Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Nettos
#495751 Σας ευχαριστώ πολύ. Εύχομαι ολοι να διασκεδάζουμε κάνοντας το χόμπι μας χωρίς προβλήματα και απρόοπτα.

Το αυτοκίνητο κόστισε συνολικά 9000 (μαζι με το hardtop). Και μια πρόχειρη φωτο. θα ακολουθήσουν και άλλες στο κατάλληλο τοπικό αφού πλυθει!Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By Nettos
#495753 Και μία με το hardtop παρεα με του γαμπρού ο οποίος το έχει σε κατάσταση "μολις βγήκε απο την γραμμή παραγωγής"Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#495764 ωραια επιλογη,καλοταξιδο!
Άβαταρ μέλους
By markvag
#495772 :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

Καλόστριφτο! :metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#495797 Nettos, είσαι ωραίος. 10 μέρες από το εισαγωγικό hijack του θέματος και αγόρασες και έχεις ήδη κάνει 500km.

Καλοτάξιδος από έναν πρώην συγκάτοχο (RC 1.8 που έφυγε μια νύχτα με φεγγάρι) :ninja:
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#495864 Για ξαναδές πότε έκανε είσοδο ο Nettos (εξ ου και hijack). Εκτός και αν panos και nettos είναι το ίδιο πρόσωπο.
Άβαταρ μέλους
By Nettos
#495871 Σας ευχαριστώ!

6/3 έγραψα πρώτη φορά στο τοπικό ! Βασικά μου άρεσε πολύ το συγκεκριμένο όχημα. Οποτε πραγματοποιήθηκαν οι απαραίτητοι έλεγχοι και αφου διαπιστώθηκε οτι ήταν οκ κινήθηκα γρήγορα καθώς δεν υπάρχουν και πολλά διαθέσιμα...

Funkyreverend ελπίζω να πρόλαβες να το χαρείς. Μεγαλο πλεονέκτημα η σκληρη οροφή εαν δεν έχεις δικο σου χώρο να το παρκάρεις.

.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#495878
Nettos έγραψε:Σας ευχαριστώ πολύ. Εύχομαι ολοι να διασκεδάζουμε κάνοντας το χόμπι μας χωρίς προβλήματα και απρόοπτα.

Το αυτοκίνητο κόστισε συνολικά 9000 (μαζι με το hardtop). Και μια πρόχειρη φωτο. θα ακολουθήσουν και άλλες στο κατάλληλο τοπικό αφού πλυθει!Εικόνα

.


:thumbsup:

Αν είσαι από Θεσσαλονίκη ελπίζω να το δούμε και από κοντά. :iconcool:
Επίσης, αν δε το χεις κάνει ήδη, μπες και στο mymx5.gr και ξεκίνα το διάβασμα. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#495933
xenos έγραψε:Ειδικά τα καλοκαίρια δεν θα το χαρεί, εννοείται. :lol:

Καλοτάξιδο! :metalo:


στην πρωινη μεταβαση για δουλεια και στην επιστροφη μια χαρα το χαιρεσαι... τα Σ/Κ δε παλι πρωινη βολτα η μετα τις 5 το απογευμα. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#495942 Αυτό δε γίνεται όταν πιάσουν τα 35αρια. Εξωτερική θερμοκρασία πάνω από 25 βαθμούς το βράδυ , η άσφαλτος να βγάζει ζέστη συν την υγρασία κάνει την κατάσταση απαλευτη ακόμα και να μην έχεις τον ήλιο πάνω από το κεφάλι σου.
Εγώ από Ιούλιο μέχρι Σεπτέμβριο δεν κατεβάζω κουκουλα και είμαι συνεχώς με a/c

< Note >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#495961
panos2171 έγραψε:Αυτό δε γίνεται όταν πιάσουν τα 35αρια. Εξωτερική θερμοκρασία πάνω από 25 βαθμούς το βράδυ , η άσφαλτος να βγάζει ζέστη συν την υγρασία κάνει την κατάσταση απαλευτη ακόμα και να μην έχεις τον ήλιο πάνω από το κεφάλι σου.
Εγώ από Ιούλιο μέχρι Σεπτέμβριο δεν κατεβάζω κουκουλα και είμαι συνεχώς με a/c

< Note >


χμ...με ανεβαζμενα τα τζαμια και A/C ολα Ο.Κ. το ιδιο και με τον χειμωνα αλλα με καλοριφερ.... στη Barchetta τουλαχιστον ετσι την εβγαζα στην Αθηνα.....
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#495975 Δεν θυμάμαι να ανέβασα την οροφή καλοκαίρι ΜΕΡΑ αν δεν ήμουν σε ταξίδι πάνω από μια ώρα ή σε μποτιλιάρισμα. Μετά τις 6 δεν είχα ποτέ πρόβλημα.

Βέβαια, έχει διαφορά ότι μπορούσα να την ανεβάσω και να την κατεβάσω όποτε ήθελα χωρίς κόπο.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#496044 Για μένα είναι μια απελπισία. Βέβαια σε αυτό ίσως φταίει και το NB καθώς δεν έχει θερμομόνωση οπότε όλη η ζέστη που βγαίνει από το χώρο του μοτέρ αλλά και της εξάτμισης κάτω από το τούνελ έρχονται στην καμπίνα.