Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By drdino
#486699
KiloMeater έγραψε:Ειχα πάει με τη γυναίκα , και θέλαμε απλά να το ανοίξει να το δουμε . Δεν το είχε έξω , ηταν στο κέντρο της αίθουσα με αλλά αμάξια γύρω γύρω , δεύτερο τέτοιο δεν είχε να μου δείξει.
Ούτε καν να μπω μέσα δεν ήθελα . Και που να έμπαινα , δεν ήρθα απο την οικοδομή, ούτε νερά χιόνια η τίποτα άλλο είχε έξω σήμερα λιακάδα

Στα π@παρια του αυτός, ήρθαμε δυο άτομα να δουμε το αμάξι που πουλάει και δεν ήθελε καν να το ανοίξει. Δεν νομίζω να περιμένει να ξαναδεί εμένα η να του στείλω κάποιον με reference Ε;


Αν δεν ήθελες να μπεις μέσα τι διαφορά θα σου έκανε να στο άνοιγε; Anyway, η πολιτική είναι αυτή κι έχει νόημα, αν γινόταν ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ (πχ έσκιζες το δέρμα επειδή είχες κρεμασμένα τα κλειδιά σου στο τζιν) θα ήταν πολύ πιο πολύπλοκο το θέμα από το αν ήταν showcar. Οπότε πέφτει οριζόντιο κούρεμα, δεν μπαίνει κανείς αν το αμάξι έχει αλλάξει χέρια και τέλος.
Άβαταρ μέλους
By Nosferatu
#486701
REALZEUS έγραψε:
Nosferatu έγραψε:Range Rover Sport, ειναι χαλαρα μια κατηγορια πανω απο τα προαναφερθέντα. Μια χαρα ειναι απο αξιοπιστια αυτη η γενια. Γενικοτερα η jlr τα τελευταια χρονια δεν εχει καμμία σχεση με πριν (freelander κλπ).

Οριστε και μια σημερινη με το V8 550hp

Εικόνα

< Smart ultra 6 >


Για πες για το τέρας. Να φανταστώ εκτός Ελλάδος;
Ναι εκτος Ελλαδας, ο ποταμος μπροστα ειναι ο Hudson.

Moυ αρεσε πολυ πως παταει και πως περνει τις στροφες. Ειναι παρα πολυ elegant για τα κιλα και τον ογκο του.

Επισης εδω στην περιοχη δεν εχουν λακουβες αλλα κρατηρες στους δρομους, δεν καταλαβαινεις πολλα, σε φαση δεν αξιζει τον κοπο/κινδυνο να τα αποφυγεις.

Στη προχθεσινη χιονοθυελλα με ασφαλτινα ελαστικα εκανε πλακα τα υπολοιπα γατακια στο δρομο. Σε απατητο πριν περασει το εκχιονιστικο ηταν σα video game, απλα εστριβες το τιμονι εκει που ηθελες να πας, πατουσες γκαζι και τα υπολοιπα τα εκανε μονο του.

Για επιδοσεις δε μπαινω στο κοπο να γραψω καν, κολλας στο καθισμα...



< Smart ultra 6 >
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#486709 Οκ στην έκθεση να μην το ανοίξει απο την ώρα που ειναι πουλημένο , ας μην το είχε κάν εκεί ή ας φρόντιζαν να έχουν καποιο εκθεσιακό για τον κόσμο .... τσιπηδες ... χαχαχαχα

Δε θεωρώ λάθος την αντίδραση σου να μην ξαναπάς , οχι τόσο γιατι δεν σου άνοιξε το συγκεκριμένο οσο γιατι δεν είχε κάν αυτοκινητο να σου δείξει ...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#486713 Το αντιεπαγγελματικο στην συμπεριφορα ειναι πως δεν του εδωσε λυση στο να δει το αμαξι. Πχ περαστε σε μια εβδομάδα που θα εχουμε εκθεσιακο κλπ. Αυτο ναι.
Το κλειδωμα του αυτοκινητου απο την αλλη δειχνει σεβασμο στον πελατη που ψωνισε.

< >
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#486714 βρε δίκιο έχετε μα μην ανοίξει πουλημένο αυτοκινητο .
Απο την άλλη ... ας είχαν εναλλακτική .
Πάντως καλό το kodiaq , αλλα θα προτιμούσα x5 ή xc90 ...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#486737 Ο τίτλος λέει premium big SUV, κι εγώ ψάχνω αν το Kodiaq είναι κάτι απ' τα δύο πρώτα (εντάξει, SUV είναι, καμία αντίρρηση).
Τι σχέση έχει με το XC90 ή το Χ5; Σύμφωνοι, ούτε στην τιμή, αλλά ο άνθρωπος έθεσε τις προδιαγραφές του νομίζω.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#486748 Ειναι Big. Premium δεν ειναι αλλα παρολα αυτά τον ενδιαφέρει.

< >
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#486752 Κ πολύ φτηνότερο .
Αλλα εγώ όταν πηγα να δω το kodiaq , δε θεώρησα οτι πηγα να δω premium , αλλα value for money .
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#486753 Kαλορίζικο :iconcool:

Εικόνα

ή

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By elteo
#486755 Tα παραπάνω μπροστά στο XC90 είναι ανέκδοτα. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#486771 Eνώ τα Χ5/Kodiaq/LandCruiser/GLE μπροστα στο XC90 είναι ποιήματα :lol: Δεν τα έβαλα επειδή είναι καλύτερα, αλλά σαν πρόταση. Αν το XC90 είναι το χαμηλότερο όριο, μάλλον δεν θα πάει για κανένα άλλο από τα προαναφερθέντα.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#486783 Εμ το ξεφτυλισατε. XC90 καλοβλεπει και μόνο Toyota Hilux δεν του προτείνατε. :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#486787 Ποσο εχει μτχ Velar που κατουραει Volvo και λοιπες κοινοτυπιες?

< >