Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#537999
kouladi έγραψε:Ναι όντως δεν υπάρχουν οι μασπιέδες αλλά δεν με πειράζει και τόσο, ποτέ δεν τους πολυσυμπάθησα (ομοίως και με τις διάφορες αεροτομές που θα έβγαιναν - αν υπήρχαν - πιο γρήγορα και από κοτσαδόρο). Κατά τα άλλα είναι το sport pack.

Απλά αισθάνομαι μια ανακούφιση γιατί η αναζήτηση έφτασε σε ένα ικανοποιητικό τέλος ακόμα και αν υπάρχουν τρεχάματα ακόμα. Πραγματικά το τι θέματα είχαν αυτοκίνητα που "δεν ήθελαν ούτε ένα ευρώ" δεν λέγεται, σε κάποια φάση νόμιζα ότι έψαχνα αδίκως κάτι σαν το Άγιο Δισκοπότηρο της αυτοκίνησης, εντάξει και αυτό που πήρα θα χρειαστεί φράγκα φυσικά αλλά τουλάχιστον είναι καθαρό.


Με γειες :thumbsup: , αλλά βγάλ'το ρε συ καμιά φωτογραφία που να μην εμπίπτει στο "Safari εγκαταλελειμμένων". :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#538142
georgetz έγραψε:Έχω δει ολόιδιο κουμπί αλάρμ σε ένα κιτάκι της Playskool του ανηψιού μου :lol:


Στο ίδιο κιτ έχω δει και την οδική συμπεριφορά των Toyota...
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#538215
georgetz έγραψε:Έχω δει ολόιδιο κουμπί αλάρμ σε ένα κιτάκι της Playskool του ανηψιού μου :lol:


Δεν είναι κακό να μην έχεις γούστο :shifty:
Άβαταρ μέλους
By kouladi
#538610
funkyreverend έγραψε:Με γειες :thumbsup: , αλλά βγάλ'το ρε συ καμιά φωτογραφία που να μην εμπίπτει στο "Safari εγκαταλελειμμένων". :lol:


Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Ορίστε. Με πλυσιματάκι από το Ζορμπά (δωρεάν) και ολοκαίνουρια τετράδα λάστιχα (όχι δωρεάν). Ιμάντες/αμορτισέρ/δίσκοι κλπ. από αύριο.

ΥΓ: Όχι δεν υπάρχει σκέψη για άλλου είδους σαλίγκαρο στην Alfa.
Άβαταρ μέλους
By kouladi
#538712
REALZEUS έγραψε:Με γεια! Τι λάστιχα έβαλες;


Dunlop SportBluResponse
Άβαταρ μέλους
By kouladi
#538915
elteo έγραψε:Πόσο το πήρες αν επιτρέπεται;


1.500 χωρίς τέλη/πινακιδώματα/ασφάλειες/μεταβιβάσεις κλπ. που ήταν όλα πάνω μου, χώρια τα μαζέματα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#539057 καλοταξιδο κουλαδι!
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#539060
dimviii έγραψε:καλοταξιδο κουλαδι!


(Με την καλή έννοια)
Άβαταρ μέλους
By xenos
#545670 Ποσο το πηρε;
Άβαταρ μέλους
By elteo
#545673
kouladi έγραψε:Ο τύπος που αγόρασε την 156 από το μαντρά του αρχικού ποστ την πουλάει τώρα:

https://www.car.gr/16968702-alfa-romeo- ... -1-6-spark

Αναρωτιέμαι γιατί.


Θέλει προσπάθεια για να βγάλει τόσο χάλια φωτογραφίες.... Ή μήπως γίνεται επίτηδες; :shifty: