Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#547272 Διπλό ημίχρονο - ασσο τελικό. Μπετόβλακας επιπέδου Β. Ιωάννου και Χατζηπαπάρα.

Να χω πάρει τώρα κάνα εργαλείο περίεργο και να πάει ο ηλίθιος να το μαρκαλεύει στα διάφορα logistics να γίνω ξύδι! :x
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#547273 Ας γράψω κι εγώ τη μακακία μου, όσο το βλέπω από πίσω, τόσο δε μου αρέσει το Ν. Η τιμή όμως, πολύ ελκυστική.

308 και Μegane οι ωραιότεροι πωποί της κατηγορίας ΙΜΗΟ.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#547278 Megane το βράδυ είναι σαν τα μουστάκια του Salvator Dali. :lol: To 308 είναι δύναμη αλλά είναι και πολλά τα 34Κ.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#547533 Στεφ, τα είπαμε. Cupra. Απίστευτα ικανό και με μπλοκε το οποίο αν μάθεις να το οδηγείς κάνεις πολύ ωραία πραγματάκια. Βάζει τέλεια τη δύναμη κάτω. Κάνει κάτι αναπηδήσεις το μπροστινό σύστημα από εκκίνηση με το πόδι κάτω αλλά κάπως φτιάχνεται αυτό όμως δε ξέρω πως ακριβώς.

Πάρα πολύ ολοκληρωμένο με διπλό χαρακτήρα hot hatch και ταξιδιάρικου. Κατανάλωση χαμηλή (7) αν πηγαίνεις νορμαλ εντός ορίου και αν ανεβάσεις ρυθμό είσαι εκεί κοντά στα 15-16.

Το Ν είναι λίγο αμφίβολο ως προς τη μεταπώληση. Εμένα αυτό κάπως θα με προβλημάτιζε. Οδηγικα δε ξέρω τι κάνει σε σχέση με το cupra πάντως. Κατι μου λέει όμως ότι το cupra θα είναι καλύτερο σε ηχομόνωση στο ταξίδι κλπ.

Καλά κάνεις και κοιτάς Hot hatch. Είναι άλλη εμπειρία. Αγχολυτική.

Βόλτα έχεις οπότε το θελήσεις. Just call.

< >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#548197

Ντίμης στο 6'00"
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#548304 :lol: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By theo13
#548412
Nikos! έγραψε:Κατανάλωση χαμηλή (7) αν πηγαίνεις νορμαλ εντός ορίου


lol
Άβαταρ μέλους
By soch
#548454 11:40 wtf?

Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#548456 Αν του χουν βάλει το ίδιο σύστημα με το 1600αρι diesel που να βρει δύναμη να κάνει την επαναφορά με 240χαω?
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#548457 Αλλάζουν τη ροή του αέρα για να πιάσει τη μέγιστη τελική.
:rtfm:

btw ωραίο χρωματάκι αυτό το πορτοκαλοκόκκινο.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#548463 Στόλαραν, ενδιαφέρον. Υψηλή ταχύτητα και ψιλοστεγνό παρμπρίζ είναι δύσκολο αλλά απαράδεκτο να συμβαίνει αυτό.
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#548475
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#548526
soch έγραψε:11:40 wtf?



Μια αιωνιότητα με τέρμα πατημένο το γκάζι για να παει απο τα 220 στα 240 , η εμπειρία μου λέει πως αυτα δεν είναι 275 άλογα ,υποπτεύομαι οτι το μαμα πρόγραμμα σε παρατεταμένο σκίσημο με 6η ρίχνει χαμηλά την πίεση για μακροχρόνια αντοχή , πιάσαμε που το πιάσαμε το σπορ μη μας βγεί και κανένα άσχημο όνομα...και καλά κάνουν !
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#548529 Μέτριο το ι30N καλύτερα κανα Leon Cupra
Πάντως ο Στέφανος δίκιο έχει στο θέμα της δοκιμής. Εδώ σε μας το παίρνεις και 3 μερες ακομα και τογιοτα να ειναι.