Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Govus
#542709 Η αντιπροσωπεία της Renault δεν εισάγει πλέον τις Sport εκδόσεις στη Μπανανία;
Για να πάρεις κάτι τέτοιο τι κάνεις, μόνο παραγγελία :hmmm: ;
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#542713
NiTse έγραψε:https://www.car.gr/14871188-mini-cooper-s-works
Αυτό ρώτησες σε τι τιμή το δίνει;;

Nope. Αλλά δε θα ήθελα να πάρω έτσι ελαφρώς μεταχείρο από μαντρά. Αν είναι να πάρω τέτοιο θα είναι από Σπανό-Σφιακανάκη.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#542714 Είναι εκτός συναγωνισμού , με την έννοια του ακριβότερου . Τι να το κάνεις όταν έχεις 208 και fiesta 5 χιλιάρικα κάτω ;
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#542718 Όπως σου είπα από κοντά για το ζετέσσερο που είχε ούτε τη μισή αξία γκαστρώθηκαν 3-4 άτομα.
Εδώ θα λύσουμε το δημογραφικό πρόβλημα της χώρας. :lol:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#542723
EDDIE_147 έγραψε:Όπως σου είπα από κοντά για το ζετέσσερο που είχε ούτε τη μισή αξία γκαστρώθηκαν 3-4 άτομα.
Εδώ θα λύσουμε το δημογραφικό πρόβλημα της χώρας. :lol:



Αυτό έλειπε να δίνουμε τα ωραία μας λεφτουδάκια χωρίς να το ψάξουμε. Γιατί σίγουροι δεν μπορούμε να είμαστε για τίποτες :rtfm:

Πόσες μέρες πρέπει να κόψω σίτιση-θέρμανση περίθαλψη για βλαβούλα σε κροκόδειλο ? :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#542732 Ο μόνος τρόπος για κροκόδειλα είναι να πηγαίνεις κάθε μέρα με Μέσα όπως είπε ο Νικόπαππας και να χεις το ερπετό μόνο για τις υπόλοιπες μετακινήσεις. Για τη δική μου τσέπη τουλάχιστον αυτό ισχύει.

Δε μου λέει τίποτα όμως σα κίνηση όταν μιλάμε για 10-12 χρονών αμάξι. Ίσως γιατί δεν είμαι Πορσάκιας.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#542733 Πάντως ένα τοπικό για μεταχειρισμένη p-όρσε θα πρέπει να υπάρχει by default με αρχι-μοδερέιτορ το Διγέτιο τιμής ένεκεν και ανθυπο-μοδερέιτορ τον . Κίκιζα.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#542736 Γι΄αυτό κουμπώστε μία όπισθεν και πάμε πίσω στα ταπεινά χατς.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#542746
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#542812 Το χειροκίνητο το έχει στα 21.550
:eat:


< Note >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#542813 Ε τι κάθεστε? Πάρτε κανένα. Το αμάξι είναι εξαιρετικό και πάει πάαααρα πολύ καλά.
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#542829 Η ένσταση που έχω για το Χάνταϊ (πέρα από το εσωτερικό, που περί ορέξεως), όταν έρθει η στιγμή να θες να το διώξεις ή θα το σκοτώσεις ή θα το παντρευτείς. Κάτι που με το audi δεν ισχύει.

Kαι 'γώ έχω σκέψεις να το φύγω το Golf γιατί αρχίζει και ζητάει δυσανάλογα νούμερα στα σέρβις (που να βγεί και το πολύδισκο που είναι στα όρια του πλέον μετά από 9 χρόνια και 93Κ χλμ) , αλλά σε αμάξι του ομίλου με δυσκολία θα ξαναπήγαινα :oops: .

Το V40 σε καμιά polestar έκδοση βγαίνει/σε ψήνει;

edit:
Στην Αγγλία έβγαινε (αλλά μάλλον εκτός budget) , στο Ελληνικό site δεν βλέπω τίπουτις.