ο κοσμος.

Να χα εταιρικο για καθε μερα σαν το Νικο να το συζηταγαμε...

< >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#542328 Ο Nikos Ντίμη ήτο προ-ψημμενος έχοντας ρίξει άκυρο σε cayman.
Ο Stefan θα σου γυρεψει πίσω LED και κάμερα οπισθοπορειας. :lol:

Πάντως το τοπικό είναι εξαιρετικά ενδιαφέρον: μάρκα vs εξοπλισμός/άλογα.

To Cupra του κουτιωνε πόσο βγαίνει;
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#542332 Μόλις σταμάτησε να σκορπάει το Audi βαρέθηκε :lol:


Αυτοκινηστικο σύνδρομο Στοκχόλμης
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#542333
Deleted User 1 έγραψε:Δεν γινονται αυτα. Εκτος του οτι δε φτανει η τσεπη μου, δε βγαινει και η χρηση. Αει κανε 20χλμ κεντρο καθε μερα με τη φτερουγα. Γελαει ο κοσμος.

Να χα εταιρικο για καθε μερα σαν το Νικο να το συζηταγαμε...

< >


δεκτα.....το μεγκανε? :inlove:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#542337 Το Μεγκαν ειναι αμαξαρα αλλα ειναι παλιο και χωρις εγγυηση. Ισως ειναι και λιγο πιο σκληροπυρηνικο απ οτι θα ηθελα. Χρειαζομαι γενικα all around αμαξι. Ακομα και το Cooper S ας πουμε οριακα μου κανει απο αποψη χωρων/πρακτικοτητας.

@εντυ

Το λευκο Κουπρα με τα 30.990 ειναι κουτα. Αυτο που δεν ξερουμε ειναι προελευση αλλα θα μαθω. Εχω βαλει να ρωτησουν παντως μεσα απο το Βασιλακη τι παιζει απο στοκαρισμενα Κουπρα.

< >
Τελευταία επεξεργασία από Deleted user 1 και 15 Οκτ 2018, 20:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#542341
Deleted User 1 έγραψε:Το Μεγκαν ειναι αμαξαρα αλλα ειναι παλιο και χωρις εγγυηση. Ισως ειναι και λιγο πιο σκληροπυρηνικο απ οτι θα ηθελα. Χρειαζομαι γενικα all around αμαξι. Ακομα και το Cooper S ας πουμε οριακα μου κανει απο αποψη χωρων/πρακτικοτητας.

< >

αξιζει να το κανεις τεστ ντραιβ,για να δεις ποσο σκληροπυρηνικο ειναι.


εντιτ μιας και αναφερθηκε το 308
https://www.drive.gr/news/nea-montela/p ... -logo-wltp
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#542361 To cupra καινουριο ποσο εχει?
Σε αυτην την κατηγορια και τα χρηματα αμαξι μεταχειρισμενο θα επαιρνα μονο αμα το γνωριζα πολυ καλα. Δεν ειναι το θεμα αν ειναι ή οχι στη εγγυηση. Ειναι τι σκισιμο εχει φαει. Και το οποιο ειναι παρα πολυ πιθανο. Και τα του σκισιματος θα βγουνε οταν θα εχει ληξη η εγγυηση. Τουρμπινες, σαζμαν, μοτερια, διαφορικα αλλα και αναλωσιμα που θα τα βγαλει πιο νωρις. Σινεμπλοκ, φουσκες, βασεις, ψαλιδια, ακρομπαρα αλλα και αναρτηση κλπ τα οποια ετσι κι αλλιως δεν καλυπτονται απο την εγγυηση.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#542363 Αν το cupra βγαίνει καινούργιο στα 30 τραβήξου μπατζετικα για εκεί.