Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#515283
Thomas_C200K έγραψε: , αλλιώς Opel Astra να ενισχύεται και το τοπικό εργοστάσιο εδώ δίπλα στο Ρίσσελσχαιμ


πολυ σοβαρος λογος για να αγορασεις απο την πιο μπουρδελοεταιρια εβερ.
ρε θελετε και τα λετε,ή σας ξεφευγουν? :lol:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#515286
dimviii έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε: , αλλιώς Opel Astra να ενισχύεται και το τοπικό εργοστάσιο εδώ δίπλα στο Ρίσσελσχαιμ


πολυ σοβαρος λογος για να αγορασεις απο την πιο μπουρδελοεταιρια εβερ.
ρε θελετε και τα λετε,ή σας ξεφευγουν? :lol:

Γιατί μου επιτίθεσαι τόσο σκληρά? ¨Ασε να ενισχύεται και η οικονομία της περιοχής :rtfm: :rtfm: :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By fot
#515306 Το T-roc με τα σκληρά πλαστικά σε όλο το εσωτερικό δεν θα το πρότεινα. 2018 έχουμε και επίσης 28χιλ ευρώ.
Ούτε καν.

Audi A3 με μικρό μοτέρ και λίγο παραπάνω εξοπλισμό δεν παίρνει με 28;



< >
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#515309
fot έγραψε:Το T-roc με τα σκληρά πλαστικά σε όλο το εσωτερικό δεν θα το πρότεινα. 2018 έχουμε και επίσης 28χιλ ευρώ.
Ούτε καν.

Audi A3 με μικρό μοτέρ και λίγο παραπάνω εξοπλισμό δεν παίρνει με 28;



< >


Μπορει...
γενικότερα νομιζω A3 , golf, leon ειναι να αλλαξουν;
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#515310
Deleted User 1 έγραψε:Όπως και να χει...δε γίνεται να τον αφήσουμε να διαλέξει μόνος? Γιατί αν μπλέξει ο vagmag θα προταθεί από Μουρθιελάγο μέχρι Ροκστα. :s_tongue


Χαχαχαχα
Να εχει επιλογές κ ανοιχτους οριζοντες :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#515316
Thomas_C200K έγραψε:... Λοιπον η εβδομη γενιά δεν έχει τα θεματα τη 6ης στο dsg . Το έχει συνάδελφος και εχει ηδη 12,000χλμ από τον Δεκέμβριο (στις γιορτες παρελαβε) γενικά δεν έχει ακουστεί κάτι...

Δοκιμασμένο δηλαδή! Αφού δεν χάλασε σε 12κ χλμ ΕΙΝΑΙ βραχος




Sent >
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#515328
fot έγραψε:Το T-roc με τα σκληρά πλαστικά σε όλο το εσωτερικό δεν θα το πρότεινα. 2018 έχουμε και επίσης 28χιλ ευρώ.
Ούτε καν.

Audi A3 με μικρό μοτέρ και λίγο παραπάνω εξοπλισμό δεν παίρνει με 28;



< >

Μα τα σκληρά πλαστικά δε θα σκάνε και θα αντέχουν στο χρόνο :lol: :lol:
Τέλος πάντων εγω μια χάρα το βρήκα το Troc .Μόνο η επένδυση στις πόρτες είναι περίεργη γιατί είναι ολόκληρη πλαστική.Επίσης το πορτ μπαγκαζ είναι μικρό αν υπάρχει ρεζέρβα κανονικών διαστάσεων.Ο Εξοπλισμός στην advance είναι πολύ καλός.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#515354 Εγώ είμαι περίεργος που θα καταλήξει η κουβέντα. :shifty:

Το πιο λογικό είναι να περιμένει το Φοκους με πολύ καλό επίπεδο εξοπλισμού αφού θέλει ΚΑΙΝΟΎΡΓΙΟ :shifty: ή να ξεπεράσει τα όποια κολλήματα του και να τσιμπήσει 5ο Megane Gt line.
Αλλά έχουμε ψωμί ακόμα... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By fot
#515414
vagmag έγραψε:
fot έγραψε:Το T-roc με τα σκληρά πλαστικά σε όλο το εσωτερικό δεν θα το πρότεινα. 2018 έχουμε και επίσης 28χιλ ευρώ.
Ούτε καν.

Audi A3 με μικρό μοτέρ και λίγο παραπάνω εξοπλισμό δεν παίρνει με 28;



< >


Μπορει...
γενικότερα νομιζω A3 , golf, leon ειναι να αλλαξουν;

Το τρέχον Α3 με σωστά φανάρια και λιγάκι πλούσιο εξοπλισμό θα μείνει για αρκετά χρόνια επίκαιρο. Μην σε φοβίζει.


< >
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#515457 Εικόνα

Πήγαμε το είδαμε ....

1.5 150 άλογα , dsg , στον μοναδικό διαθέσιμο εξοπλισμό generation ... 26129 με το κλειδί στο χέρι . Χρηματοδότηση 8,9% κ 6,5% αλλά με επέκταση εγγύησης .... στην τετραετία φτάνουν 31000+ .

Δεν ενθουσίασε ούτε εμένα ούτε τον κουμπάρο .
Τ-roc , polo κλπ απορρίφθηκαν ...

Από την άλλη ξανά μπήκαμε στο αυτοκίνητο ...
Εικόνα

Δεν βρήκαμε Ford δυτικά ( η Κρικος έχει κλείσει ), στην Toyota δεν ήθελε να μπούμε αν κ περάσαμε από έξω ... CHR , Peugeot Citroen δεν το συζητάει , φτάνοντας έξω από Skoda Kia Hyundai .... μου είπε να μην παρκάρουμε χαχαχαχα , Volvo φοβάται τον saracakis , λοιπούς Γιαπωνέζους δε θέλει μιας κ Nissan έχει μόνο αξιόλογο το κασκαι , mitsu ίσως το νεο SUV , κ Honda θεωρεί το διαστημόπλοιο .... άσχημο . Seat τελικά δεν έχει λόγο να πάρει αφού του αρέσει το original .
Ούτε το Renault συζητάει αλλά θα κάνω προσπάθεια να τον βάλω μέσα τουλάχιστο ....
που έχει δυτικά Renault κ Ford ?

Αλλιώς .... βουρ στο vw ...






< >
Άβαταρ μέλους
By xenos
#515465 Γιατί τον βασανίζεις τον άνθρωπο; Άστον να παραγγείλει το vw του. :lol:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#515468 Δηλαδή αν του είχε αρέσει θα το είχε παραγγείλει κιόλας. Πάντως αν το λεφτά του φαίνονται πολλά, υπενθυμίζω ότι η χρυσή τομή είναι το bluemotion 130 με 21.850.

< >
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#515471
belgarion έγραψε:Δηλαδή αν του είχε αρέσει θα το είχε παραγγείλει κιόλας. Πάντως αν το λεφτά του φαίνονται πολλά, υπενθυμίζω ότι η χρυσή τομή είναι το bluemotion 130 με 21.850.

< >

Το σχόλιο για το bluemotion ήταν. ..... αυτά είναι τα οικολογικά ; Χαχαχαχα

Κ εγώ το θεωρώ καλύτερη επιλογή , αν γλυτώσουν 5000 ευρώ .