Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By sebastian
#496045 Μπορεις να το μονωσεις κ μονος σου. Δεν ειναι κατι φοβερο.
Τεραστια διαφορα σε θερμοκρασιες κ αξιοπροσεκτη σε ηχομονωση.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#496058
panos2171 έγραψε:Για μένα είναι μια απελπισία. Βέβαια σε αυτό ίσως φταίει και το NB καθώς δεν έχει θερμομόνωση οπότε όλη η ζέστη που βγαίνει από το χώρο του μοτέρ αλλά και της εξάτμισης κάτω από το τούνελ έρχονται στην καμπίνα.


Βασικά απελπισία είναι να σε βαράει ήλιος γενικά. :lol:
Δεν ανοίγω ηλιοροφή ούτε Γενάρη αν έχει ήλιο. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#496060 Καλοκαιρι εγω παντως οποιον βλεπω ανοιχτο μεσημερι, τον κοροιδευω. Οχι δεν εχει νοημα, ειναι χαζομαρα.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#496103
sebastian έγραψε:Μπορεις να το μονωσεις κ μονος σου. Δεν ειναι κατι φοβερο.
Τεραστια διαφορα σε θερμοκρασιες κ αξιοπροσεκτη σε ηχομονωση.
Σαφώς, απλά θέλει χρόνο. Είναι κι αυτό μες στο πρόγραμμα να γίνει κάποια στιγμή.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#496261 Προσωπικα Στη Μ.Ανατολη που ειχα το Thesis που ειχε ηλιοροφη την ανοιγα μετα τη δυση του ηλιου, με το κλιματιστικο στο 23 και απολάμβανες τον εναστρο ουρανο χωρις πρόβλημα...
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#496267 Στα 2 καλοκαίρια που πέρασαν ως τώρα μόνο στα μεσημεριανα 40αρια είναι σίγουρα κλειστή η οροφή μου. Σε τέτοιες συνθήκες με ενοχλεί και η γυάλινη οροφή και το σχεδόν διάφανο κουρτινακι της.
Παρολ' αυτά έχω στο ιατρικό ιστορικό μου 2 ηλιασεις παρά το τζοκευ που υπάρχει μόνιμα στο ντουλαπακι.
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#496352 Όντως, τότε η γυάλινη κάνει θερμοκήπιο. Αν έχεις ταχύτητα δεν το νιώθεις για μικρή διαδρομή έντονα.