Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By dimik
#486652 Ναι στην μέση της έκθεσης στην αντιπροσωπεία βρέθηκε με τηλεμεταφορα

< >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#486653 Έτερον εκάτερον. Από τη στιγμή που το αγόρασα δεν θα ήθελα να μπαίνει ο καθένας μέσα, ειδικά χωρίς να το ξέρω.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#486658
dimik έγραψε:Ναι στην μέση της έκθεσης στην αντιπροσωπεία βρέθηκε με τηλεμεταφορα

< >
Ωραια προσπαθεια τρολαρισματος.

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#486659 Ακριβώς, συν άπειρο. Κιλο πως θα σου φαινόταν αν έσκαγα μύτη στην αντιπροσωπεία με τις γαλότσες μου να κάνω ένα τεστ ντραιβ το σκληρά πληρωμένο αυτοκίνητο σου; Barrier - - - - - - - >When the levee breaks.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#486663 +1
Μπράβο στον πωλητή. Μπορεί ο κίλο να μην έκανε τίποτα αλλά ο πωλητής δεν μπορούσε να ρισκάρει (κι εγώ δε θα ήθελα στο αυτοκίνητο που έχω πληρώσει και περιμένω να μου παραδώσουν να μπαίνει ο καθένας και να δοκιμάζει διακόπτες όπως ο Θεοφράστου).
Εικόνα
< >
Άβαταρ μέλους
By dimik
#486667
drdino έγραψε:Έτερον εκάτερον. Από τη στιγμή που το αγόρασα δεν θα ήθελα να μπαίνει ο καθένας μέσα, ειδικά χωρίς να το ξέρω.
Φυσικά παίζει να έχουν μπει αρκετοί χωρίς να το ξέρεις και ένας ακόμα δεν θα έκανε διαφορά εκτός αν ο πωλητής είναι τόσο στόκος που προτιμά να χάσει μια πώληση απ το να ξανακαθαρισει ένα αυτοκίνητο κι αυτό εάν κι εφόσον το λερώνε κάποιος.
Απο την άλλη μπορούσε απλά να το ανοίξει για να ρίξει απλά μια ματιά στο εσωτερικό χωρίς να μπει μέσα.

Εγώ θα τον πήγαινα και βόλτα τον ενδιαφερόμενο αν τον έβλεπα να μπαίνει μέσα.




< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#486670 Στόκος;;; Μπα; Επειδη θα προτιμήσει μια εν δυνάμει πώληση υπέρ της εμπιστοσύνης που του έδειξε ο πελάτης;;
Πώς θα σου φαινόταν αν πήγαινες να παραλάβεις την X5 από το σέρβις και σου έλεγε ο προϊστάμενος "Περιμενε, τώρα γυρίζει από το τεστ ντραιβ, δεν είχαμε καμία στην έκθεση... Καταλαβαίνεις.."
Άβαταρ μέλους
By dimik
#486672
g8777 έγραψε:Στόκος;;; Μπα; Επειδη θα προτιμήσει μια εν δυνάμει πώληση υπέρ της εμπιστοσύνης που του έδειξε ο πελάτης;;
Πώς θα σου φαινόταν αν πήγαινες να παραλάβεις την X5 από το σέρβις και σου έλεγε ο προϊστάμενος "Περιμενε, τώρα γυρίζει από το τεστ ντραιβ, δεν είχαμε καμία στην έκθεση... Καταλαβαίνεις.."


Test Drive vs στατικός οπτικός έλεγχος του εσωτερικού :hmmm:

sounds legit
Τελευταία επεξεργασία από dimik και 19 Φεβ 2018, 16:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By bill33
#486675
dimik έγραψε:
g8777 έγραψε:Στόκος;;; Μπα; Επειδη θα προτιμήσει μια εν δυνάμει πώληση υπέρ της εμπιστοσύνης που του έδειξε ο πελάτης;;
Πώς θα σου φαινόταν αν πήγαινες να παραλάβεις την X5 από το σέρβις και σου έλεγε ο προϊστάμενος "Περιμενε, τώρα γυρίζει από το τεστ ντραιβ, δεν είχαμε καμία στην έκθεση... Καταλαβαίνεις.."


Test Drive vs στατικός οπτικός έλεγχος του εξωτερικού :hmmm:

sounds legit

Εγώ θα τον πήγαινα και βόλτα τον ενδιαφερόμενο αν τον έβλεπα να μπαίνει μέσα.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#486678 Οι Αυστριακοί δεν φημίζονται για την ευστροφία τους.

< >
Άβαταρ μέλους
By dimik
#486680
bill33 έγραψε:
dimik έγραψε:
g8777 έγραψε:Στόκος;;; Μπα; Επειδη θα προτιμήσει μια εν δυνάμει πώληση υπέρ της εμπιστοσύνης που του έδειξε ο πελάτης;;
Πώς θα σου φαινόταν αν πήγαινες να παραλάβεις την X5 από το σέρβις και σου έλεγε ο προϊστάμενος "Περιμενε, τώρα γυρίζει από το τεστ ντραιβ, δεν είχαμε καμία στην έκθεση... Καταλαβαίνεις.."


Test Drive vs στατικός οπτικός έλεγχος του εσωτερικού :hmmm:

sounds legit

Εγώ θα τον πήγαινα και βόλτα τον ενδιαφερόμενο αν τον έβλεπα να μπαίνει μέσα.


Εγώ, ο αγοραστής, αν έμπαινα στην αντιπροσωπεία την ώρα που κάποιος πελάτης έμπαινε στο φρεσκοαγορασμένο αυτοκίνητο μου (χωρίς να το ξέρω από πριν) θα του πρότεινα να τον πάω και βόλτα.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#486687 Ω, μην εχεις καμια αυταπατη, εσενα σαν αγοραστη θα ηταν ακριβως το ιδιο, ειτε στατικος ελεγχος ειτε gangbang με Gilfs.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#486688
dimik έγραψε:
bill33 έγραψε:
dimik έγραψε:
g8777 έγραψε:Στόκος;;; Μπα; Επειδη θα προτιμήσει μια εν δυνάμει πώληση υπέρ της εμπιστοσύνης που του έδειξε ο πελάτης;;
Πώς θα σου φαινόταν αν πήγαινες να παραλάβεις την X5 από το σέρβις και σου έλεγε ο προϊστάμενος "Περιμενε, τώρα γυρίζει από το τεστ ντραιβ, δεν είχαμε καμία στην έκθεση... Καταλαβαίνεις.."


Test Drive vs στατικός οπτικός έλεγχος του εσωτερικού :hmmm:

sounds legit

Εγώ θα τον πήγαινα και βόλτα τον ενδιαφερόμενο αν τον έβλεπα να μπαίνει μέσα.


Εγώ, ο αγοραστής, αν έμπαινα στην αντιπροσωπεία την ώρα που κάποιος πελάτης έμπαινε στο φρεσκοαγορασμένο αυτοκίνητο μου (χωρίς να το ξέρω από πριν) θα του πρότεινα να τον πάω και βόλτα.

Δεν κατάλαβα ότι ΄μιλαγες απο την πλευρά του αγοραστή.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#486693 Ειχα πάει με τη γυναίκα , και θέλαμε απλά να το ανοίξει να το δουμε . Δεν το είχε έξω , ηταν στο κέντρο της αίθουσα με αλλά αμάξια γύρω γύρω , δεύτερο τέτοιο δεν είχε να μου δείξει.
Ούτε καν να μπω μέσα δεν ήθελα . Και που να έμπαινα , δεν ήρθα απο την οικοδομή, ούτε νερά χιόνια η τίποτα άλλο είχε έξω σήμερα λιακάδα

Στα π@παρια του αυτός, ήρθαμε δυο άτομα να δουμε το αμάξι που πουλάει και δεν ήθελε καν να το ανοίξει. Δεν νομίζω να περιμένει να ξαναδεί εμένα η να του στείλω κάποιον με reference Ε;
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#486694
Nosferatu έγραψε:Range Rover Sport, ειναι χαλαρα μια κατηγορια πανω απο τα προαναφερθέντα. Μια χαρα ειναι απο αξιοπιστια αυτη η γενια. Γενικοτερα η jlr τα τελευταια χρονια δεν εχει καμμία σχεση με πριν (freelander κλπ).

Οριστε και μια σημερινη με το V8 550hp

Εικόνα

< Smart ultra 6 >


Για πες για το τέρας. Να φανταστώ εκτός Ελλάδος;