Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#563923 Kαλοτάξιδος Στέφαν! Πιες του το αίμα!
Εμένα δεν μου πολυαρέσει το χρώμα όπως φαίνεται στην υπόγα. Το ασημί του Μπούσου και πολύ περισσότερο το μεταλλικό κόκκινο του thanasisr16 φαίνονται πιο θανατηφόρα.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#563924 Σας ευχαριστω ολους πολυ για τις ευχες! Θα βγαλουμε καμια σοβαρη φωτο μετα το κεραμικο γιατι τωρα ηταν κοτετσι απο τη λασποβροχη.

@rocsta

Ισχυει οτι και το urban silver και το desire red ειναι χρωματαρες. Υπαρχει Cupra urban silver ετοιμοπαραδοτο ιδιο με το δικο μου αλλα κερδισε το magnetic tech στο φωτο φινις.

Εδω και μια ανφας με μπαρμπα-μητσο στα πηδαλια να αναρωτιεται γιατι εχει οθονη αντι για οργανα.

Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#563927 Θα περνάω από καμιά Μεταμόρφωση κανα βράδυ, θα δω αυτές τις φωτάρες και πλιτς. :lol: :inlove:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#563929 Αμα περασεις απο Μεταμορφωση θα βλεπεις τις φωταρες του 208 :inlove: μιας και εχω φυγει κανα χρονο απο κει!

Ρε Τζουνιορα τι φαση με τις ΑΕΚΑΤΖΙΔΙΚΕΣ πινακιδες? Ζητησα πινακιδα 2121 και ημουν λεει ο 5ος στη σειρα γι' αυτο το νουμερο και θα εβγαιναν του φουτσου ανημερα. Παιρνει ποσοστα ο σπαγγοραμμενος?

< >
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#563930
Deleted User 1 έγραψε:Αμα περασεις απο Μεταμορφωση θα βλεπεις τις φωταρες του 208 :inlove: μιας και εχω φυγει κανα χρονο απο κει!


Και ο πέζουρας δε με χαλάει! :lol:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#563936
Deleted User 1 έγραψε:
Εικόνα

< >

Μεγεια! Καλοταξιδο και καλοστριφτο!

Ωραιο χρωμα! Γκρι που αναλογα το φως μπλεδιζει!
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#563939 Ωραίο χρώμα! Καλούς δρόμους να έχετε! Να βάζεις λεφτά για βενζίνες κ βελτιώσεις μόνο! Από μπροστά δεν φωνάζει cupra, οπότε προβλέπω πολύ γέλιο με δήθεν γρήγορα κ φτιαγμένα....

< Note >
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#563940 Πόσο σου ζήτησαν για το κεραμικό και που θα το κάνεις;
Το χρώμα στη σκιά για πιο πολύ σκούρο μπλε μου κάνει παρά για γκρι
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#563945
Deleted User 1 έγραψε:Αμα περασεις απο Μεταμορφωση θα βλεπεις τις φωταρες του 208 :inlove: μιας και εχω φυγει κανα χρονο απο κει!

Ρε Τζουνιορα τι φαση με τις ΑΕΚΑΤΖΙΔΙΚΕΣ πινακιδες? Ζητησα πινακιδα 2121 και ημουν λεει ο 5ος στη σειρα γι' αυτο το νουμερο και θα εβγαιναν του φουτσου ανημερα. Παιρνει ποσοστα ο σπαγγοραμμενος?

< >
Είσαι κι άτυχος γιατί όλοι οι συνδιασμοι που δίνονται τώρα (ΙΥΒ, ΙΥΗ, ΙΥΝ, ΙΥΟ, ΒΚΑ, ΖΝΑ, ΥΤΜ) έχουν περάσει το 2121!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#563950 Καλορίζικο και καλοτάξιδο Στέφανε.
Να' σαι γερός να το χαρείς μέχρι όσο πάει.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#563951 Δε δινουν προσφορα χωρις να το δουν. Κατα πασα πιθανοτητα θα το παω στον Πλατωνα (auto star detailing στη Λυκοβρυση) αλλα λεω να παρω προσφορα και απο Swell που χει ανεβει Φιλοθεη και ειναι κοντα.

Γκροσσο μοντο 400-600€ υπολογιζεις αναλογα ποση διορθωση θα κρινει οτι θελει το χρωμα. Εμενα δεν το εχουν ακουμπησει καθολου κατα το pdi οποτε ελπιζω να παιξω στο κατω μερος του range.

Οντως το χρωμα μπλεδιζει αρκετα αναλογα το φωτισμο και γι' αυτο το χαρακτηριστικο το διαλεξα. Ευτυχως ειχε φερει ενα 1000αρι Λεον στην εκθεση με αυτο το χρωμα και ειχα ζωντανο δειγμα για να το διαλεξω.

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#563952
Focusman91 έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Αμα περασεις απο Μεταμορφωση θα βλεπεις τις φωταρες του 208 :inlove: μιας και εχω φυγει κανα χρονο απο κει!

Ρε Τζουνιορα τι φαση με τις ΑΕΚΑΤΖΙΔΙΚΕΣ πινακιδες? Ζητησα πινακιδα 2121 και ημουν λεει ο 5ος στη σειρα γι' αυτο το νουμερο και θα εβγαιναν του φουτσου ανημερα. Παιρνει ποσοστα ο σπαγγοραμμενος?

< >
Είσαι κι άτυχος γιατί όλοι οι συνδιασμοι που δίνονται τώρα (ΙΥΒ, ΙΥΗ, ΙΥΝ, ΙΥΟ, ΒΚΑ, ΖΝΑ, ΥΤΜ) έχουν περάσει το 2121!

< Note >
Ναι ρε γμτ. ΙΥΝ 6363 πηρα τελικα.

< >
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#563954 Ο λαός θέλει φωτογραφία και από τα οπίσθια του λέοντα για να δούμε τις Μπούκες του :rtfm:
Αν εξαιρέσεις το τιμόνι,τελικά του πάει το χρυσό σήμα ειδικά στη μάσκα που την κάνει και άγρια :inlove: