Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#520214
drdino έγραψε:Πολύ γαμάτο το σύστημα παραλαβής γραμάτων/μικρών πακέτων στο Kona, πανέξυπνη ιδέα! :iconcool:

Εικόνα

Aυτο λες;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#520216
drdino έγραψε:Bingo!


:x
Άβαταρ μέλους
By g8777
#520217 Στις Καλλονες έχουμε δει χειρότερα. :x

Mirage ανέβα στο πατάρι και με ένα τηλεσκοπικό κοντάρι μετακίνησε σιγά-σιγά το συρτη από το κλουβί :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#520218 :lol: Κι έψαχνα το πίσω μέρος για letterbox.

Τίποτα ledάκια α λα Kitt μέσα δεν παίρνει να καλύψει το κενό;
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#520225 nass τι κινητήρα;
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#520229
EDDIE_147 έγραψε:nass τι κινητήρα;
Στα λεφτά που κοιτούσαν λογικά το χιλιαρι με τα 120 άλογα

< >
Άβαταρ μέλους
By DAP
#520230
dimviii έγραψε:
drdino έγραψε:Bingo!


:x


Μαλλον τη σχισμη πανω απο τη μασκα που δειχνει σαν να μεν εχει κλεισει καλα το καπο πρεπει να εννοει ο ποιητης...... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By otso
#520232 και το πισω μερος προσεξτε το καλα , απογοητευση ο g.
σε 6 με 7 χρονια ποσα να πιανει σαν μεταχειρο;
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#520259 Δεν ξέρω τι λέτε πάντως me like.
Εξωτερικά τουλάχιστον.
Άβαταρ μέλους
By nass
#520277 Πήγα και για ένα τεστ ντράιβ του Hyundai Kona με τον ενδιαφερόμενο. 1.0Τ 120 άλογα Premium εξοπλισμός -πρακτικά δεν λείπει κάτι για την κατηγορία εκτός από ηλεκτρικές ρυθμίσεις στα καθίσματα, δερμάτινο σαλόνι και ηλιοροφή, στα €17600. Εχουμε και λέμε:
(+) O κινητήρας ψυχωμένος αν τον δουλεύεις ψηλά και κινεί ικανοποιητικά το αμάξωμα (φαντάζομαι θα είναι γρηγορότερο από το Focus 1.6)
(+) Κιβώτιο αρκετά καλό και ακριβές (έχει σκουριάσει και το αριστερό πόδι :oops: )
(+) Εξαιρετικοί χώροι για επιβάτες, καθόμουν πίσω από τον 1.80 πωλητή και τα πόδια μου δεν έβρισκαν στο κάθισμά του
(+) Ανετη ανάρτηση με πολύ καλή απόσβεση στις ανωμαλίες, ούτε κοπάναγε ούτε φαινόταν να ζορίζεται με 3 ευτραφείς :s_roses
(+) Ακριβές τιμόνι αλλά με αδιάφορη αίσθηση, ας το βάλουμε στα (+)

(-) Αν αφήσεις τις στροφές να πέσουν στις 2000 μετά δεν γίνεται τίποτα, όχι απλά turbo lag, τίποτα λέμε :rtfm: αν δεν κατεβάσεις. Εδώ φαίνεται το μέγεθος του κινητήρα
(-) Μέτριος χώρος αποσκευών, εδώ νομιζω θα ζοριστούν η αδελφή μου :hmmm:
(-) Κλίσεις στις στροφές (όσο μπόρεσα να το πιέσω πέριξ του ΟΑΚΑ) και τυπικά υποστροφική συμπεριφορά, νομίζω άριστη για τους υποψήφιους αγοραστές

Με λίγα λόγια, καλύτερο απ΄ό,τι περίμενα και γενικά νομίζω για τα λεφτά του άριστο VfM :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#520336
nass έγραψε:Πήγα και για ένα τεστ ντράιβ του Hyundai Kona ....
(+) Εξαιρετικοί χώροι για επιβάτες, καθόμουν πίσω από τον 1.80 πωλητή και τα πόδια μου δεν έβρισκαν στο κάθισμά του
.....
(-) Μέτριος χώρος αποσκευών, εδώ νομιζω θα ζοριστούν η αδελφή μου :hmmm:
Μήπως έχει ρυθμιζόμενα πίσω καθίσματα μπρος-πίσω να μειωθεί ο χώρος για τα πόδια και να αυξηθεί ο χώρος αποσκευών;